EKO-OKNA S.A.

pakiet medialny

Kontakt

EKO-OKNA S.A.
Kornice ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie

[mapa]
tel.: 801 232 728
e-mail: poczta@ekookna.pl
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62

https://www.youtube.com/channel/UCShAAfdvo2ruQgdb3Sq_tXg
https://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/


EKO-OKNA S.A.

 

 

Firma Eko-Okna S.A. to największy producent okien w Polsce oraz jeden z czołowych producentów stolarki w Europie. Na rynku od 1998 roku.

 

Doświadczenie jest naszą siłą, która pozwala nam umiejętnie reagować na rosnące wymagania oraz zmiany zachodzące na rynku.

 

Liczby mówią same za siebie:

24 lata doświadczenia

9000 pracowników

240 000 m2 powierzchni produkcyjnej

556 nowoczesnych samochodów ciężarowych

14 000 partnerów handlowych

 

W naszej ofercie znajdą Państwo: okna i drzwi PVC, aluminiowe, stalowe i drewniane, rolety, żaluzje, moskitiery, bramy garażowe, ogrodzenia posesyjne i pergole.

Nasze produkty powstają w oparciu o komponenty markowych dostawców. Jednak nie tylko one, ale także sam proces produkcyjny jest dla nas niezwykle istotny. Zastosowanie odpowiednich technologii niewątpliwie przekłada się na poprawę parametrów użytkowych stolarki. Dlatego nieustannie inwestujemy w park maszynowy oraz doskonalimy technologię produkcji. Dzięki temu dziś jesteśmy w stanie zaproponować swoim klientom najwyższej jakości oraz precyzyjnie wykończoną stolarkę.

 

Jako jedyny producent stolarki nie tylko dostarczymy zamówienie we wskazane miejsce. Zajmiemy się także jego rozładunkiem. Każdy z naszych samochodów ciężarowych jest wyposażony w wózek widłowy, a kierowcy posiadają wszelkie uprawnienia co do ich obsługi.

 

Wyróżniają nas też najszybsze terminy realizacji zamówień i najwyższa jakość produktów.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie www.

 

https://ekookna.pl/

 

EKO-OKNA S.A.. Kornice, ul. Spacerowa 4, 47-480. Pietrowice Wielkie NIP: 6391813241, KRS: 0000586067


 

Produkty i usługi EKO-OKNA S.A.

okna drewniane esperia life

Okna drewniane Esperia Life

Esperia Life to nowa linia okien drewnianych, która oferuje szeroki wybór modeli. Klienci mogą dopasować je do swoich potrzeb i gustów. Ponadto okna te cechuje wysoka jakość materiałów, solidne wykonanie oraz parametry izolacyjności termicznej na poziomie nawet do Uw=0,8 W/m²K. Okna dostępne są w...

ideal neo - energeto® neo

IDEAL NEO - Energeto® Neo

Ideal Neo to wyjątkowy design, proste struktury, mocne kąty i wąskie przylgi okienne. Idealnie sprawdzą się w obiektach nowobudowanych i poddanych renowacji. Ideal Neo to system oparty o innowacyjne technologie. Jedną z dodatkowych opcji jest technologia “bonding inside”, która umożliwia osiągnięcie wyjątkowych parametrów...

okna bluevolution 82

Okna BluEvolution 82

Okna wykonane w oparciu o profil BluEvolution 82 to optymalne połączenie innowacyjnej technologii oraz najlepszych parametrów ochrony cieplnej.    Już w standardzie okna BluEvolution 82 wyposażone są w dwukomorowy pakiet ciepłych szyb o bardzo niskim współczynniku izolacyjności termicznej. Ogromny atut...

Więcej

Filmy EKO-OKNA S.A.

Żaluzje fasadowe – producent z Kornic

Żaluzje fasadowe – producent z Kornic

Zobacz jak wygląda proces produkcyjny zewnętrznych osłon okiennych w firmie Eko-Okna S.A. Żaluzje fasadowe coraz bardziej zyskują na popularności, a ich produkcja dynamicznie się rozwija. Sprawdź!

EkoSun HST – więcej światła i architektura bez barier

EkoSun HST – więcej światła i architektura bez barier

EkoSun HST to niesamowita wygoda oraz możliwości tworzenia przestronnych, przeszklonych konstrukcji. Niski profil gwarantuje odpowiedni dopływ światła, a jednocześnie zapewnia wodoszczelność na najwyższym poziomie. Dzięki zastosowaniu niskiego progu, system EkoSun HST umożliwia tworzenie architektury bez barier.

Eko-Okna S.A. – międzynarodowy producent stolarki

Eko-Okna S.A. – międzynarodowy producent stolarki

Produkt, współpraca, możliwości... Eko-Okna S.A. to międzynarodowy producent stolarki. Zobacz jak wygląda jej produkcja.

Więcej