VETREX Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

VETREX Sp. z o.o.
Rokitki, ul. Skarszewska 13
83-110 Tczew

[mapa]
tel.: 58 692 24 00
e-mail: vetrex@vetrex.com.pl
Fax: 58 692 24 24

https://www.youtube.com/user/OknaVetrex
https://www.facebook.com/oknavetrex/


VETREX Sp. z o.o.

Od 1997 roku specjalizujemy się w produkcji stolarki okiennej i drzwiowej z PVC i aluminium.Dla naszych Klientów z całej Europy wyprodukowaliśmy już ponad 3 mln okien.
Firma oraz nowoczesna fabryka Vetrex mają swoją siedzibę w miejscowości Rokitki koło Tczewa (Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna). Na obszarze o powierzchni 3,5 ha produkujemy 2 tysiące jednostek okiennych dziennie.


DOŚWIADCZENIE

Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań optymalnie dostosowanych do potrzeb Klientów. Dzięki naszym specjalistom, którzy od lat pracują w branży stolarki okiennej i drzwiowej oraz zastosowaniu odpowiednich rozwiązań technologicznych, mamy pewność, że nasze produkty są bezpieczne i niezawodne.


TECHNOLOGIA

Nasze okna produkujemy w oparciu o możliwie najbardziej zaawansowane technologicznie linie produkcyjne, dzięki czemu mamy pewność, że możemy oferować Klientom produkty najwyższej jakości. Współpracujemy z uznanymi dostawcami technologii okiennych, takimi jak: Veka i Roto. Nasze wysokie kompetencje potwierdzają certyfikaty przyznane przez niezależne instytuty kontrolno-badawcze z kraju i z zagranicy.


Wprowadzamy także własne, często przełomowe rozwiązania, które pozwalają nam stale podnosić jakość naszych produktów. Okna i drzwi Vetrex powstają w oparciu o możliwie najbardziej zaawansowane technologicznie linie produkcyjne, dzięki czemu mamy pewność, że możemy oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości.


OFERTA

Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych i funkcjonalnych produktów wykonanych z PVC i aluminium. Nasze okna mogą przybrać dowolny kolor, rozmiar i kształt. Jesteśmy otwarci na pomysły Klientów, dzięki czemu możemy zrealizować nawet najbardziej nietypowe wizje architektów i inwestorów.

Produkty i usługi VETREX Sp. z o.o.

VR70

VR70

Okna  VR70  to nasz flagowy produkt w kategorii DESIGN. Stanowi najlepszy wybór do domów jednorodzinnych lub nowoczesnych apartamentów. Okna z tej serii posiadają wiele możliwości, jeśli chodzi o rozwiązania poprawiające funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowników, a szeroka gama dostępnych w...

VR70 MD - System profili renowacyjnych

VR70 MD - System profili renowacyjnych

Systemy profili renowacyjnych pozwalają na montaż okien bez demontażu starych ościeżnic. Rozwiązanie takie często wykorzystywane jest w starszych budynkach, dzięki czemu unikamy ryzyka uszkodzenia elewacji budynku. Do ram renowacyjnych możemy zastosować profile maskujące, które pozwalają w estetyczny sposób wykończyć...

VR70 MD

VR70 MD

System  VR70 MD  cechuje klasyczny, elegancki kształt. Dzięki temu można go zastosować do każdej elewacji. Jest to pięciokomorowy system o głębokości zabudowy równej 70mm, w którym zastosowano skrzydło półzlicowane. Zastosowanie dodatkowej, środkowej uszczelki poprawia szczelność, izolacyjność...

Więcej

Filmy VETREX Sp. z o.o.

Vetrex V82 Modern Design – designerskie okno do budownictwa energooszczędnego

Vetrex V82 Modern Design – designerskie okno do budownictwa energooszczędnego

Vetrex, kontynuując rozwój linii produktów o designerskim charakterze, proponuje swoim Klientom okno zapewniające spektakularny efekt wizualny - V82 Modern Design. Premiera najnowszego systemu miała miejsce w Poznaniu podczas targów Budma 2015.

Okna Vetrex Alphaline 90 Plus

Okna Vetrex Alphaline 90 Plus

Archiwalny film firmy Vetrex prezentujący okna Vetrex Alphaline 90 Plus. Okno wyposażone jest w komponenty takich firm jak Veka i Roto - z którym Vetrex współpracuje do dziś.

Więcej