Kontakt

PRYZMET - Hurtownia Okuć Budowlanych
Budowlana 46
20-469 Lublin

[mapa]
tel.: 81 446 77 99
e-mail: info@pryzmet.pl
tel.: 81 446 75 45
Fax: 81 446 77 98


PRYZMET - Hurtownia Okuć Budowlanych

 

Nasza firma powstała w 1998 roku. Od początku jej istnienia zajmujemy się dystrybucją okuć budowlanych do okien i drzwi aluminiowych.

Jesteśmy firmą prężną i nowoczesną. W roku 2003 wdrożyliśmy system dystrybucji on-line, który pozwolił rozszerzyć zasięg naszej działalności z lokalnej na krajową. Obecnie obsługujemy Klientów niemal ze wszystkich zakątków Polski.

Naszymi dostawcami są renomowani producenci wysokiej jakości akcesoriów do okien i drzwi aluminiowych, między innymi FAPIM, DOMATIC, MASTER, GEZE, DORMA, MCM, JiS, WEISS, ASSA, CISA, FAM, ISEO, WILKA, WALA, SAVIO, METALPLAST CZĘSTOCHOWA, METALPLAST LOB, RENSON.

Nasza oferta jest wciąż dostosowywana do potrzeb naszych Klientów jak również wymagań rynku, przy czym zawsze staramy się oferować produkty dobrej jakości.

Do sprzedaży wprowadziliśmy również okucia do drzwi p.poż w systemach YAWAL, ALUPROF, SAPA, chemię budowlaną niemieckiej firmy WEISS, automatykę zarówno drzwiową jak i do oddymiania i przewietrzania wiodących w tym zakresie producentów GEZE i DORMA oraz nawiewniki okienne, kraty wentylacyjne, systemy ścian lamelowych, systemy przeciwsłoneczne firmy RENSON.

 

Aktualności PRYZMET - Hurtownia Okuć Budowlanych

Sposób na odpowiednią cyrkulację powietrza w mieszkaniu

2019-01-24

Sposób na odpowiednią cyrkulację powietrza w mieszkaniu

Podczas gdy jeszcze kilkanaście lat temu cykl wymiany powietrza w domach realizowany był niejako samoistnie (poprzez nieszczelności), to w przypadku nowoczesnej, szczelnej stolarki...

Promocja w PRYZMET

2011-11-03

Promocja w PRYZMET

Firma Pryzmet wprowadza jesienną promocję. Szczegóły oraz zasady tej promocji w treści newsa.

Nowa akcja promocyjna

2004-08-31

Nowa akcja promocyjna

Z początkiem września 2004 roku firma PRYZMET, dystrybutor okuć budowlanych, rozpoczyna swoją nową akcje promocyjną skierowaną do producentów okien i drzwi.

Więcej