POZBUD T&R S.A.

pakiet medialny

Kontakt

POZBUD T&R S.A.
ul. Bukowska 10A
62-081 Wysogotowo

[mapa]
tel.: 061 8994099
e-mail: biuro@pozbud.pl
Fax: 061 8994099 wew.110

POZBUD T&R S.A.

Najwyższa jakość
Jesteśmy jednym z największych i najstarszych producentów okien i drzwi w Polsce. Dzięki wysokiej jakości, która jest efektem wykorzystania nowoczesnych maszyn, selekcjonowanych surowców oraz współpracy z najlepszymi producentami okuć, lakierów i szyb, nasze wyroby cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Oferujemy Państwu doskonałe produkty. Do Państwa usług jest sieć fachowych dealerów. Potwierdzeniem naszych zalet są liczne referencje, jakie uzyskujemy oraz certyfikat ISO 9001. Przyjęliśmy założenie, że zyski będziemy inwestować w jakość, a podstawową formą reklamy będzie zadowolenie naszych klientów i pozytywna opinia, jaką przekazują o nas innym.
 
Liczne inwestycje

Rok 2008 i 2009 są latami przełomowymi dla naszej firmy. W roku 2008 zakupiliśmy Wielkopolską Fabrykę Mebli, dzięki czemu znacznie wzrosły nasze możliwości. W bieżącym roku nasza firma wzbogaciła się o nową linię produkcyjną, która pozwoli na wyznaczenie nowych standardów w produkcji stolarki okiennej w Polsce.
 

Najnowocześniejsze technologie
Nowa linia produkcyjna, która powstała na nasze zamówienie w firmie WEINIG i od tego roku zaczęła działać w nowej fabryce POZBUD-u, jest pierwszą taką linią w Polsce i jedną z dziesięciu w Europie. Pozwala ona na równoczesną produkcję sześciu różnych profili okiennych przy niemal całkowitej automatyzacji, a co za tym idzie, niezwykle wysokiej dokładności.
 
Spółka godna zaufania
W ubiegłym roku akcje POZBUD-u zadebiutowały na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych, co nadało naszym staraniom nowy wymiar i przyniosło nowe możliwości realizacji celów, jakie sobie stawiamy dla maksymalnych korzyści naszych klientów i inwestorów, którzy nam zaufali.
 

Ogólnoświatowy zasięg działalności
Stale unowocześnianie linie technologiczne pozwalają na produkcję wyrobów na najwyższym poziomie, dzięki temu firma znana jest nie tylko w kraju ale także i za granicą. Swoje produkty Pozbud eksportuje na rynek europejski i do Stanów Zjednoczonych. Istotny wkład w niezawodność produktów firmy Pozbud, wnosi zgrany zespół fachowców, dzięki ich doświadczeniu jak i zastosowaniu nowoczesnych technologii, przedsiębiorstwo dostarcza oczekiwane przez państwa produkty.

Aktualności POZBUD T&R S.A.

POZBUD otworzył nowy salon fabryczny okien i drzwi

2016-05-20

POZBUD otworzył nowy salon fabryczny okien i drzwi

POZBUD T&R S.A. otworzył nowy salon fabryczny położony przy zakładach produkcyjnych w Słonawach k. Obornik.

30 lat gwarancji na okna POZBUD

2015-10-06

30 lat gwarancji na okna POZBUD

POZBUD T&R S.A., jeden z największych producentów okien drewnianych i drewniano-aluminiowych, wprowadziła nowe warunki gwarancji.

POZBUD rozpoczyna produkcję stolarki z aluminium

2015-07-08

POZBUD rozpoczyna produkcję stolarki z aluminium

Pozbud, jeden z największych producentów okien drewnianych i drewniano-aluminiowych, wzbogaca ofertę o konstrukcje całkowicie aluminiowe.

Więcej

Produkty i usługi POZBUD T&R S.A.

DecoLine & AncientLine

DecoLine & AncientLine

System DecoLine to system okien drewnianych. Stosowany jest w obiektach zabytkowych - tam, gdzie wymagana jest ornamentyka i dekoratywność. Profil zapewnia styl starych okien, a cechy użytkowe - technologię XXI wieku. Profile AncientLine - jakość połączona z nowoczesną technologią, które są wizytówką firmy Pozbud -...

Drzwi Płycinowe

Drzwi Płycinowe

Zaawansowana technologicznie konstrukcja drzwi płycinowych zapewnia trwałość i komfort użytkowania. Rama z litego drewna, wzmocniona profilem aluminiowym, wypełniona jest pianką poliuretanową. Warstwę zewnętrzną drzwi stanowi sklejka w różnych okleinach z dodatkową warstwą folii aluminiowej pełniącej rolę m.in....

Exterm - Wariant 2

Exterm - Wariant 2

Pozbud właśnie wprowadził nowe przełomowe pod względem trwałości i energooszczędności rozwiązania okien drewnianych o charakterystyce odpowiadającej wymogom budownictwa pasywnego czyli takiego, który dzięki wysokiej izolacyjności przegród może być ogrzewany przez źródła ciepła wcześniej pomijane: tj...

Realizacja: Superoszczędne pakiety szybowe w standardzie
Więcej