Nice Polska Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

Nice Polska Sp. z o.o.
Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

[mapa]
tel.: 022 7594000
e-mail: nice@nice.com.pl
tel.: 022 7594012
Fax: 022 7594022

https://www.youtube.com/user/nicepolska2012
https://www.facebook.com/NiceGroupPoland/


Najlepsza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet Siedziba Nice Polska Nice - serce bramy
NICE – LIDER W AUTOMATYCE DLA DOMU  

Nice ułatwia życie” - to dewiza, w której zawiera się misja lidera branży automatyki do bram i rolet w Polsce. Produkty Nice - łatwe w instalacji i użytkowaniu - mogą zautomatyzować bramę wjazdową, garażową, rolety, markizy, bez potrzeby projektowania i tworzenia wyrafinowanych i kosztownych instalacji.

Automatyka Nice projektowana jest tak, by czynić życie prostszym i wygodniejszym, zapewniając jej użytkownikom bezpieczeństwo i komfort. Produkty Nice swoimi rozwiązaniami wybiegają daleko w przyszłość: są niezawodne, posiadają wyrafinowane i innowacyjne cechy a systemy do zarządzania i nadzoru automatyki umożliwiają stworzenie w pełni zautomatyzowanego, inteligentnego domu. Bramy wjazdowe i garażowe, rolety, markizy, systemy nawadniania i oświetlenia ogrodowego mogą być sterowane za pomocą jednego pilota, dzięki zastosowaniu jednolitego systemu sterowania radiowego FLOR. Wszystkie modele pilotów, kompatybilne ze sterowaniem radiowym FLOR, mogą być zastosowane w każdej instalacji automatyki dla domu.

NICE – MIĘDZYNARODOWA GRUPA

Firma Nice Polska jest jednym z 18 oddziałów włoskiej spółki Nice Spa. Spółka powstała w 1991 roku w Oderzo, niedaleko Wenecji, gdzie trzech wizjonerów połączyło swoje doświadczenia na polu zarządzania, inżynierii i elektroniki, zakładając firmę marzeń.

W 2006 roku zarząd i akcjonariusze firmy Nice podjęli decyzję o wprowadzeniu jej na Włoską Giełdę Papierów Wartościowych. Decyzja ta podyktowana była nową strategią, która zakłada bardziej dynamiczny rozwój firmy oraz umocnienie jej pozycji. Przyniosło to wymierne korzyści wszystkim oddziałom Nice na świecie. Spółka umocniła swoją pozycję i pozyskała nowy kapitał na dalszą ekspansję. W efekcie, w krótkim czasie, Nice otworzył oddziały min. w Australii, Portugalii, a ostatnio także w RPA, dzięki czemu umocnił swoją pozycję na światowych rynkach o dużym znaczeniu gospodarczym. W wyniku przejęcia do Grupy Nice dodatkowo dołączyły nowe firmy: Mtec - producent i dystrybutor systemów automatyki domowej i przemysłowej oraz Silentron - jeden z wiodących producentów bezprzewodowych systemów alarmowych.

Więcej na www.nice.pl

Produkty i usługi Nice Polska Sp. z o.o.

Yubii Home

Yubii Home

Yubii Home, doświadcz korzyści płynących z serca Twojego Inteligentnego Domu. W grupie siła - poznaj ekosystem Yubii Yubii Home to centrala zarządzająca inteligentnym domem FIBARO oraz produktami wchodzącymi w skład ekosystemu Yubii, czyli urządzeniami marek Nice, FIBARO, marek trzecich, a także elero - niemieckiej...

Centrala MC824H

Centrala MC824H

Nowoczesna centrala do sterowania siłownikami bram dwuskrzydłowych. Wykonana w nowatorskiej technologii BlueBus, podobnie jak siłowniki rodziny ROBUS, SPIN, SOON. Nowa centrala współpracuje z siłownikami wyposażonymi w silniki prądu stałego 24V, z enkoderem (licznik obrotów wału silnika). Mogą być to znane od lat:...

TOONA

TOONA

Siłowniki z napędem śrubowym do automatyzacji bram skrzydłowych. TOONA składa się z trzech rodzajów siłowników: najmniejszy z nich - TO4024 - jest przeznaczony do skrzydeł bramowych o max. długości do 3m i ciężarze do 500kg. średni - TO5024 - do skrzydeł pięciometrowych, o ciężarze do 550kg....

Więcej

Filmy Nice Polska Sp. z o.o.

Nice Polska obchodzi jubileusz 25 lat na rynku polskim

Nice Polska obchodzi jubileusz 25 lat na rynku polskim

Polski oddział Nice powstał w 1996 roku. Był jedną z pierwszych zagranicznych filii włoskiego Nice. W okresie ponad 20-letniej obecności na polskim rynku oferowany przez firmę asortyment ewoluował od prostych rozwiązań do kompleksowej oferty uzupełniających się produktów.

Branża stolarki otworowej i automatyki budynkowej w dobie pandemii koronawirusa

Branża stolarki otworowej i automatyki budynkowej w dobie pandemii koronawirusa

Wybrani reprezentanci branży automatyki budynkowej i stolarki otworowej spotkali się na wirtualnym spotkaniu i opowiedzieli, w jaki sposób zostali zmuszeni do przeorientowania swojej strategii biznesowej ze względu na restrykcje obowiązujące w dobie pandemii koronawirusa.

ESIMA Rolety - godny zaufania Partner Nice i elero

ESIMA Rolety - godny zaufania Partner Nice i elero

Firma ESIMA Rolety jest jednym z najszybciej rozwijających się krajowych producentów rolet, bram i moskitier. We wszystkich osłonach wykorzystywane są napędy Nice, elero i TTGO, którymi można sterować przewodowo, za pomocą dróg radiowych (pilotami) lub za pośrednictwem inteligentnych aplikacji na smartfony.

Więcej