Kontakt

KOMSTA OKNA,DRZWI,TECHNIKA GRZEWCZA
Nasienna 2
44-120 Pyskowice

[mapa]
tel.: (32)233 96 21
e-mail: komsta@komsta.pl
Fax: (32)305 14 31

http://www.facebook.com/KomstaOkna


KOMSTA OKNA,DRZWI,TECHNIKA GRZEWCZA

Jesteśmy firmą rodzinną, która rozumie ducha współczesności i łączy to, co ważne z tym, co przyszłościowe. 

Działamy na rynku od prawie 30 lat. Zapraszając Państwa do współpracy, zapraszamy do stworzenia relacji opartej na zaufaniu i zrozumieniu.

Na ten moment zatrudniamy 180 osób, produkujemy 15 000 jednostek PCV, 1 500 jednostek aluminium oraz 700 sztuk drzwi stalowych miesięcznie. Sieć dealerską rozwinęliśmy już do 500 biur handlowych na terenie całej Europy.

Z dnia na dzień udoskonalamy produkcję, podnosząc jakość wyrobów, wprowadzając do nich wiele nowoczesnych rozwiązań technicznych, czego rezultatem jest zdobycie uznanej pozycji na rynku. Nasza główna siedziba znajduje się w Pyskowicach (śląsk) przy ulicy nasiennej 2, jednak w roku 2019 otwarliśmy także biuro i halę produkcyjną dedykowaną wyrobom Komsta Drzwi i Komsta Stolarka Aluminiowa.

Szeroki zakres działalności umożliwił bardzo wszechstronną obsługę Partnerów Handlowych oraz Klientów detalicznych. Możliwości techniczne jakie daje nowa Fabryka w połączeniu z doświadczeniem i profesjonalizmem załogi to gwarancja JAKOŚCI i TERMINOWOŚCI realizacji zamówień.

Obecnie firma Komsta produkuje okna i drzwi PCV w systemach Gealan,Veka i Aluplast, stolarkę aluminiową w systemie Aliplast i Aluprof. W asortymencie firmy Komsta znajdują się także drzwi panelowe, okna dachowe firmy Roto, bramy garażowe i rolety zewnętrzne.

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą.

Mirosław Komsta 

Aktualności KOMSTA OKNA,DRZWI,TECHNIKA GRZEWCZA

KOMSTA: wspólnie możemy zdziałać więcej

2020-04-21

KOMSTA: wspólnie możemy zdziałać więcej

Jeżeli mielibyśmy wskazać pozytywne skutki obecnej sytuacji, to niewątpliwie byłoby to odkrycie pokładów wsparcia i bezinteresownej pomocy, które reprezentują wszyscy.

Jubileusz 25-lecia fabryki KOMSTA

2017-10-19

Jubileusz 25-lecia fabryki KOMSTA

Rok 2017 jest dla firma Komsta Okna i Drzwi S.A. rokiem szczególnym. Przedsiębiorstwo z wielką dumą i radością informuje, że w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia swojej działalności.

Nowa strona KOMSTY z nowymi funkcjonalnościami

2015-09-08

Nowa strona KOMSTY z nowymi funkcjonalnościami

Z początkiem września Komsta Okna i Drzwi S.A. uruchomiła nową odsłonę strony internetowej, w której postawiła na nowoczesność, intuicyjność i komfort użytkowania.

Więcej

Produkty i usługi KOMSTA OKNA,DRZWI,TECHNIKA GRZEWCZA

Estima 9000

Estima 9000

Nowość w ofercie firmy Komsta. Jest to okno łączące wszystkie zalety wcześniejszych rozwiązań. Przede wszystkim należy podkreślić jego doskonałe parametry termiczne, które wynikają z unikalnej budowy. Okno składa się z ramy i skrzydła 6-komorowego o szerokości 83 mm, ponadto zastosowany został system...

Comfort Econo 6k

Comfort Econo 6k

  System COMFORT ECONO 6k o głębokości 74 mm cechuje połączenie estetyki i dobrej ceny. Na okna w tym systemie decydują się osoby z zamiłowaniem do klasycznej, eleganckiej linii skrzydła okiennego oraz dobrej jakości. Design dzięki wąskim powierzchniom licowym harmonijnie wpisuje się zarówno w nowoczesne jak i...

Comfort 6k Exclusive

Comfort 6k Exclusive

  Nowoczesny sześciokomorowy system COMFORT 6k o głębokości 74 mm spełnia wszystkie wymagania stawiane wobec nowoczesnej techniki okiennej: ma dobre właściwości termoizolacyjne oraz skuteczny system ochrony przed hałasem i włamywaczami. Gwarantuje to bezproblemowe użytkowanie okien przez długi czas. Okna w systemie...

Więcej

Filmy KOMSTA OKNA,DRZWI,TECHNIKA GRZEWCZA

Komsta Okna i Drzwi S.A. – 25 lat razem

Komsta Okna i Drzwi S.A. – 25 lat razem

Mamy już 25 lat! Z okazji naszego jubileuszu stworzyliśmy film, którym chielibyśmy się z wami podzielić :)

Więcej