Kontakt

KOMSTA OKNA,DRZWI,TECHNIKA GRZEWCZA
Nasienna 2
44-120 Pyskowice

[mapa]
tel.: (32)233 96 21
e-mail: komsta@komsta.pl
Fax: (32)305 14 31


KOMSTA OKNA,DRZWI,TECHNIKA GRZEWCZA

Firma KOMSTA powstała w 1992 roku.

Od 1994 roku rozpoczęto produkcję stolarki okiennej PCV w dzierżawionej hali w Pyskowicach przy ul. Armii Krajowej.

Z dnia na dzień doskonalono produkcję, podnosząc jakość wyrobów, wprowadzając do nich wiele nowoczesnych rozwiązań technicznych, czego rezultatem było zdobycie uznanej pozycji na rynku. W roku 1998 zakupiono teren przy ul. Nasiennej 2 w Pyskowicach. W dwóch nowych halach z pełnym zapleczem magazynowo - socjalnym kontynuowano działalność produkcyjną.

Analiza rynku skłoniła firmę KOMSTA do kolejnych kroków:

*
w 2000 roku rozpoczęto produkcję wyrobów z profili aluminiowych, które cieszą się dużym uznaniem nabywców ze względu na trwałość i wysokie walory estetyczne,
*
w 2002 roku przy fabryce utworzono Hurtownię Techniki Grzewczej i Sanitarnej, co dało solidne podstawy do bardziej kompleksowej obsługi Klienta w zakresie potrzeb budowlanych.

W 2005 roku zapadła strategiczna decyzja budowy kolejnej hali fabrycznej obok dotychczasowego zakładu, tuż przy Drodze Krajowej Gliwice-Olesno.

Od 2006 roku firma KOMSTA została Partnerem Handlowym firmy GERDA, co upoważnia nas to do budowy sieci sprzedaży wyrobów GERDA na teren województwa Śląskiego i Opolskiego oraz na terenie Czech i Słowacji.

Szeroki zakres działalności umożliwia nam bardzo wszechstronną obsługę naszych Partnerów Handlowych oraz Klientów detalicznych. Możliwości techniczne jakie daje nowa Fabryka w połączeniu z doświadczeniem i profesjonalizmem załogi to gwarancja JAKOŚCI i TERMINOWOŚCI realizacji zamówień.

W 2011 roku poszerzeliśmy naszą ofertę o kolejne produkty. Obecnie produkujemy okna i drzwi PCV w systemach Gealan oraz Salamander, stolarkę aluminiową w systemie Aliplast. Od 01.04.2011 w ofercie pojawił się także nowy asortyment: okna dachowe firmy Roto jak również bramy garażowe i rolety zewnętrzne.

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą.

Mirosław Komsta

Aktualności KOMSTA OKNA,DRZWI,TECHNIKA GRZEWCZA

KOMSTA: wspólnie możemy zdziałać więcej

2020-04-21

KOMSTA: wspólnie możemy zdziałać więcej

Jeżeli mielibyśmy wskazać pozytywne skutki obecnej sytuacji, to niewątpliwie byłoby to odkrycie pokładów wsparcia i bezinteresownej pomocy, które reprezentują wszyscy.

Jubileusz 25-lecia fabryki KOMSTA

2017-10-19

Jubileusz 25-lecia fabryki KOMSTA

Rok 2017 jest dla firma Komsta Okna i Drzwi S.A. rokiem szczególnym. Przedsiębiorstwo z wielką dumą i radością informuje, że w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia swojej działalności.

Nowa strona KOMSTY z nowymi funkcjonalnościami

2015-09-08

Nowa strona KOMSTY z nowymi funkcjonalnościami

Z początkiem września Komsta Okna i Drzwi S.A. uruchomiła nową odsłonę strony internetowej, w której postawiła na nowoczesność, intuicyjność i komfort użytkowania.

Więcej

Produkty i usługi KOMSTA OKNA,DRZWI,TECHNIKA GRZEWCZA

Estima 9000

Estima 9000

Nowość w ofercie firmy Komsta. Jest to okno łączące wszystkie zalety wcześniejszych rozwiązań. Przede wszystkim należy podkreślić jego doskonałe parametry termiczne, które wynikają z unikalnej budowy. Okno składa się z ramy i skrzydła 6-komorowego o szerokości 83 mm, ponadto zastosowany został system...

Comfort Econo 6k

Comfort Econo 6k

  System COMFORT ECONO 6k o głębokości 74 mm cechuje połączenie estetyki i dobrej ceny. Na okna w tym systemie decydują się osoby z zamiłowaniem do klasycznej, eleganckiej linii skrzydła okiennego oraz dobrej jakości. Design dzięki wąskim powierzchniom licowym harmonijnie wpisuje się zarówno w nowoczesne jak i...

Comfort 6k Exclusive

Comfort 6k Exclusive

  Nowoczesny sześciokomorowy system COMFORT 6k o głębokości 74 mm spełnia wszystkie wymagania stawiane wobec nowoczesnej techniki okiennej: ma dobre właściwości termoizolacyjne oraz skuteczny system ochrony przed hałasem i włamywaczami. Gwarantuje to bezproblemowe użytkowanie okien przez długi czas. Okna w systemie...

Więcej

Filmy KOMSTA OKNA,DRZWI,TECHNIKA GRZEWCZA

Komsta Okna i Drzwi S.A. – 25 lat razem

Komsta Okna i Drzwi S.A. – 25 lat razem

Mamy już 25 lat! Z okazji naszego jubileuszu stworzyliśmy film, którym chielibyśmy się z wami podzielić :)

Więcej