Witraż sp.z o.o. sp.k.

pakiet medialny

Kontakt

Witraż sp.z o.o. sp.k.
Łyski, ul. Warszawska 68
16-070 Choroszcz

[mapa]
tel.: 85 7131370
e-mail: info@witraz.eu
Fax: 85 7131390

-


Witraż sp.z o.o. sp.k.

WITRAŻ to rodzinna firma istniejąca na rynku od 1999 r. szczycąca się mianem największego producenta PVC w regionie północno-wschodniej Polski.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w kraju produkującą z trzech materiałów – PVC, drewno i aluminium. Posiadamy najnowsze rozwiązania technologiczne, najbardziej zautomatyzowaną linię produkcyjną, pozwalającą na produkcję 150 tyś. okien PVC rocznie. Mimo to nie prowadzimy masowej produkcji okien. Do każdego zamówienia podchodzimy bardzo indywidualnie, dbamy o każdy szczegół, na każdym etapie realizacji. Od kompleksowej usługi doradczej, poprzez wyspecjalizowaną produkcję na najbardziej zaawansowanej linii produkcyjnej, kończąc na drobiazgowej kontroli i bezpiecznym przygotowaniu do transportu. Cechuje nas doskonałe wzornictwo zorientowane na zmieniające się uwarunkowania w całej Europie. Każdemu klientowi chcemy pokazać, że okno może być nie tylko doskonałe jakościowo, ale przede wszystkim funkcjonalne i po prostu piękne.

W ostatnich latach przeszliśmy rewolucję techniczną, organizacyjną i marketingową. Inwestycje w najnowocześniejszy park maszynowy oraz budowa nowych hal produkcyjnych sprawiły, że jesteśmy dzisiaj nie tylko pierwszym w Polsce, ale też jednym z trzech tak nowoczesnych, tak mocno zautomatyzowanych producentów okien i drzwi w Europie.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!

Aktualności Witraż sp.z o.o. sp.k.

Witraż z nową halą

2015-08-11

Witraż z nową halą

Trwa budowa nowej hali magazynowej Witraż przeznaczonej specjalnie pod stolarkę drewnianą. Obiekt o powierzchni 1000 m² stanie na posesji obok budynku głównego firmy.

Już niedługo wycena okien Witraż zajmie tylko chwilę

2015-06-30

Już niedługo wycena okien Witraż zajmie tylko chwilę

Nowy program on-line do wycen stolarki PVC i drewnianej jest już testowany i wdrażany przez pierwszych dealerów firmy Witraż.

Veka Softline 82 w ofercie firmy Witraż

2015-03-27

Veka Softline 82 w ofercie firmy Witraż

Wśród zalet tego systemu wymienia się m.in. zgrabniejszy profil o doskonałych parametrach cieplnych i akustycznych, idealną statykę oraz bezpieczeństwo.

Więcej

Produkty i usługi Witraż sp.z o.o. sp.k.

V82 POWERTHERM+

V82 POWERTHERM+

Siedmiokomorowy system klasy A. Nasze najlepsze z najlepszych okno pasywne, stworzone z myślą o wymagającym, nowoczesnymbudownictwie jednorodzinnym.  Idealne parametry. Dodatkowa, trzecia uszczelka zapewnia wyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła. A całość zamknięta jest w...

PK76 INNOVO+

PK76 INNOVO+

Sześciokomorowy system klasy B. Elegancki, klasyczny profil o głębokości zabudowy 76 mm. Gwarancja najwyższej jakości. Dodatkowa 3 uszczelka i najlepsze parametry izolacyjności cieplnej. Uw dla okna referencyjnegoosiąga wartość 0,73m.  Jeden system. Wiele zalet. Nowoczesna jakość poprzez funkcjonalność,...

PK76 INNOVO

PK76 INNOVO

Pięciokomorowy system klasy B. legancki, klasyczny profil o głębokości zabudowy 76 mm.  Ochrona. Dzięki perfekcyjnej izolacyjności akustycznej w domu jest znacznie ciszej, a montaż systemów antywłamaniowychzwiększa bezpieczeństwo.  Bogata paleta kolorów. Oprócz białego...

Więcej