PAGEN SP. Z O.O.

pakiet medialny

Kontakt

PAGEN SP. Z O.O.
Gnojnik 699
32-864 Gnojnik

[mapa]
tel.: +48 14 68 69 919
e-mail: biuro@pagen.pl
Fax: +48 14 68 69 960

https://www.youtube.com/channel/UClKMThlk8Q-dnBKlYj-YG4w
https://twitter.com/Pagen_Okna


PAGEN SP. Z O.O.
PAGEN z Małopolski rozpoczął swoją działalność w 1998 roku jako producent stolarki PCW. Firma została założona przez Dominika Chamioło oraz Mirosława Nowaka i do dzisiaj funkcjonuje pod ich rządem.

Od początku działalności firma produkuje okna i drzwi PCW na bazie profili Brugmann, okucia obwiedniowe dostarcza Winkhaus, natomiast niskoemisyjne szyby zespolone dostarcza Effector.

W 2006 roku Dominik Chamioło i Mirosław Nowak odebrali z rąk Prezesa firmy Brugmann – Radosława Cierpiała – nagrodę za najbardziej dynamiczny rozwój firmy.

PAGEN prowadzi sprzedaż poprzez małopolską sieć salonów firmowych pod nadzorem kierownik Moniki Żyznowskiej oraz poprzez ogólnoeuropejską sieć punktów dealerskich, dostosowując stolarkę do wymogów obowiązujących w danym kraju.

W zarządzaniu firmą nieoceniony udział posiada dyrektor handlowy Anita Kaperek, odpowiedzialna za sprzedaż i marketing firmy, oraz dyrektor Michał Pyrek – od wielu lat dowodzący produkcją.

Dzięki sukcesywnemu rozwojowi oraz stabilnej pozycji spółka pozyskuje udziały w podmiotach, których profil działania jest zgodny z jej działalnością. Tym, co decyduje o dynamicznym rozwoju firmy, jest umiejętność bycia zawsze o krok do przodu wobec tego, co oferuje rynek. Podążanie za najnowszymi trendami oraz szeroka oferta to wyjątkowy atut na galopującym rynku stolarki budowlanej. Jako dostawca stolarki okiennej firma PAGEN koncentrować się będzie na rozwoju specyficznych, niszowych rozwiązań i technologii.

Jako jedni z pierwszych producentów na rynku Polskim podjęliśmy się produkcji okien na nowoczesnych profilach BluEvolution o wyjątkowych parametrach izolacyjności, gdzie w standardzie stosujemy szybę o współczynniku U=0,5 oraz ukryte zawiasy Winkhaus Select – opowiada nam Pani Anita Kaperek.

Dzięki dużemu doświadczeniu i nowoczesnej linii produkcyjnej jesteśmy w stanie zaoferować klientom stolarkę w różnych kolorach i kształtach, zapewniając jednocześnie krótkie terminy realizacji. Naszym celem jest zdobycie pozycji lidera na obsługiwanych rynkach poprzez wysoką jakość produktu, fachową obsługę, krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjną cenę – dodaje Pani Anita.

 

Aktualności PAGEN SP. Z O.O.

Próg bez barier SIEGENIA ECO PASS w drzwiach tarasowych firmy PAGEN

2020-08-25

Próg bez barier SIEGENIA ECO PASS w drzwiach tarasowych firmy PAGEN

Wprowadzany od września 2020 do oferty firmy PAGEN próg ECO PASS o wysokości zaledwie 5 mm sprzyja tworzeniu rozwiązań bez barier i bezgranicznej swobodzie ruchu, zapewniając przy tym wysoką szczelność i izolację cieplną.

PAGEN utrzymuje poziom sprzedaży okien do USA pomimo pandemii

2020-08-10

PAGEN utrzymuje poziom sprzedaży okien do USA pomimo pandemii

Producent stolarki otworowej poinformował właśnie o analogicznym, jak w ubiegłym roku, poziomie sprzedaży okien do USA i zaprezentował jedną z inwestycji wyposażoną w jego stolarkę PVC.

Więcej

Produkty i usługi PAGEN SP. Z O.O.

Okno SUN INTELLIGENT

Okno SUN INTELLIGENT

Okno Sun Intelligent zostało dopracowane do najdrobniejszych szczegółów. Cechują je przede wszystkim doskonałe parametry termiczne. Okno przy zastosowaniu bardzo ciepłego pakietu trzyszybowego Ug=0,5 W/m2K, może uzyskać współczynnik przenikalności cieplnej Uw=0,72 W/m2K, co klasyfikuje je do użytkowania w domach pasywnych. Na...

PRÓG ECO PASS

PRÓG ECO PASS

Wybierając system drzwi tarasowych HST, większość decydentów ma na uwadze praktyczne wyrównanie poziomu podłogi wewnętrznej z jej poziomem zewnętrznym, przy zachowaniu wszelkich właściwości termicznych. Wprowadzany od września 2020 do oferty firmy PAGEN próg ECO PASS o wysokości zaledwie 5 mm sprzyja tworzeniu rozwiązań bez...

Eco Arte

Eco Arte

Okno PVC charakteryzuje się zastosowaniem profila częściowo wykonanego z materiału powtórnie przetworzonego. Jednak dodatek recyklatu nie wpływa na pogorszenie właściwości profilu. Zewnętrzne, widoczne ścianki profili, ze względów estetycznych, zawsze wykonywane sąz nowych komponentów, co gwarantuje że okna...

Więcej

Filmy PAGEN SP. Z O.O.

Nowoczesna technologia zgrzewu slimLine w PAGEN

Nowoczesna technologia zgrzewu slimLine w PAGEN

Proces zgrzewania bezwypływkowego, bo tym jest „Slim Line”, pozwala na uzyskanie zgrzewu o bardzo wąskiej spoinie, bez śladów obróbki mechanicznej widocznych powierzchni, przy zachowaniu wysokiej wydajności produkcji.

Więcej