Kontakt

INTERFLEX Polska Sp. z o.o.
ul. Skałowo 5
62-025 Kostrzyn Wielkopolski

[mapa]
tel.: 061 8188522
e-mail: biuro@interflex.pl
tel.: 061 8188521
tel.: 061 8178603
Fax: 061 8178626

https://www.facebook.com/interflexbramy/


INTERFLEX Polska Sp. z o.o.
Interflex Polska Sp. z o.o., obecna na rynku polskim od 1990 roku, jest częścią międzynarodowej firmy Interflex b.v., z siedzibą w Holandii. Wraz z oddziałami w Portugalii, Rumunii i Estonii tworzymy sieć sprzedaży detalicznej i hurtowej bram: garażowych, przemysłowych, przeciwpożarowych oraz drzwi specjalistycznych: przeciwpożarowych i dymoszczelnych. Firma Interflex jest również wyłącznym przedstawicielem holenderskiej firmy Alpha deuren International b.v., produkującej od kilkunastu lat wysokiej jakości bramy przemysłowe na rynek niemiecki, francuski, brytyjski i holenderski. Od początku 2003 roku bramy firmy Alpha dostępne są także w Polsce.

Długoletnie doświadczenie naszych pracowników w sprzedaży otworowej stolarki budowlanej pozwala na terminową i rzetelną realizację zleceń.

Dodatkowym naszym atutem jest współpraca z firmami montażowymi na terenie całego kraju, co zapewnia stały i szybki serwis. Ekipy montażowe dysponują niezbędnym sprzętem, jak też doświadczeniem i umiejętnościami wymaganymi przy realizacji małych i dużych obiektów budowlanych.

Aktualności INTERFLEX Polska Sp. z o.o.

Bramy przemysłowe – wysoka antykorozyjność INOX

2019-07-22

Bramy przemysłowe – wysoka antykorozyjność INOX

Nowością w ofercie firmy Interflex są specjalistyczne bramy przemysłowe wykonane z paneli aluminiowych wraz z pełnym zestawem okuć ze stali nierdzewnej.

ISO 80 – nowe segmentowe bramy przemysłowe od INTERFLEX dla najbardziej wymagających

2018-04-09

ISO 80 – nowe segmentowe bramy przemysłowe od INTERFLEX dla najbardziej wymagających

Nowością w ofercie INTERFLEX są przemysłowe bramy segmentowe zbudowane w oparciu o panel o grubości 80 mm.

Bramy garażowe Interflex w kolorze Antracyt RAL 7016

2017-07-17

Bramy garażowe Interflex w kolorze Antracyt RAL 7016

Interflex wprowadził do stałej oferty bramy wykonane z paneli z jednym przetłoczeniem (szeroki profil; struktura woodgrain) w kolorze antracyt RAL 7016.

Więcej

Produkty i usługi INTERFLEX Polska Sp. z o.o.

Bramy Segmentowe ISO

Bramy Segmentowe ISO

egmentowe bramy przemysłowe składają się z segmentów wykonanych z blachy stalowej o profilu zamkniętym grubości 40 mm. Wypełnienie stanowi trudnopalna bezfreonowa pianka poliuretanowa. Ścianki segmentu tworzy ocynkowana blacha stalowa o grubości 0,5 mm malowana podkładowo na bazie poliestru metodą piecową. Dużą zaletą bram typu...

Bramy Przemysłowe przeciwpożarowe

Bramy Przemysłowe przeciwpożarowe

W naszej ofercie znajdą Państwo również przesuwne, stalowe bramy przeciwpożarowe. Wszystkie modele wykonane są w klasie ogniowej EI 30, EI 60 oraz EI 120 minut. Powierzchnia bramy ocynkowana lub dodatkowo malowana natryskowo na dowolny kolor według palety RAL. Bramy otwierane są ręcznie, przy pomocy obustronnych uchwytów muszlowych,...

Segmentowe bramy przemysłowe

Segmentowe bramy przemysłowe

Segmentowe bramy przemysłowe, które Państwu proponujemy, to wyroby wysokiej klasy. Naszą silną stroną jest wypracowanie kompromisu między wysoką jakością oferowanego produktu i przystępną ceną, kształtującą się na poziomie cen większości znanych polskich producentów. Bramy przemysłowe oferujemy w dwóch podstawowych...

Więcej