SOMFY Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

SOMFY Sp. z o.o.
ul. Marywilska 34
03-228 Warszawa

[mapa]
tel.: 022 5095300
e-mail: biuro@somfy.pl
Fax: 022 5095301

https://www.youtube.com/channel/UC9yMK3Q6k-PO-LEWMXuN92A


Showroom w Warszawie

SOMFY – to światowy lider w zakresie systemów inteligentnego sterowania i automatyki do rolet, bram i żaluzji w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Somfy od lat opracowuje rozwiązania, które wprowadzają domy na poziom Internetu Rzeczy (Internet of Things). Łączy ze sobą jednym systemem różne urządzenia, zmieniając domy na całym świecie w komfortowe i bezpieczne „domy inteligentne”. Wysoką jakość produktów firmy Somfy ceni 220 milionów użytkowników. 

 

Firma powstała w 1969 roku w Cluses we Francji. Międzynarodowy zasięg działalności obejmuje 160 oddziałów w 60 krajach na całym świecie, zatrudniając 8000 pracowników.

 

W Polsce spółka istnieje od 1996 roku. W 2014 roku powstała, należąca do grupy Somfy, fabryka SOPEM w Niepołomicach. Obecnie oprócz jednostki produkcyjnej oraz Działu Badań i Rozwoju, funkcjonuje w Niepołomicach Wschodnioeuropejska Platforma Dystrybucyjna, która dostarcza produkty do odbiorców z całej Europy Środkowo-Wschodniej. 

 

 

Aktualności SOMFY Sp. z o.o.

Nowości Somfy na targach R+T

2021-02-25

Nowości Somfy na targach R+T

Podczas wydarzenia marka Somfy zaprezentowała m.in. nową generację centrali sterującej TaHoma, która oferuje szereg udogodnień dla instalatorów i użytkowników.

Somfy zaprasza na kolejną edycję szkoleń on-line

2021-02-15

Somfy zaprasza na kolejną edycję szkoleń on-line

Somfy, lider branży automatyki domowej i producent smart rozwiązań, publikuje nowy kalendarz szkoleń technicznych.

Premierowe rozwiązania Somfy na targach R+T

2021-02-12

Premierowe rozwiązania Somfy na targach R+T

Od 22 do 25 lutego Somfy, lider automatyki domowej i producent rozwiązań smart home zaprezentuje swoje innowacje na targach R+T. Po raz pierwszy wydarzenie odbędzie się w formie w pełni wirtualnej.

Więcej

Produkty i usługi SOMFY Sp. z o.o.

Telis Soliris RTS

Telis Soliris RTS

Pilot do sterowania żaluzjami z automatyką słoneczno-wiatrową. 1-kanałowy sterownik radiowy z automatyką słoneczno-wiatrową. Funkcje góra, dół, stop i pozycja komfortowa "my". Obsługa czujników słonecznych Soliris RTS lub Sunis WireFree RTS. Wybór 2 wersji kolorystycznych (Pure i Patio)....

Chronis Comfort RTS

Chronis Comfort RTS

Sterownik naścienny do programowania pracy kilku żaluzji, lub zasłon, według planu dnia. Naścienny, programowalny sterownik bezprzewodowy. Programowanie tygodniowe: możliwość stosowania innego programu dla każdego dnia i wyboru funkcji otwierania, zamykania i pozycji komfortowej "my". Dopasowanie zaprogramowanych...

Chronis Easy RTS

Chronis Easy RTS

Sterownik do programowania pracy żaluzji, lub zasłon, według planu dnia. Naścienny, bezprzewodowy sterownik programowalny. Programowanie dzienne: otwieranie / zamykanie osłon codziennie, o tej samej porze. Opcja tymczasowej dezaktywacji programu. Klikając tutaj będziesz miał możliwość zobaczenia pełnej oferty.

Więcej

Filmy SOMFY Sp. z o.o.

Situo Somfy – piloty w technologii io

Situo Somfy – piloty w technologii io

Situo io II to nie tylko pilot sterujący urządzeniami w domu, to także estetyczny dodatek, który pasuje do każdego wnętrza. Dzięki nowoczesnemu designowi i ergonomicznej konstrukcji gama Situo zachwyca pod każdym względem. Jednym przyciskiem można łatwo zarządzać urządzeniami wewnątrz i na zewnątrz swojego domu Więcej informacji...

Showroom Happy Home Somfy

Showroom Happy Home Somfy

W nowo otwartym showroomie dowiesz się, od czego najlepiej zacząć swoją przygodę z rozwiązaniami dla domu inteligentnego oraz jak zdalnie zarządzać wyposażeniem w smart home. Zapraszamy do Happy Home Somfy przy. ul. Marywilskiej 34 w Warszawie.

Centrum Szkoleniowe i Happy Home Somfy

Centrum Szkoleniowe i Happy Home Somfy

Centrum szkolenia praktycznego to miejsce edukacji dla profesjonalnego instalatora. Obok Happy Home Somfy znajduje się również nowoczesne Centrum Szkolenia Praktycznego dla instalatorów automatyki domowej i systemów smart do sterowania urządzeniami domowymi.

Więcej