ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧

SOMFY Sp. z o.o.

pakiet medialny

KontaktShowroom w Warszawie

SOMFY – to światowy lider w zakresie systemów inteligentnego sterowania i automatyki do rolet, bram i żaluzji w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Somfy od lat opracowuje rozwiązania, które wprowadzają domy na poziom Internetu Rzeczy (Internet of Things). Łączy ze sobą jednym systemem różne urządzenia, zmieniając domy na całym świecie w komfortowe i bezpieczne „domy inteligentne”. Wysoką jakość produktów firmy Somfy ceni 220 milionów użytkowników. 

 

Firma powstała w 1969 roku w Cluses we Francji. Międzynarodowy zasięg działalności obejmuje 160 oddziałów w 60 krajach na całym świecie, zatrudniając 8000 pracowników.

 

W Polsce spółka istnieje od 1996 roku. W 2014 roku powstała, należąca do grupy Somfy, fabryka SOPEM w Niepołomicach. Obecnie oprócz jednostki produkcyjnej oraz Działu Badań i Rozwoju, funkcjonuje w Niepołomicach Wschodnioeuropejska Platforma Dystrybucyjna, która dostarcza produkty do odbiorców z całej Europy Środkowo-Wschodniej. 

 

 

Produkty i usługi SOMFY Sp. z o.o.

telis soliris rts

Telis Soliris RTS

Pilot do sterowania żaluzjami z automatyką słoneczno-wiatrową. 1-kanałowy sterownik radiowy z automatyką słoneczno-wiatrową. Funkcje góra, dół, stop i pozycja komfortowa "my". Obsługa czujników słonecznych Soliris RTS lub Sunis WireFree RTS. Wybór 2 wersji kolorystycznych (Pure i Patio)....

chronis comfort rts

Chronis Comfort RTS

Sterownik naścienny do programowania pracy kilku żaluzji, lub zasłon, według planu dnia. Naścienny, programowalny sterownik bezprzewodowy. Programowanie tygodniowe: możliwość stosowania innego programu dla każdego dnia i wyboru funkcji otwierania, zamykania i pozycji komfortowej "my". Dopasowanie zaprogramowanych...

chronis easy rts

Chronis Easy RTS

Sterownik do programowania pracy żaluzji, lub zasłon, według planu dnia. Naścienny, bezprzewodowy sterownik programowalny. Programowanie dzienne: otwieranie / zamykanie osłon codziennie, o tej samej porze. Opcja tymczasowej dezaktywacji programu. Klikając tutaj będziesz miał możliwość zobaczenia pełnej oferty.

Więcej

Filmy SOMFY Sp. z o.o.

Columbus, Saule i Somfy Polska łączą siły i wdrożą produkty z wykorzystaniem perowskitowych ogniw

Columbus, Saule i Somfy Polska łączą siły i wdrożą produkty z wykorzystaniem perowskitowych ogniw

Innowacyjne rozwiązania dla budynków istniejących lub nowo powstających zaproponują w tym roku firmy Columbus Energy, Saule Technologies i Somfy Polska. Spółki, współpracujące nad komercyjnymi wdrożeniami ogniw perowskitowych, podpisały w tym celu umowę o współpracy strategicznej.

Situo Somfy – piloty w technologii io

Situo Somfy – piloty w technologii io

Situo io II to nie tylko pilot sterujący urządzeniami w domu, to także estetyczny dodatek, który pasuje do każdego wnętrza. Dzięki nowoczesnemu designowi i ergonomicznej konstrukcji gama Situo zachwyca pod każdym względem. Jednym przyciskiem można łatwo zarządzać urządzeniami wewnątrz i na zewnątrz swojego domu Więcej informacji...

Showroom Happy Home Somfy

Showroom Happy Home Somfy

W nowo otwartym showroomie dowiesz się, od czego najlepiej zacząć swoją przygodę z rozwiązaniami dla domu inteligentnego oraz jak zdalnie zarządzać wyposażeniem w smart home. Zapraszamy do Happy Home Somfy przy. ul. Marywilskiej 34 w Warszawie.

Więcej