Kontakt

P.W. VIKKING KTS sp. z o.o.
Aleja Solidarności 4
21-500 Biała Podlaska

[mapa]
tel.: 83 342 26 11
e-mail: info@vikking.eu

http://www.youtube.com/user/kamilvikking


P.W. VIKKING KTS sp. z o.o.

Firma Vikking KTS - producent kompozytowych drzwi wejściowych i okien Real Wood, istnieje na rynku od 1991 r. Firma jest pionierem na rynku stolarki otworowej w zakresie produkcji personalizowanych drzwi i okien. Drzwi i okna VIKKING wyróżniają się niepowtarzalnym designem, unikatową dekoracją drewnopodobną Real Wood zgłoszoną jako zastrzeżony wzór przemysłowy.

Wyjątkowa firma

Tym co wyróżnia i charakteryzuje firmę VIKKING jest jej innowacyjność i to nie tylko w zakresie konstrukcji produktów ale też w sposobie produkcji. Przedsiębiorstwo produkuje drzwi i okna wyłącznie na indywidualne zamówienie. W odróżnieniu od innych producentów, niemal każda para drzwi czy okien jest tu inna. Wiele możliwych konfiguracji zdobień i wyposażenia sprawia, że każde zlecenie wymaga oddzielnego traktowania i indywidualnej obróbki przez pracowników. Firma nie produkuje „na zapas”– ideą jest słuchanie klienta i każdorazowo dobieranie rozwiązań idealnie dopasowanych do jego potrzeb. Produkty Vikking dedykowane są dla wymagających inwestorów. Firma nie boi się wyzwań i chętnie podejmuje nawet najtrudniejsze zamówienia.

Wytwarzane w unikalnej technologii kompozytowe drzwi wejściowe i okna Real Wood posiadają najwyższe parametry użytkowe, estetyczne i trwałość nieosiągalną dla tradycyjnych wyrobów.

Liczne zgłoszenia do międzynarodowej ochrony patentowej oraz certyfikaty europejskie potwierdzają najwyższą jakość drzwi kompozytowych i okien Real Wood.

Firma posiada zarejestrowany wzór przemysłowy jakim jest autorski system dekoracji profili PVC, któremu nadano nazwę REAL WOOD.  

Potwierdzeniem jakości i innowacyjności produkowanych drzwi i okien są liczne nagrody branżowe.

Wyjątkowe produkty

Produkty Vikking dedykowane w szczególności do budownictwa pasywnego. Kompozytowe drzwi i energooszczędne okna Real Wood są całkowicie odporne na niekorzystne warunki klimatyczne, nie chłoną wilgoci, nie korodują, nie wymagają kosztochłonnych konserwacji i zachowują niezmiennie najwyższą jakość przez dziesięciolecia. Ich znakomita ochrona przed utratą cennej energii i najkorzystniejsza relacja ceny do jakości czynią je bezkonkurencyjnymi w elitarnej grupie drzwi i okien pasywnych.


Aktualności P.W. VIKKING KTS sp. z o.o.

Firma Vikking ma nowego Członka Zarządu

2020-08-12

Firma Vikking ma nowego Członka Zarządu

Z początkiem sierpnia br. do firmy Vikking dołączył Marek Karwowski, obejmując stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i marketingu z funkcją członka zarządu.

Nowa linia drzwi zewnętrznych w ofercie Vikking

2020-06-23

Nowa linia drzwi zewnętrznych w ofercie Vikking

Linia ULTIMATE wprowadza całkowicie nową ideę drzwi zewnętrznych w ofercie VIKKING. Obustronnie zlicowane połączenie skrzydła z ościeżnicą - całość wykonana z materiałów kompozytowych.

Nowa linia drzwi zewnętrznych VIKKING

2019-09-23

Nowa linia drzwi zewnętrznych VIKKING

VIKKING poszerzył swoją ofertę kompozytowych drzwi zewnętrznych o nową linię produktową o nazwie TOP. Ale to nie koniec nowości.

Więcej

Produkty i usługi P.W. VIKKING KTS sp. z o.o.

Kompozytowe drzwi VIKKING - Linia TOP

Kompozytowe drzwi VIKKING - Linia TOP

Linia TOP - nowa oferta drzwi zewnętrznych  Drzwi zewnętrzne  Vikking w nowej konfiguracji Firma Vikking poszerzyła swoją ofertę kompozytowych drzwi zewnętrznych o nową linię produktową o nazwie TOP.  Linia Top powstała w oparciu o przeprowadzone badania rynku i stanowi rozwiązanie łączące zalety i...

Energooszczędne okna Real Wood

Energooszczędne okna Real Wood

Energooszczędne okna to już standard. Firma Vikking – producent kompozytowych drzwi i okien Real Wood poszła o krok dalej i do doskonałych właściwości użytkowych swoich okien dodała niespotykany nigdzie indziej design. Tym, co wyróżnia okna firmy Vikking jest struktura Real Wood, która zwykłym profilom PVC nadaje...

Kolekcja Crystal

Kolekcja Crystal

Drzwi Crystal ONE (01) to pierwszy model z nowo powstającej kolekcji Crystal, której znakiem rozpoznawczym są duże powierzchnie szkła. Model Crystal ONE swoją premierę miał podczas tegorocznych targów budowlanych BUDMA 2019. Tym co wyróznia ten model jest zastosowanie na powierzchni kompozytowego skrzydła...

Więcej

Filmy P.W. VIKKING KTS sp. z o.o.

Smart-slide - tarasowe drzwi przesuwne VIKKING

Smart-slide - tarasowe drzwi przesuwne VIKKING

Nowa generacja przesuwnych drzwi tarasowych dostępna o ofercie VIKKING. Super szczelne i wyjątkowo komfortowe w obsłudze.

Technologia Real Wood od Vikking KTS

Technologia Real Wood od Vikking KTS

Firma Vikking stworzyła od podstaw i z sukcesem wdrożyła do produkcji innowacyjny system produkcji najwyższej jakości kompozytowych drzwi wejściowych i okien Real Wood. Produkty powstają na indywidualne zamówienie klientów. Wyróżnia je niepowtarzalny design, będąca przedmiotem międzynarodowej ochrony patentowej unikatowa dekoracja...

Więcej