METAL-PLAST

pakiet medialny

Kontakt

METAL-PLAST
Strzegomska 66
58-160 Świebodzice

[mapa]
tel.: 660 773 693
e-mail: ecoprofile@metal-plast.pl
Fax: 074 666 58 12

http://www.youtube.com/channel/UCJD4fDT1YWT6mRso4_xqHHQ


Profile transportowo-montażowe Regranulaty PVC Recykling PVC

Założona w 1993 roku Spółka Metal-Plast od samego początku koncentruje swoją działalność wokół recyklingu profili okiennych i drzwiowych z PVC. Na rynku jest znana z wysokiej jakości usług odbioru i mielenia odpadów oraz produkcji wysokogatunkowego regranulatu PCV. Z czasem firma poszerzyła swoją ofertę i stała się znaczącym producentem produktów do transportu i montażu stolarki otworowej. Do asortymentu firmy można zaliczyć profile transportowo-montażowe (tzw. listwy podokienne), profile montażowe ECO-TERM, osłony ram renowacyjnych i kości zgrzewne.

 

Inwestowanie w najnowsze technologie, doskonalenie procesu produkcji, a przede wszystkim wiedza, zaangażowanie i rozwój pracowników firmy pozwoliły przedsiębiorstwu stać się liderem branży. Metal-Plast jest obecnie największym recyklerem twardego PVC w Polsce i posiada silną pozycję na 5 rynkach zagranicznych: Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy oraz Austria. Firma rocznie przetwarza 25 tys. ton odpadu PVC oraz produkuje 8 mln metrów bieżących profili PVC.

 

Aktualności METAL-PLAST

Co dalej z BDO?

2020-02-06

Co dalej z BDO?

Pierwszego dnia stycznia wystartowało BDO, czyli Baza Danych Odpadowych. Celem tego rozwiązania jest zapobieganie nieprawidłowościom powstającym w obszarze gospodarowania odpadami.

1 tona recyklingu PVC to zaoszczędzone 2 tony CO₂

2019-12-12

1 tona recyklingu PVC to zaoszczędzone 2 tony CO₂

Nie każdy wie, że branża stolarki okiennej już od wielu lat jest bardzo aktywna i skuteczna w obszarze recyklingu odpadów.

Montaż okien i drzwi HST przy użyciu ECO-TERM

2019-11-12

Montaż okien i drzwi HST przy użyciu ECO-TERM

Coraz więcej profesjonalistów wykorzystuje w realizowanych przez siebie projektach montaż stolarki okiennej i drzwiowej w warstwie ocieplenia.

Więcej

Produkty i usługi METAL-PLAST

Kości zgrzewne Metal-Plast

Kości zgrzewne Metal-Plast

Innowacyjne rozwiązanie w zakresie rozpierania w cztery strony, gwarantuje perfekcyjne centrowanie elementu oraz prawidłowe trzymanie we wzmocnieniu. Centralnie umieszczony klin rozpiera niezależne elementy trzonu kości, które bezpośrednio przylegają do ścian profili stalowych. Łatwe, szybkie, pewne mocowanie, jednym ruchem przy...

PRZEMIAŁ PVC I REGRANULATY

!PRZEMIAŁ PVC I REGRANULATY

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów regranulatów PVC. Nasze tworzywa są obecne na rynku od 1993 r. Aktualnie roczna produkcja wynosi blisko 15 tysięcy ton regranulatu PVC, a jego najwyższa jakość jest motorem, który napędza coraz większy popyt rynkowy na nasz produkt.  

Więcej

Filmy METAL-PLAST

Rozwiązanie do montażu stolarki okiennej i drzwiowej ECO-TERM

Rozwiązanie do montażu stolarki okiennej i drzwiowej ECO-TERM

- Profil do montażu okien w warstwie docieplenia, - Profil do montażu drzwi z progami aluminiowymi, - Profil do montażu rolet podtynkowych, - Profil do montażu drzwi z progami pvc,

Metal-Plast obsługa pojemników typu JEŻYK

Metal-Plast obsługa pojemników typu JEŻYK

W ramach usługi skupu pookiennych odpadów PVC, gwarantujemy kontenery typu „jeżyk” do załadunku kontenerów. Film przedstawia obsługę tego rodzaju kontenera, która prowadzona jest przy użyciu wózka widłowego.

Więcej