DOMIX-P Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

DOMIX-P Sp. z o.o.
ul. Krótka 3
46-081 Dobrzeń Mały

[mapa]
tel.: 077 4404 213
e-mail: info@domix-p.pl
tel.: 663 726 754
Fax: 077 4404 575

https://www.facebook.com/domix.p.firma/


DOMIX-P Sp. z o.o.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży okiennej i drzwiowej z PCV, w naszej strategii działania największy nacisk kładziemy na jakość produktu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na produkcję okien i drzwi z PCV na profilu VEKA i okuciach WinkHaus. Produkt nasz kierujemy do klienta który zwraca szczególnie uwagę na jakość. Z racji tego że jesteśmy firmą rodzinną, łączymy młodzieńczy entuzjazm i elastyczność w działaniu z doświadczeniem i rzetelnością starszego pokolenia. Dodatkowo, dzięki sprawnej i fachowej obsłudze klienta, własnej flocie samochodowej, rozbudowanemu serwisowi firmowemu oraz bardzo krótkiemu 10 – dniowemu terminowi realizacji zleceń mamy pewność, że sprostamy Państwa wymaganiom.

Firma DOMIX-P jest firmą która ciągle poszerza swoją gamę produktów. Na dzień dzisiejszy w swojej ofercie posiadamy 5-komorowe systemy: PerfectLine, EfektLine, wraz systemem 5 – komorowym zaokrąglonym: OvalLine i SwingLine. Flagowym produktem naszej firmy jest system ALPHALINE+ 90.
Dawno minęły czasy , gdy okna PCV były wyłącznie białe. System profili VEKA oferuje możliwość produkcji okien dwukolorowych z powierzchnią wewnętrzną w innym kolorze niż powierzchnia zewnętrzna. Kolorowe profile VEKA to wysokogatunkowy produkt, który gwarantuje najwyższą jakość. Szeroka paleta kolorów i faktur zaspokoi potrzeby wymagających projektantów i użytkowników.

Ze swojej strony gwarantujemy produkt dobrej jakości, wykonany w terminie jaki zostanie ustalony. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty informujemy, że do Waszej dyspozycji są pracownicy DOMIX-P. Dołożą oni wszelkich starań by ułatwić kontakt z naszą firmą oraz wyjaśnić aktualne promocje zarówno od strony handlowej jak i technologicznej.

Dla naszych partnerów handlowych oferujemy dogodne warunki współpracy. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Istnieje możliwość zainstalowania u Państwa przez naszych informatyków programu do wycen konstrukcji PCV – WHOkna. W znaczący sposób ułatwia to komunikację producent – dealer.

Firma DOMIX-P Producent okien i drzwi z PCV proponuje współprace w zakresie wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, oferujemy:
• Okna i drzwi typowe lub na wymiar na bazie niemieckich profili VEKA
• Konstrukcje Aluminiowe
• Fachowy montaż
• Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
• Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
• Roletki materiałowe, moskitiery …
 

Aktualności DOMIX-P Sp. z o.o.

Józef Poniży w tragicznych okolicznościach ginie na budowie

2018-02-07

Józef Poniży w tragicznych okolicznościach ginie na budowie

Józef Poniży był pomysłodawcą i założycielem firmy DOMIX-P. To on pieczołowicie doglądał wszystkich spraw związanych z firmą i to on przyczyniał się do ciągłego jej rozwoju.

2016 rokiem zmian dla producenta stolarki Domix-P

2016-08-17

2016 rokiem zmian dla producenta stolarki Domix-P

2016 to rok zmian dla producenta stolarki otworowej Domix-P z Dobrzenia Małego. Przedsiębiorstwo nie tylko rozbudowało swoją siedzibę i powiększyło park maszynowy, ale i...

Domix-P – nieustanny rozwój kluczem do sukcesu

2015-01-08

Domix-P – nieustanny rozwój kluczem do sukcesu

Domix-P jest prężnie rozwijającą się firmą z branży stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, która działa na rynku od 2005 roku. Rozmawiamy z Krzysztofem Poniży, Kierownikiem ds. Sprzedaży w Domix-P.

Więcej

Produkty i usługi DOMIX-P Sp. z o.o.

Aluplast I7 POWERDUR INSIDE - Linia Platinum

Aluplast I7 POWERDUR INSIDE - Linia Platinum

Profile I7 „POWERDUR INSIDE” są kolejnym wariantem systemowym w ramach wprowadzonej w ubiegłym roku serii I7, który jest odpowiedzią na wzrastające wymagania w zakresie izolacyjności termicznej stolarki okiennej. Metalowe usztywnienia w profilach okiennych, wskutek wysokiej przewodności cieplnej, tworzą mostek...

Aluplast I4 - Linia Silver

Aluplast I4 - Linia Silver

Okna o głębokości zabudowy 70mm to połączenie klasycznego wyglądu okien i dobrej ceny. Model ten cechują parametry bardzo nowoczesnych rozwiązań technicznych stosowanych w oknach PCV, a z uwagi na skromniejsze wyposażenie zastosowane w standarcie pozwala na uzyskanie bardzo niskiej ceny. PROFIL Aluplast Ideal 4000 z dwoma...

VEKA V70 - Linia Silver

VEKA V70 - Linia Silver

VEKA V70 to generacja profili wielokomorowych o klasycznej i bardzo eleganckiej linii. System Perfectline pozwala stworzyć perfekcyjne okna zapewniające mieszkańcom jeszcze doskonalszą ochronę przed utratą ciepła i hałasem. PROFIL VEKA PerfectLine 70mm z dwoma uszczelkami przylgowymi w systemie AD rama 5-komorowa o głębokości...

Więcej

Filmy DOMIX-P Sp. z o.o.

Domix-P – Producent Okien i Drzwi

Domix-P – Producent Okien i Drzwi

Domix-P jest prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży okiennej i drzwiowej z PVC.

Więcej