AL-TECH Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

AL-TECH Sp. z o.o.
Mników 402
32-084 Morawica

[mapa]
tel.: +48 12 25 62 880
e-mail: biuro@altech-aluminium.pl
Fax: +48 12 25 62 881

AL-TECH Sp. z o.o.

FIRMA AL-TECH SP. Z O.O. POWSTAŁA W 2003 ROKU W MNIKOWIE KOŁO KRAKOWA. ZAŁOŻYCIELE FIRMY TO LUDZIE ZWIĄZANI Z BRANŻĄ STOLARKI OTWOROWEJ OD POCZĄTKU LAT 90–TYCH, I PRACUJĄCY W NIEJ DO DNIA DZISIEJSZEGO.

Firma AL-TECH specjalizuje się w produkcji stolarki aluminiowej. Dynamiczny rozwój firmy zapewnia nowoczesny park maszynowy oraz zespół doświadczonych technologów i konstruktorów o wysokich kwalifikacjach.

Stale poszerzany asortyment wyrobów połączony z dobrą organizacją i wszechstronnym przygotowaniem pozwala podejmować najtrudniejsze wyzwania konstrukcyjne.

AL-TECH współpracuje z renomowanymi producentami systemów aluminiowych (Aluprof, Aliplast, Reynaers) oraz szkła budowlanego (Press-Glass, AGC, Pilkington), by zapewnić największy wybór i sprostać wymaganiom każdego Klienta.

Praktyka zdobyta przez te lata pozwoliła na zrealizowanie szeregu inwestycji począwszy od domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, marketów, szkół i uczelni aż po hotele, apartamentowce i zakłady produkcyjne.

Wyroby AL-TECH można odnaleźć na terenie całej Polski, jak również Słowacji, Czech, Niemiec, Belgii, Francji i Holandii.

Aktualności AL-TECH Sp. z o.o.

Nagroda dla AL-TECHu

2011-06-08

Nagroda dla AL-TECHu

Energooszczędne okna aluminiowe systemu MB-W86 firmy AL-TECH zdobyły tytuł „Najlepszego Wyrobu” Krakowskich Targów Budowlanych.

Więcej

Produkty i usługi AL-TECH Sp. z o.o.

aliplast imperial

Aliplast Imperial

To bardzo rozbudowany, trójkomorowy system okienno-drzwiowy, przeznaczony do produkcji izolowanych termicznie okien i drzwi. Ze względu na bardzo szeroki wybór profili z łatwością można go zastosować zarówno w obiektach nowoprojektowanych, jak i poddawanych renowacji. System jest uniwersalny i można go...

aliplast superial

Aliplast Superial

To nowoczesny, termoizolowany, trójkomorowy system okienno-drzwiowy, będący połączeniem komfortu z optymalnym poziomem bezpieczeństwa. Przekładki termiczne, wykonane z poliamidu zbrojonego włóknem szklanym, mają dodatkowe przegrody, pozwalające na osiągnięcie wysokiej...

aliplast star

Aliplast Star

To nowoczesny, trójkomorowy system okienno-drzwiowy o bardzo dobrych parametrach cieplnych, spełniający wymogi budownictwa pasywnego. System, będący połączeniem optymalnej sztywności, wysokiego poziomu izolacyjności termicznej i akustycznej oraz elegancji, jest w stanie sprostać najbardziej rygorystycznym założeniom...

Więcej