Stac Polska

pakiet medialny

Kontakt

Stac Polska
Kluczewska 2A
32-300 Olkusz

[mapa]
tel.: 0048 32 263 07 40
e-mail: polska@stac.es
e-mail: polska2@stac.es
Fax: 0048 32 263 07 40

Stac Polska
Firma STAC Polska rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2010 roku, z celem jak najlepszej obsługi klientów z sektora stolarki aluminiowej. Chcemy stać się marką wiodącą w Polsce poprzez różnorodność produktów, jakość i usługę. Dlatego mamy świadomość jak ważne jest być blisko naszych klientów.


Z naszego magazynu w Sosnowcu obsługujemy cały obszar Polski, a nasz zespół handlowców skutecznie doradzi w zastosowaniu produktów STAC.


W naszej siedzibie w Polsce uzyskacie Państwo wszelkie informacje dotyczące naszego asortymentu: Okucia, Uszczelki, Profile (paski) z poliamidu, Aluminiowy Panel Kompozytowy.


 Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie można znaleźć oferowane przez nas rozwiązania.

Aktualności Stac Polska

STAC zamyka rok 2019 dużym sukcesem

2020-01-24

STAC zamyka rok 2019 dużym sukcesem

Firma STAC zamyka rok 2019 dużym sukcesem po wzięciu udziału w głównych międzynarodowych wydarzeniach z zakresu architektury i konstrukcji aluminiowych.

Multipoint 30 – nowe zamknięcie wielopunktowe STAC do okien przesuwnych

2019-12-04

Multipoint 30 – nowe zamknięcie wielopunktowe STAC do okien przesuwnych

Wymiary profili poważnie się zwiększyły na przestrzeni lat, wymuszając również zmiany w budowie okuć odpowiedzialnych za funkcjonalność okien.

KAIROX BLOCK – nowa klamka z kluczykiem od STAC

2019-10-17

KAIROX BLOCK – nowa klamka z kluczykiem od STAC

Rynek zamknięć wymaga coraz bardziej wyrafinowanych produktów z punktu widzenia estetyki i funkcjonalności, eleganckich i starannych wzorów z zastosowaniem najnowszej technologii.

Więcej

Produkty i usługi Stac Polska

SEKWENCER SYSTEMU ZAMYKANIA

SEKWENCER SYSTEMU ZAMYKANIA

Nowe rozwiązanie w celu  ograniczenia otwierania Na rynek dążący do minimalizmu i uproszczenia kształtów, firma STAC wprowadziła nowy sekwencer systemu zamykania „uchylenie przed roztwarciem”, który pozwala na ograniczenie otwierania okien, odpowiedni dla wszystkich rodzajów klamek i...

STAC EVO soft

STAC EVO soft

Okucia obwiedniowe STAC EVO SOFT posiadają ulepszone tuleje w punktach zaczepu, które przedłużają wytrzymałość wpustów, zmniejszają zużycie ścierne, a także dostarczają większej delikatności zamykania.     W okuciu STAC EVO SOFT końcowy punkt zaczepu (wytłoczony element stalowy, zawierający punkt...

STAC EVO-SECURITY

STAC EVO-SECURITY

Okucie zabezpieczające posiadające punkty zamknięcia uniemożliwiające wyłamanie lub podważenie skrzydła. System Evo-security jest stosowany w skrzydłach ru i w systemie uchylenie przed rozwarciem w kanale europejskim. Pozwala na wiele konfiguracji mogąc dodać aż 14 punktów zamknięcia. Stac zaleca używanie klamek z...

Więcej