KontaktNovoferm Polska Sp. z o.o.
Jakość to my

Firma Novoferm powstała w roku 1955. Obecnie zatrudnia ponad 2000 pracowników i jest jednym z największych dostawców drzwi, bram garażowych, ościeżnic i napędów do budownictwa prywatnego, komercyjnego i przemysłowego. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Europie Zachodniej i w Azji, a nasze produkty docierają do wielu krajów na całym świecie.

Polityka naszej firmy sprowadza się do prostej zasady – jakość, a nie ilość. Naszym klientom oferujemy produkty o najwyższej jakości, odpowiadające standardom bezpieczeństwa, o najwyższym komforcie oraz estetyce – a to wszystko przy minimalnych kosztach. Dzięki temu naszym klientom dajemy wieloletnie gwarancje na nasze produkty oraz zapewniamy serwis o najwyższej jakości.

Tworząc nasze produkty bierzemy pod uwagę wymagania prawne obowiązujące w różnych państwach i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać krajowym standardom i przepisom. Ponadto, posiadamy certyfikat jakości ISO 9001 i produkujemy stosując najnowocześniejsze technologie, przyjazne dla środowiska naturalnego.

Od października 2003 roku należymy do japońskiej grupy Sanwa Shutter.

 

                      Novoferm – Niemicka jakość w dobrej cenie!

Aktualności Novoferm Polska Sp. z o.o.

Novoferm przejmuje Robust AB

2019-06-12

Novoferm przejmuje Robust AB

Novoferm przejmuje szwedzką firmę Robust AB, a tym samym umacnia swoją pozycję na rynku skandynawskim i brytyjskim.

Uroczyste otwarcie nowej siedziby Novoferm

2018-06-27

Uroczyste otwarcie nowej siedziby Novoferm

15 czerwca, na terenie parku przemysłowego w Tarnowie Podgórnym, odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby Novoferm Polska – producenta bram, drzwi i napędów.

Ruszyła produkcja w nowej hali Novoferm w Wykrotach

2017-04-27

Ruszyła produkcja w nowej hali Novoferm w Wykrotach

Ruszyła już próbna produkcja w otwartej w marcu nowej hali Novoferm. Uruchomienie obiektu w Wykrotach na Dolnym Śląsku to kolejny etap rozwoju działającej od 2008 roku fabryki Novoferm.

Więcej

Produkty i usługi Novoferm Polska Sp. z o.o.

Super-Plus

Super-Plus

Drzwi wewnętrzne firmy Novoferm to produkt, który powstał w wyniku kilkudziesięciu lat doświadczeń i badań prowadzonych przez samą firmę oraz niezależnych ekspertów. Novoferm postawił sobie zadanie opracowania niezawodnych drzwi do wnętrz o wysokich wymaganiach, o najwyższej funkcjonalności i jakości. Z...

Bramy segmentowe.

Bramy segmentowe.

Bramy segmentowe to połączenie najwyższej jakości i dobrej ceny. Otwierają się pionowo, zapewniając maksymalne wykorzystanie przestrzeni wokół i wewnątrz garażu. Są łatwe w montażu, dlatego sprawdzają się w różnych rodzajach domów, w tych nowo budowanych, jak i  tych w czasie renowacji. Popularność...

Bramy uchylne

Bramy uchylne

Bramy uchylne to najpopularniejszy, sprawdzony typ bram, którego najważniejszymi zaletami są prosta konstrukcja i atrakcyjna cena. Komfortowe i tanie w użytkowaniu, z gwarancją jakości Novoferm od dawna zabezpieczają garaże w polskich domach, zwłaszcza tam, gdzie ograniczenie przestrzeni przed garażem nie stanowi problemu....

Więcej

Filmy Novoferm Polska Sp. z o.o.

Jak się budować, żeby nie zwariować. Odc. 5: DOBIERANIE KOLORÓW

Jak się budować, żeby nie zwariować. Odc. 5: DOBIERANIE KOLORÓW

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: http://bit.ly/PoradaKolorBramy Szara czy w odcieniach drewna? Pasująca do stylistyki otaczającej ją architektury czy kontrastująca kolorem? Jak wybrać kolor nowej bramy garażowej?

Jak się budować, żeby nie zwariować. Odc. 4: BRAMA NA CZAS BUDOWY

Jak się budować, żeby nie zwariować. Odc. 4: BRAMA NA CZAS BUDOWY

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: http://bit.ly/BramaZastepczaPorada Do czego służy brama zastępcza i kiedy się ją instaluje? Dlaczego warto o niej pomyśleć i jakie korzyści może nam przynieść jej zastosowanie? Czy jest to drogie rozwiązanie?

Więcej