Alutech Incorporated

pakiet medialny

Kontakt

Alutech Incorporated
ul. Selitskogo, 10
220075 Mińsk

[mapa]
Osoba do kontaktu Radosław Feliński - Przedstawiciel Handlowy w Polsce
tel.: +48 608 300 957
e-mail: felinski@alutech-group.com
Fax: +48 608 300 957

https://www.youtube.com/user/alutechinc
https://www.instagram.com/alutech_official/

Alutech Incorporated
Grupa ALUTECH jest kompleksowym dostawcą komponentów do rolet, bram segmentowych, jak również i konstrukcji aluminiowych. Przedsiębiorstwo dysponuje pięcioma zakładami produkcyjnymi i 25 spółkami handlowymi oraz magazynami lokalnymi w Europie Zachodniej i Wschodniej.    Wszystkie przedsiębiorstwa Grupy są wyposażone w nowoczesny sprzęt, który pozwala produkować towar, który spełnia europejskie standardy jakości. Charakterystyczną cechą Grupy Alutech jest zintegrowane podejście do wytwarzania produkcji – 90% komponentów gotowego systemu roletowego jest produkowanych wewnątrz holdingu. Jakość pokrycia ekstrudowanych profili aluminiowych Alutech jest potwierdzona przez szwajcarskie certyfikaty: Qualicoat / Seaside, Qualanod.  Dziś akcesoria dla systemów roletowych Alutech korzystają z dużego popytu w Niemczech, Francji, Austrii, Holandii, Czechach i innych krajach Europy Zachodniej i Wschodniej. W celu skrócenia czasu dostawy produktów Alutech w Europie Zachodniej, powstał w Czechach magazyn logistyczny SRO Alutech Systems, który mieści się w miasteczku Bor. Powierzchnia magazynowa Alutech Systems ma ponad 5500 m² i znajduje się w nowoczesnym kompleksie logistycznym. Posiadanie własnych jednostek produkcyjnych wewnątrz holdingu pozwala ekspertom Grupy Alutech kontrolować jakość produkcji na wszystkich etapach procesu produkcyjnego: od zakupu surowców do wyrobu gotowych produktów i ich opakowania, a dobrze rozwinięta sieć dystrybucji zapewnia dogodne warunki współpracy z partnerami.   Zapoznaj się z ofertą firmy.

Aktualności Alutech Incorporated

Odbiornik radiowy CUR – nowe rozwiązanie do automatyzacji rolet

2020-04-01

Odbiornik radiowy CUR – nowe rozwiązanie do automatyzacji rolet

Grupa ALUTECH prezentuje nowy produkt w asortymencie automatyki - odbiornik radiowy CUR. Urządzenie jest przeznaczone do sterowania napędami elektrycznymi systemów roletowych.

Grupa Alutech staje się częścią Grupy Hörmann

2018-02-21

Grupa Alutech staje się częścią Grupy Hörmann

Pierwsze informacje o przybyciu niemieckiego inwestora do białoruskiego przedsiębiorstwa pojawiły się już we wrześniu 2017 roku, co wzbudziło domysły o potencjalnej transakcji.

Na ile profil ALUTECH z termopowłoką poprawia efektywność energetyczną rolet?

2016-11-17

Na ile profil ALUTECH z termopowłoką poprawia efektywność energetyczną rolet?

Testy we francuskim centrum naukowo-badawczym dla budownictwa CSTB pokazały, że nowy profil poprawia wydajność energetyczną rolety nawet o 40-60%.

Więcej

Filmy Alutech Incorporated

10 argumentów na rzecz bram segmentowych ALUTECH

10 argumentów na rzecz bram segmentowych ALUTECH

ALUTECH produkuje bramy które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jaka seria podoba się Państwu najbardziej? Nowy filmik pomoże Państwu poznać unikalne cechy i przewagę bram CLASSIC i TREND.

AluminTechno LLC. Aluminiowy gigant WNP w nowym wideo

AluminTechno LLC. Aluminiowy gigant WNP w nowym wideo

Zapraszamy na wideo wycieczkę po AluminTechno jednej z największych fabryk WNP produkujących systemy profili aluminiowych. Nowoczesna wideo technologia pozwoli Państwu zobaczyć 48 000 m2 powierzchni produkcyjnych, oraz z bliska obejrzeć wszystkie etapy produkcyjne i obróbkę profili aluminiowych. Piękno dobrze zorganizowanych procesów...

Wideo-pozdrowienie z okazji 20-lecia Grupy ALUTECH

Wideo-pozdrowienie z okazji 20-lecia Grupy ALUTECH

Przez 20 lat Grupa firm ALUTECH szybko się rozwijała i pewnie kroczyła po drodze nowych odkryć i wybitnych osiągnięć. Przez te wszystkie lata, razem z pracownikami holdingu, liczni partnerzy i klienci inwestowali swoje doświadczenie, talent i profesjonalizm we wspólne dzieło.

Więcej