DINDECOR Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

DINDECOR Sp. z o.o.
Grabska 12
32-005 Niepołomice

[mapa]
tel.: 12 444-77-25
e-mail: biuro@dindecor.com
tel.: 508 393 161
Fax: 12 444-77-40


DINDECOR Sp. z o.o.

Dindecor sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się produkcją wypełnień drzwiowych z PVC oraz aluminium.

Dzięki wypracowanym rozwiązaniom technicznym i projektowym, mającym na celu wzrost efektywności współpracy, dopasowujemy ofertę do potrzeb swoich Klientów.

Nasza propozycja to nie tylko najwyższej jakości produkty, ale także szeroki zakres zindywidualizowanej obsługi. Proponujemy Państwu kilkadziesiąt różnych wzorów, dostępnych w szerokiej palecie kolorystycznej. Produkowane przez nas wypełnienia są idealnym dopełnieniem każdego budynku, stanowią też niepowtarzalny element dekoracyjny. Nasze wyroby mogą być zastosowane we wszystkich dostępnych na rynku profilach aluminiowych i PVC.

Misją firmy Dindecor jest zostanie liderem wśród producentów wypełnień drzwiowych na polskim i europejskim rynku.

   Naszą pozycję chcemy budować poprzez produkcję wyrobu o bardzo wysokiej jakości oraz kompleksową obsługę naszych klientów. Uczciwość wobec partnerów biznesowych i kontrahentów jest dla nas najważniejsza ponieważ to właśnie ta cecha stanowi solidny fundament działalności każdej firny.

   Postęp i zmiany na lepsze stanowią o rozwoju naszej firmy, wprowadzanie na rynek nowych model oraz rozwój technologii produkcji sprawia że z dnia na dzień stajemy się lepsi i bardziej konkurencyjni.

Krótkie terminy realizacji i korzystna cena przy wysokiej jakości wyrobów to nasze główne atuty.

Otwórz się na Dindecor !

Aktualności DINDECOR Sp. z o.o.

Konfigurator wypełnień DINDECOR

2015-09-15

Konfigurator wypełnień DINDECOR

Przedstawiciele handlowi producentów drzwi współpracujących z DINDECOR będą mieli możliwość przedstawienia wizualizacji graficznej drzwi końcowemu klientowi.

Nowa linia wypełnień Premium+ od DINDECOR

2014-10-13

Nowa linia wypełnień Premium+ od DINDECOR

DINDECOR wprowadził nową linię wypełnień Premium+, a w niej 40 wzorów dedykowanych głównie pod aluminium.

Wypełnienia drzwiowe DinDecor

2013-05-14

Wypełnienia drzwiowe DinDecor

DinDecor jest producentem wypełnień drzwiowych, który chce zostać liderem w tym sektorze na polskim i europejskim rynku.

Więcej

Produkty i usługi DINDECOR Sp. z o.o.

Konfigurator DRZWI

Konfigurator DRZWI

Konfigurator DRZWI  http://konfigurator.dindecor.com

Linia Basic Dindecor - Wypełnienia drzwiowe

Linia Basic Dindecor - Wypełnienia drzwiowe

Grupa Basic to wypełnienia wykonywane głównie na bazie płyt HPL lub PVC w wersji paneli wsadowych. Szyby osadzone są za pomocą ramek ze stali nierdzewnej, które, tak jak aplikacje, naklejane są na panel. Dostępna większośc ogólnie stosowanych folii dekoracyjnych RENOLIT i HORNSCHUH. Na zapytanie możliwość...

Linia Premium Dindecor - Wypełnienia drzwiowe

Linia Premium Dindecor - Wypełnienia drzwiowe

Linia Premium to oferta wypełnień aluminiowych. Panele dostępne są we wszystkich trzech opcjach wykonania, czyli wsadowe, nakładka jednostronna i nakładka obustronna. Aplikacje ze stali nierdzewnej mogą być naklejane lub zlicowane z powierzchnią panelu. Dostępna pełna kolorystyka palety RAL oraz lakier drewnopodobny typu...

Więcej