Kontakt

BramTech ZAKŁAD PRODUKCJI BRAM SEGMENTOWYCH
Piłsudskiego 54
86-300 Grudziądz

tel.: 56 46 106 00
e-mail: biuro@bramtech.com.pl
Fax: 56 46 106 01

Firma BramTech jest producentem bram segmentowych rezydencjalnych (garażowych) i przemysłowych. Jesteśmy firmą prywatną opartą na kapitale polskim. Oferujemy produkt wysokiej jakości spełniający wszystkie normy jakościowe i bezpieczeństwa. Naszą pozycją na rynku mogą potwierdzić liczni kontrahenci. Podnoszenie kwalifikacji pracowników, zdobywanie ważnych atestów i certyfikatów stanowi priorytet w naszym działaniu.

Nasze produkty spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej, czego potwierdzeniem jest oznakowanie CE. Tworząc każdy produkt myślimy o jego użytkowniku i przeznaczeniu. Dbamy o każdy szczegół, w taki sposób, by jak najlepiej dopasować go do oczekiwań i potrzeb Klienta. Najlepszą rekomendacją naszych produktów są tysiące zadowolonych Klientów w całej Polsce.

Tworząc każdy produkt myślimy o jego użytkowniku i przeznaczeniu. Dbamy o każdy szczegół, w taki sposób, by jak najlepiej dopasować go do oczekiwań i potrzeb klienta. 

Znaczną uwagę przywiązujemy do niezawodności i bezawaryjności działania naszych produktów, dlatego na każdym etapie produkcji działa zespół kontrolny oparty o najwyższe europejskie standardy jakości. 

Aktualności BramTech ZAKŁAD PRODUKCJI BRAM SEGMENTOWYCH

Coraz cieplejsze bramy w ofercie BramTECH

2018-07-10

Coraz cieplejsze bramy w ofercie BramTECH

Wyróżnik nowego produktu stanowią solidne panele segmentowe, co pozwala na uzyskanie współczynnika U na poziomie 0,43 W/m²K.

Więcej

Produkty i usługi BramTech ZAKŁAD PRODUKCJI BRAM SEGMENTOWYCH

Bramy Garażowe

Bramy Garażowe

Bramy garażowe dostępne w naszej ofercie to połączenie efektownego wyglądu i pełnego bezpieczeństwa Państwa posesji. Każde zamówienie traktowane jest przez nas indywidualne, a nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Zapewniamy nie tylko estetyczny wygląd, ale również szeroki...

Bramy Przemysłowe

Bramy Przemysłowe

Firma Bram Tech oferuje państwu bramy segmentowe przemysłowe. Są to bramy, które dbają o państwa bezpieczeństwo w dwojaki sposób, dla użytkownika są bezpieczne w obsłudze, a poprzez zastosowanie urządzeń przeciw pęknięciu lin jak i urządzeń przeciw pęknięciu sprężyn, dla państwa mienia poprzez odizolowanie...

Drzwii wejściowe

Drzwii wejściowe

Drzwi panelowe są propozycją dla najbardziej wymagających użytkowników. Ze względu na nowoczesne rozwiązania techniczne i wzornictwo mogą być nie tylko funkcjonalnym i trwałym wejściem do domu, ale także jego wizytówką i ozdobą.   Konstrukcja bazuje na systemie termoizolowanych kształtowników...

Więcej