DVG Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

DVG Sp. z o.o.
Kościerska 13
83-300 Kartuzy

[mapa]
tel.: +48 58 681 23 92
e-mail: dvg@dvg.pl
tel.: +48 58 694 91 12


Centrum obróbki PCV Frezująco-wiercąco-tnące centrum obróbkowe do aluminium Piła do cięcia stali

Firma DVG Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości stolarki ognioodpornej oraz okien, drzwi i fasad wykonanych z PCV, aluminium i stali.

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku stolarki otworowej uczyniło z nas godnych zaufania partnerów biznesowych potrafiących sprostać nawet najbardziej złożonym wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów.

Nasze zaplecze produkcyjne, składające się m.in. z maszyn produkcji niemieckiej i włoskiej sterowanych komputerowo i obsługiwanych przez wykwalifikowany personel, jest gwarancją wykonania wyrobu wysokiej jakości.

Oferta firmy DVG skierowana jest do wszystkich tych, którzy potrzebują wyposażyć swój dom, firmę czy kompleks sportowy lub mieszkaniowo-biurowy w stolarkę, która zagwarantuje spokój i bezobsługowość przez lata.

 

Marki i specjalizacje:

MORAD (profile aluminiowe wewnętrzne i zewnętrzne, fasady, lamele, osłony przeciwsłoneczne i okucia do szkła hartowanego), Sapa Building (profile i okucia do stolarki ppoż.), Geze (zamozamykacze), Jansen (profile do stolarki stalowej), Veka i Profine (profile do stolarki PVC), Stac i Secil (uszczelki), Cisa (zamki), Maco (okucia) oraz Renson (nawietrzaki).

 

Aktualności DVG Sp. z o.o.

Innowacyjność i estetyka – okna i drzwi DVG

2015-11-02

Innowacyjność i estetyka – okna i drzwi DVG

Jak wybrać system okienno-drzwiowy, aby spełniał wszystkie nasze wymagania? Na to pytanie odpowiadają specjaliści ze spółki DVG.

DVG – stolarka nie do spalenia

2015-06-01

DVG – stolarka nie do spalenia

Spółka DVG jest dostawcą najwyższej jakości stolarki ognioodpornej oraz okien, drzwi i fasad wykonanych z PVC, aluminium i stali.

Więcej

Produkty i usługi DVG Sp. z o.o.

Morad AF-50

Morad AF-50

System ścian słupowo - ryglowych AF-50 firmy Morad gwarantuje znakomity efekt wizualny i doskonałe zabezpieczenie przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Elastyczność systemu umożliwia konstruowanie ścian wklęsłych, wypukłych, tworzenie fragmentów narożnych, łamanych w poziomie i w pionie - pozwala więc na...

Drzwi przeciwpożarowe

Drzwi przeciwpożarowe

Drzwi przeciwpożarowe i dymoszczelne SAPA  zostały zaprojektowane tak, aby spełniać funkcję  przegród ognioodpornych . Zastosowany w nich innowacyjny system Thermo 74 pozwala na osiągnięcie wysokich parametrów ognioodpornych oraz termicznych. Aluminiowe systemy ppoż., dzięki różnego rodzaju przegrodom,...

Drzwi dymoszczelne

Drzwi dymoszczelne

Zapewniają zwiększenie bezpieczeństwa podczas pożaru w budynku oraz są niezbędnym elementem wyposażenia takich obiektów, jak szkoły, biurowce bądź szpitale.  Drzwi dymoszczelne produkowane przez firmę DVG  oparte są na funkcjonalnym systemie profili aluminiowych AZ-45 firmy Morad, pozwalającym wykonywać ...

Więcej