Kontakt

ALUMASTER POLSKA Sp. z o.o.
Towarowa 7
87-100 Toruń

[mapa]
tel.: 48 56 623 13 23
e-mail: alumaster@alumaster.pl


ALUMASTER jest jedynym w Polsce kompleksowym dostawcą certyfikowanych systemów doszczelnień progowych do drzwi zewnętrznych, wewnętrznych, tarasowych i przesuwnych dla wiodących systemów profilowych.

 

Od 2008 roku wytyczamy nowe trendy na rynku stolarki w Polsce. Ciągłe poszukiwanie i dostarczanie klientom innowacyjnych rozwiązań i technologii w branży okiennej i drzwiowej to nasza specjalność. 

 

ALUMASTER posiada magazyny w Toruniu w pobliżu autostrady, co powoduje, iż dostarcza większość standardowych towarów do swoich klientów zlokalizowanych na obszarze całego kraju w 48 godzin od przyjęcia zamówienia. W naszej ofercie , obok systemów progowych znajdą Państwo okucia obwiedniowe, zawiasy do drzwi, zamki i zasuwnice, samozamykacze, wkładki oraz pochwyty. To sprawia, że ALUMASTER może być kompleksowym partnerem każdego producenta stolarki otworowej.

 

Nasze działania zostały nagrodzone licznymi prestiżowymi wyróżnieniami i nagrodami. Należą do nich Skrzydła Biznesu, Diamenty Forbesa, Gepardy Biznesu, Gazele Biznesu. Firma posiada również Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

Aktualności ALUMASTER POLSKA Sp. z o.o.

WEBINAR: Systemy odstawno-przesuwny Move – nowość w Alumaster

2021-03-24

WEBINAR: Systemy odstawno-przesuwny Move – nowość w Alumaster

13.04.2021 (wtorek) spotykamy się na kolejnym webinarze Akademii Alumaster. Tym razem tematem spotkania będzie nowość – system odstawno-przesuwny Move.

WEBINAR: Systemy progów magnetycznych

2021-03-12

WEBINAR: Systemy progów magnetycznych

16.03.2021 (wtorek) spotykamy się na kolejnym webinarze Akademii Alumaster. Tym razem tematem spotkania będą systemy progów magnetycznych.

Nowe, wiosenne terminy webinarów w Akademii Alumaster

2021-03-02

Nowe, wiosenne terminy webinarów w Akademii Alumaster

Alumaster Polska opublikował nowe terminy webinarów Akademii Alumaster.

Więcej

Produkty i usługi ALUMASTER POLSKA Sp. z o.o.

COMBI PLAN

COMBI PLAN

COMBI PLAN to rozwiązanie absolutnie bezkompromisowe, idealne wszędzie tam, gdzie komfort i bezpieczeństwo są na pierwszym miejscu. Zlicowany z gotową posadzką próg zostanie pokonany bez ryzyka potknięcia przez wszystkich -  małe dzieci, osoby starsze czy z trudnościami w poruszaniu się. System progu zerowego COMBI PLAN nie...

progi aluminiowe COMBI

progi aluminiowe COMBI

        Technika progowa to obszar, w którym ALUMASTER stawia sobie bezkompomisowe cele. Funkcjonalność, estetyka i bezpieczeństwo oraz ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w technice progowej to główny priorytet firmy. Próg to produkt, który ma wpływ na parametry całych...

progi do drzwi przesuwnych HS

progi do drzwi przesuwnych HS

progi do drzwi przesuwnych HS HST 10 – RENOWACYJNY PRÓG PŁASKI DRZWI PRZESUWNYCH Z DREWNA    HST 20 – RENOWACYJNY PRÓG PŁASKI DRZWI PRZESUWNYCH Z PCV    MHST 20 – WPUSZCZANY PRÓG MAGNETYCZNY DRZWI PRZESUWNYCH Z PCV    MHST 10 – WPUSZCZANY PRÓG...

Więcej

Filmy ALUMASTER POLSKA Sp. z o.o.

COMBI PLAN – PROGI BEZBARIEROWE

COMBI PLAN – PROGI BEZBARIEROWE

Nowy system progów bezbarierowych 0,0 mm COMBI PLAN to doskonałe rozwiązanie dla wymagających. Sprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie ważna jest swoboda poruszania się – w domach, przedszkolach, szkołach i szpitalach. Więcej na www.alumaster.pl

Więcej