Kontakt

Polstar Doors sp. z o.o. sp. k.
ul. Dworska 12
26-260 Czermno Kolonia

tel.: +48 (44) 66 76 027
e-mail: biuro@polstar.pl


Premium Doors Otwarcie fabryki z udziałem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa Hala produkcyjna

Polstar Doors to polska firma rodzinna, której początku należy szukać w 2006 roku, kiedy to pomysłodawca po ukończeniu studiów rozpoczął swoją przygodę z branżą drzwi i konsekwentnie przez wiele lat zdobywał doświadczenie i kapitał niezbędny do realizacji tej inwestycji.

 

Dzięki wizji i marzeniom pana Tomasza Michalskiego pochodzącego z małej miejscowości Czermno Kolonia, już w 2013 powstaje plan budowy nowoczesnej fabryki drzwi, i wypromowania nowej marki na rynku, która będzie synonimem jakości i niezawodności w branży i podbije europejskie rynki. Nieprzypadkowo została wybrana również nazwa marki – Polstar ma budować dobrą opinie o Polsce za granicą.

 

W 2015 roku została powołana do życia spółka Polstar Doors i rozpoczęła się budowa fabryki jak również wybór dostawców zaawansowanych technicznie maszyn do produkcji drzwi. 

 

Proces ten opierał się na wizytacjach u kilkunastu producentów maszyn i urządzeń z całego świata. Audytorzy przeprowadzili testy możliwości maszyn z uwzględnieniem wszystkich etapów skomplikowanego procesu produkcyjnego. Wybór padł na najnowszej generacji maszyny niemieckie, szwedzkie i tureckie.

 

W lipcu 2016 zostaje oficjalnie otwarta fabryka drzwi Polstar a honorowym gościem na tej uroczystości jest Marszałek Województwa Świętokrzyskiego i wielu lokalnych polityków. Nasza fabryka to unikalna inwestycja na skalę regionu świętokrzyskiego. Jest wyjątkowym miejscem, w którym zatrudniamy specjalistów najwyższej klasy oraz dbamy o wyjątkową atmosferę pracy i budowę kapitału społecznego wśród lokalnej społeczności.

 

Dopełnieniem naszej dotychczasowej historii jest logo Polstar, które odzwierciedla kształtem Polskę oraz symbolizuje otwierające się szeroko drzwi.

 

Aktualności Polstar Doors sp. z o.o. sp. k.

Polstar – wizje i marzenia przekute w fabrykę drzwi

2017-11-13

Polstar – wizje i marzenia przekute w fabrykę drzwi

Fabryka drzwi Polstar została otwarta w 2016 roku. Powstała dzięki wizji i marzeniom Tomasza Michalskiego, pochodzącego z małej miejscowości Czermno Kolonia.

Więcej

Produkty i usługi Polstar Doors sp. z o.o. sp. k.

Apollo 3d

Apollo 3d

Model Apollo 3d jest wyjątkowy pod każdym względem. Nie tylko unikatowy kształt przeszklenia, ale też ramka inox, której częścią są trzy wystające elementy łączące jej długie krawędzie, nadają tym drzwiom bardzo unikatowego charakteru. 

od 2 119,00
Centaurus

Centaurus

Centaurus to bogaty wzorniczo model, który łączy w sobie kilka elementów. Kształt przeszklenia tworzy klasyczna ramka w kolorze drzwi. Dodatkowo wzór wzbogacony jest poziomymi listwami w inoxie. Przeszklenie dostępne w wersji: szyba mleczna decormat lub lustro weneckie. 

od 1 699,00
Andromeda

Andromeda

Andromeda to bardzo interesujący model, który łączy w sobie inoxową ramkę z wypełnieniem z piaskowanej szyby oraz płytkie tłoczenie, które jest dobrym tłem dla motywu na szybie. Model występuje również w wariancie z lustrem weneckim. 

od 1 699,00
Więcej

Filmy Polstar Doors sp. z o.o. sp. k.

Fabryka Polstar w TVN TURBO

Fabryka Polstar w TVN TURBO

Ekipa programu Polak Potrafi realizowanego przez TVN Turbo gościła w fabryce Polstar Doors, gdzie przyglądała się produkcji drzwi marki Polstar. Dzięki unikalnemu reportażowi możecie zobaczyć jak wyglądają poszczególne procesy produkcji, począwszy od formatowania głównego surowca – blachy, przygotowania ramiaka z klejonki, a...

Więcej