DKV Service Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

DKV Service Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 159-161
55-002 Kamieniec Wrocławski

[mapa]
tel.: 071 3185519
e-mail: dkv@dkv.com.pl
tel.: 607 881 573
Fax: 071 3185199


Nasza firma została utworzona w 1993 roku. Od ponad dwudziestu lat działamy w branży techniki okiennej. Współpracujemy z producentami okien z Polski, Niemiec, Szwecji Rosji i Ukrainy. Jesteśmy firmą rodzinną, od 1997 roku prowadzimy działalność w naszym obiekcie w Kamieńcu Wrocławskim. Zatrudniamy na stałe 20 pracowników.

Naszym klientom oferujemy:

  • maszyny do produkcji okien z PCV i aluminium
  • usługi serwisowe w zakresie napraw,remontów i programowania maszyn do produkcji okien
  • usługi profesjonalnego gięcia profili okiennych z PCV

 

Maszyny do produkcji okien

Od 1993 roku wyposażyliśmy i uruchomiliśmy wiele zakładów na terenie całego kraju. Naszą ofertę maszyn systematycznie dostosowujemy do potrzeb technicznych i możliwości finansowych naszych klientów. Jesteśmy partnerem handlowym firm Yilmaz, Rapid, Mepal, MLA, Graule, Gevo, Zierke, Schuster, MHF, Tricky. Oferujemy zarówno maszyny standardowe jak i wysokozautomatyzowane ciągi produkcyjne. Służymy doradztwem w zakresie doboru sprzętu, oraz optymalnego i ergonomicznego ustawienia maszyn w hali produkcyjnej.

 

Serwis maszyn do produkcji okien

Wszechstronność jest największym atutem naszego działu serwisowego. Jako nieliczni w Polsce oferujemy usługi serwisowania maszyn wielu producentów. Wykonujemy naprawy mechaniczne, elektromechaniczne, remonty, programowanie maszyn CNC. Służymy naszą pomocą i fachowym nadzorem przy przenoszeniu maszyn do nowych hal produkcyjnych, dostosowujemy maszyny do zgrzewania w systemie HFL, wyposażamy piły dwugłowicowe i zgrzewarki  w systemy elektronicznego sterowania. Dział serwisu zajmuje się również sprzedażą części zamiennych i narzędzi do maszyn.

 

Gięcie profili PCV

W 2000 roku uruchomiliśmy dział gięcia profili PCV. Przez szesnaście lat systematycznie rozbudowywaliśmy nasze możliwości produkcyjne. Obecnie wykonujemy usługi gięcia w praktycznie wszystkich najpopularniejszych systemach profili. Wysoka jakość i dokładność wykonania jest naszym największym atutem. Zakres oferowanych usług, od gięcia po gotowe okno, dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań klienta. Nasze wyroby dostarczamy własnym transportem. Wykonujemy usługi z materiałów własnych lub powierzonych.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na każde zapytanie i dołożymy wszelkich starań, aby pomóc zrealizować Państwa zamierzenia

Aktualności DKV Service Sp. z o.o.

Innowacyjna frezarka CNC do obróbki profili przed zgrzewaniem trafia na rynek

2020-05-28

Innowacyjna frezarka CNC do obróbki profili przed zgrzewaniem trafia na rynek

DKV Service zapewnia, że wprowadza do sprzedaży maszynę, która zrewolucjonizuje rynek okien PVC, a to, co do niedawna było niemożliwe, stanie się dostępne dla każdego producenta okien.

DKV Service zacieśnia współpracę z firmą GEMMA

2019-11-15

DKV Service zacieśnia współpracę z firmą GEMMA

Spółka DKV Service zacieśnia współpracę z włoskim producentem maszyn, firmą GEMMA (dawniej ABCD Machinery).

DKV zainstaluje kolejne centra obróbczo-tnące YILMAZ PIM6508

2019-07-08

DKV zainstaluje kolejne centra obróbczo-tnące YILMAZ PIM6508

W lipcu 2019 roku DKV Service zainstaluje u klientów kolejne dwa centra obróbczo-tnące do PVC YILMAZ PIM6508.

Więcej

Produkty i usługi DKV Service Sp. z o.o.

Frezarka EDGE

Frezarka EDGE

Nowa innowacyjna frezarka CNC pozwala przygotować profile do zgrzewania tak, że na prawie każdej jedno, dwu i czterogłowicowej zgrzewarce osiągnięty zostanie efekt wizualny jak w dotychczas najdroższych technologiach. Idealne połączenie folii, bez konieczności oczyszczania widocznych płaszczyzn. To co najważniejsze to fakt, że...

Centrum obróbczo tnące YILMAZ PIM 6508

Centrum obróbczo tnące YILMAZ PIM 6508

PIM 6508 jest sterowanym numerycznie centrum przeznaczonym do obróbki i cięcia wszystkich dostępnych na rynku profili okiennych PCV. Centrum wyposażone jest w najnowsze rozwiązania technologiczne, składa się z 8 osi sterownych CNC oraz innowacyjny system cięcia oraz obrabiania profili jednocześnie. Taki system w znaczymy stopniu...

Piła fasadowa YILMAZ NCM 550

Piła fasadowa YILMAZ NCM 550

Piła fasadowa Yilmaz model NCM 550 przeznaczona jest do wykonywania podcięć w profilach aluminiowych.   Automatyczna piła NCM 550 z hydropneumatyczny posuwem tarcz. Przystosowana do zamontowania tarczy pionowej o średnicy 550 mm i poziomej o średnicy 500 mm.   Jednostka pionowa: Tarcza o średnicy 550...

Więcej

Filmy DKV Service Sp. z o.o.

Frezarka EDGE

Frezarka EDGE

Frezarka EDGE firmy RobTech umożliwia przygotowanie do zgrzewania profili białych, okleinowanych, pokrytych aluminium, akrylem i włóknem szklanym. Dodatkowo może ona pełnić funkcję tzw. „temperówki”.

Więcej