Kontakt

ROTO Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.
Wał Miedzeszyński 402
03-994 Warszawa

[mapa]
tel.: 022 5670900 do 04
e-mail: info.pl@roto-frank.com
Fax: 022 5670909

http://www.tajemniceokienne.pl
http://www.youtube.com/user/RotoFrankOkuciaPL
http://twitter.com/rotofranksa

ROTO Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.
Roto w Polsce
Przedstawicielstwo Koncernu Roto w Polsce utworzone zostało w 1991 roku wraz z tworzeniem się dogodnych warunków dla rozwoju gospodarki rynkowej. W roku 1995 utworzona została spółka handlowa Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o., 100% kapitału Roto Frank AG, zajmująca się dystrybucją na terenie Polski produktów z całościowej oferty Roto Frank AG: okuć budowlanych, okien dachowych i schodów składanych.

1995
Utworzony został zakład produkcyjny okien dachowych Roto w Lubartowie k/Lublina, dostarczający obecnie okna dachowe z drewna na wszystkie rynki Roto.
 
2000
Oddanie do użytku własnego centrum logistycznego Roto w Warszawie przy Wale Miedzeszyńskim 402.
 
2002
Polski oddział Roto staje się centralą obsługi i zaopatrzenia w okucia Roto dla Platformy Północno-Wschodniej, obejmującej obok Polski Ukrainę, Białoruś, Litwę, Łotwę i Estonię.
 
2003
Obydwie dziedziny działalności Roto - okucia budowlane i okna dachowe - wyodrębnione zostały na terenie Polski jako osobne spółki handlowe celem jeszcze ściślejszej współpracy z grupami odbiorców produktów Roto.

Roto - zawsze na miejscu
Zgodnie z obowiązującą dewizą: Roto - niezawodny partner na budowie, wysiłki firmy skierowane są na rozbudowywanie najszerszej w branży sieci doradców technicznych służących radą i pomocą producentom okien w codziennej pracy. Jednocześnie partnerzy handlowi Roto, zajmujący się dostarczaniem okuć dbają o bliski kontakt z odbiorcami w każdym zakątku kraju.

Produkty i usługi ROTO Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.

Roto DoorBase

Roto DoorBase

Drzwi wewnętrzne, bramy czy furtki ogrodowe - każde z nich powinny zapewniać pewne zamknięcie, ale nie wymaga się od nich poziomu zabezpieczeń takiego jak na przykład w zamkach wielopunktowego ryglowania. Do wszystkich tego rodzaju zastosowań Roto oferuje szeroką gamę zamków DoorBase. Bogactwo rozwiązań w tej...

Roto E-Tec – inteligentne okna

Roto E-Tec – inteligentne okna

Życie stawia coraz większe wyzwania, także w budownictwie: czy to mieszkaniowym, biurowym czy też użyteczności publicznej. Okna i drzwi balkonowe nie są już czysto funkcjonalnymi łącznikami pomiędzy mieszkaniem i dworem. Spełniają indywidualnie dopasowane do potrzeb funkcje w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i zarządzania...

Roto Patio 6080

Roto Patio 6080

Systemy okuć harmonijkowo-przesuwnych Roto otwierają przestrzenie System okuć do drzwi harmonijkowo-przesuwnych Patio 6080 w elegancki sposób łączy pomieszczenia z dworem. Wszystkie elementy drzwi mogą po otwarciu zostać wygodnie zsunięte na bok, tworząc harmonijkę. Czy to ogród zimowy, taras, sala konferencyjna czy...

Więcej

Filmy ROTO Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.

Roto Patio Inowa

Roto Patio Inowa

Roto Patio Inowa to inteligentne okucie do bardzo szczelnych systemów przesuwnych. Najwyższa szczelność drzwi tarasowych nie do uzyskania w zwykłym HS.

Roto NX TiltSafe kontra włamywacz: 3 minuty zmagań

Roto NX TiltSafe kontra włamywacz: 3 minuty zmagań

Roto NX TiltSafe kontra włamywacz: 3 minuty zmagań Próba wyważenia uchylonego okna RC2 przed szeroką publicznością z branży to najlepszy sprawdzian tego unikalnego rozwiązania na rynku. Certyfikowane bezpieczeństwo antywłamaniowe RC2 w uchylonych oknach - dzięki rozwiązaniu Roto NX TiltSafe. Patio Inowa: najwyższa szczelność...

Roto NX Nowy system okuć rozwierno-uchylnych

Roto NX Nowy system okuć rozwierno-uchylnych

System łączy elementy sprawdzonej poprzedniej serii „Roto NT” z nowymi lub znacznie udoskonalonymi rozwiązaniami. Co konkretnie oznacza zmiana pokoleniowa, producent zademonstrował branży w Norymberdze na przykładzie wielu eksponatów. Uzmysłowiły one szerokie spektrum możliwości i rozwiązań w ramach czterech tematów przewodnich.

Więcej