ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧

MAGNUM Tadeusz Romański

pakiet medialny

KontaktProwadzimy nowoczesną hurtownię ułatwiającą życie sprzedawcom i montażystom, dostarczamy im wiedzę i materiały do prawidłowego montażu stolarki.

Istniejemy, by pomagać firmom w wykonywaniu prawidłowego montażu stolarki i tym samym chronić inwestorów przed fuszerkami niosącymi dla nich wymierne straty (Pianka montażowa to nie jedyne rozwiązanie montażu okien).

Wierzymy, że w ten sposób przyczyniamy się to poprawy świadomości wśród całej branży oraz zwiększeniu świadomości inwestorów, którzy są narażeni na niewłaściwy wybór wykonawców.

Pomagamy w rozwoju naszych klientów, staramy się ułatwiać im życie. 

 

Aktualności MAGNUM Tadeusz Romański

Grupa MAGNUM – nowoczesna hurtownia z ambasadorem Dobrego Montażu u steru

2019-10-17

Grupa MAGNUM – nowoczesna hurtownia z ambasadorem Dobrego Montażu u steru

Kampania DOBRY MONTAŻ przedstawiła niedawno nowego ambasadora swojego programu, którym stał się Pan Tadeusz Romański, który od pond 18 lat związany jest z branżą okienną.

Więcej

Produkty i usługi MAGNUM Tadeusz Romański

ciepły parapet

Ciepły parapet

Ciepły parapet jest dostępny w kilku wersjach wykonania, jako ciepły parapet XPS PR02 stosowany do montażu parapetów na zewnątrz i wewnątrz, PR00 posiadający listwę PVC przystosowany do montażu parapetów wewnętrznych, PR01 z listwą PCV posiadający skośną stronę zewnętrzną, model ciepłego parapetu PR02 pod okna...

listwy pcv do okien: samoprzylepne - ozdobne

Listwy PCV do okien: samoprzylepne - ozdobne

Nasza firma od lat specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań z dziedziny montażu stolarki. Doskonale rozumiemy, jak ważna jest wysoka jakość wykorzystywanych materiałów, dlatego w naszym sklepie znajdują się wyłącznie produkty wykonane z najwyższą starannością. Oferujemy szeroki wachlarz artykułów...

me220 membrana zewnętrzna epdm illbruck 25mb

ME220 Membrana zewnętrzna EPDM Illbruck 25mb

Fartuch epdm illbruck ME220 o dwuwarstwowej strukturze nadaje się do użytku na zewnątrz. Powierzchnia folii o strukturze materiału zapewnia maksymalną przyczepność. Grubość folii wynosi 0,75 mm. Wybierz szerokość od 100 do 1300 mm. Folia EPDM zapewnia doskonałe uszczelnienie po zewnętrznej stronie okna. Używany do dużych powierzchni.

Więcej

Filmy MAGNUM Tadeusz Romański

Kompleksowe Szkolenie montażowe GM + WINS Tytan

Kompleksowe Szkolenie montażowe GM + WINS Tytan

Zostań certyfikowanym wykonawcą WINS, który po szkoleniu i zdaniu egzaminu może udzielać 20 lat gwarancji na szczelność montażu systemu WINS! https://sklep.grupamagnum.eu/szkolenie-wins-tytan-certyfikat-20-lat-gwarancji-szczelnosci

Jak szybko policzyć materiały do ciepłego montażu?

Jak szybko policzyć materiały do ciepłego montażu?

Obejrzyj jak w naszej hurtowni policzyć szybko materiały na ciepły montaż na systemie CBM.

Podkładki Montażowe do Okien Szybka Wysyłka

Podkładki Montażowe do Okien Szybka Wysyłka

Zajrzyj do naszej hurtowni po podkładki montażowe okienne w różnych wersjach. Wymiary od 10 do 60 mm i grubości od 1 do 8 mm. Posiadamy także podkładki pod duże obciążenia.

Więcej