Kontakt

CoBouw Polska Sp. z o.o.
ul. Gdańska 91/93
90-613 Łódź

[mapa]
tel.: 42 632 70 42
e-mail: office@cobouw.pl
tel.: 42 632 70 44
e-mail: marketing@cobouw.pl

http://www.youtube.com/channel/UCLNAhzg8PhCnjczEUsXa2kQ/videos


Hala magazynowa z częścią socjalno-biurową wybuowana dla firmy Hurtap Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie stalowych hal przemysłowych. Realizujemy inwestycje na terenie całego kraju zarówno dla polskich, jak i zagranicznych inwestorów. Wykonujemy realizacje obiektów industrialnych z budynkami biurowymi w generalnym wykonawstwie, jak również budowę wyłącznie hal stalowych. Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało powstaniem ponad 200 obiektów. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Inwestorom zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie inwestycyjnym, także w procesie pozyskiwania dotacji unijnych. Wielu naszych usługobiorców zaufało nam więcej niż jeden raz, co zaowocowało współpracą przy kilku projektach dla jednej firmy. Efekty naszej pracy można zobaczyć w rozbudowanym portfolio.   czytaj dalej

Aktualności CoBouw Polska Sp. z o.o.

CoBouw o architekturze hal stalowych

2019-05-15

CoBouw o architekturze hal stalowych

Hale stalowe, łączące przestrzenie biurowo-socjalne oraz produkcyjne, magazynowe, logistyczne, stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego budownictwa.

Turenwerke wybuduje nową fabrykę drzwi w Stanowicach

2019-03-06

Turenwerke wybuduje nową fabrykę drzwi w Stanowicach

Turenwerke wybuduje nową fabrykę drzwi w Stanowicach (10 km od Rybnika). Hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem socjalno-biurowym będzie mieć powierzchnię 6000 mkw.

Proces budowy hali stalowej w trybie pod klucz

2018-10-01

Proces budowy hali stalowej w trybie pod klucz

Decydując się na budowę hali stalowej, uzyskanie przez inwestora przejrzystej i jednoznacznej ścieżki realizacji projektu stwarza wiele trudności.

Więcej

Produkty i usługi CoBouw Polska Sp. z o.o.

OFERTA   Jesteśmy firmą, która odpowiada za generalne wykonanie każdego projektu. Nasze hale budujemy od początku do końca, z dbałością o najmniejszy szczegół. Projektujemy, tworzymy solidne konstrukcje, będące podstawą nowoczesnych i funkcjonalnych hal.  Robimy wszystko, by dostosować się do potrzeb...

Więcej

Filmy CoBouw Polska Sp. z o.o.

Film firmowy CoBouw Polska

Film firmowy CoBouw Polska

Nasz film firmowy ukazuje codzienną pracę, sposób w jaki działamy oraz wyzwania, jakim staramy się sprostać. Przedstawiamy Wam krok po kroku drogę realizacji naszych projektów.

Więcej