ROZWIŃ ⇩ ZWIŃ ⇧

Kontakt

HELLA Techniki Osłonowe Sp. z o.o.
ul. Północna 15-19
54-105 Wrocław

[mapa]
tel.: +48 71 3742205
e-mail: info-polska@hella.info
tel.: 071 3742206
Fax: +48 71 3742286

https://www.facebook.com/HELLATechnikiOslonowe/


Siedziba Główna Austria Zakład Produkcyjny - WERNE - Niemcy

 

HELLA Techniki Osłonowe wiodący producent systemów osłon przeciwsłonecznych.

              Firma HELLA powstała w 1959 roku. Siedziba główna znajduje się w miejscowości Abfaltersbach,  Austria.

           HELLA to ciągły rozwój i innowacje. Od ponad 60 lat, jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań przeciwsłonecznych z przedstawicielstwami w wielu krajach Europy i Świata. W Polsce firma działa od ponad 20 lat. Do niedawna pod nazwa SKS Stakusit, która zajmuje się produkcją rolet zewnętrznych ALU i PCV oraz „ciepłych” skrzynek do rolet zewnętrznych nakładanych na okno, które jako pierwsza wprowadziła na rynek sprzedaży w Polsce. SKS Stakusit został włączony do Grupy HELLA w 2007 roku. Od tego momentu sukcesywnie poszerzała swoją ofertę o produkty przeciwsłoneczne produkowane        w Grupie. Zmiana nazwy firmy nastąpiła w czerwcu 2015 roku,

             W firmie HELLA od samego początku zwracamy uwagę na to, aby dostarczyć klientom produkty   i usługi najwyższej jakości. To obowiązuje dla zakresów:

 

 1. - rozwoju i konstrukcji

 2. - produkcji

 3. - sprzedaży

 4. - montażu i obsługi klienta.

  Współpracujemy  z architektami i inwestorami oraz instalatorami od etapu projektu do realizacji.

  Nasze produkty i usługi - od pierwszego kontaktu z klientem, aż do zakończenia montażu - odznaczają się wysoką jakością. Dla naszych klientów oznacza to, że mogą w stu procentach zaufać naszej kompetencji i naszemu doświadczeniu.


  Obecnie Grupa HELLA zatrudnia około 2500 pracowników.

  HELLA to kompleksowy program osłon przeciwsłonecznych i przeciw-pogodowych. Przekonuje różnorodnością oferowanych rozwiązań takich jak: żaluzje fasadowe, markizy tarasowe, rolety zewnętrzne, markizy do ogrodów zimowych, moskitiery, żaluzje i roletki wewnętrzne, markizy fasadowe - typu screen, systemy skrzynek, systemy nadproży HELLA trav – przeznaczone do obiektów pasywnych, system Panorama bez ramowe przeszklenia balkonów i tarasów oraz różnego rodzaju wersje i konstrukcje specjalne.
  Wytwarzane przez Nas produkty zostały ocenione i sklasyfikowane przez firmę GREEN BUILDING PRODUCTS jako rozwiązania wspierające certyfikację budynków w technologiach LEED, BREEAM, DGNB.

  Nasz sukces opiera się przede wszystkim na:
  - najwyższej jakości naszych produktów,
  - stałym zaangażowaniu w tworzenie nowych i rozwijanie już istniejących konstrukcji,
  - wyszkolonych, kompetentnych doradcach.
  - perfekcyjny montaż, wykonany wyłącznie przez wyszkolonych pracowników firmy, gwarantuje bezproblemową i długą pracę osłon przeciwsłonecznych i przeciw-pogodowych.

  Dokumentują to liczne patenty, austriacki znak jakości, znak CE oraz certyfikat ISO 9001.
   

  Na liście klientów znajdują się nazwy takie, jak Uno-City, Uniwersytet w Wiedniu, Północne Centrum Pocztowe, Stadion Tivoli w Innsbrucku, Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu, Biblioteka Politechniki we Wrocławiu, biurowiec Firmy CCC w Polkowicach, największy tartak w Europie STORA ENSO w Murowie pod Opolem, szpitale, szkoły i duże budynki należące do koncernów i banków.

   

  Polski oddział firmy podlega ciągłemu rozwojowi. W najbliższej przyszłości planowana jest budowa nowej siedziby firmy oraz przeniesienie części produkcji rolet i żaluzji do Polski.

   

 

Aktualności HELLA Techniki Osłonowe Sp. z o.o.

TOP MINI Plus – uniwersalne skrzynki z tworzywa sztucznego marki HELLA

2020-11-24

TOP MINI Plus – uniwersalne skrzynki z tworzywa sztucznego marki HELLA

Skrzynki TOP MINI Plus z tworzywa sztucznego charakteryzują się wysoką żywotnością i są przyjazne w konserwacji. Dostępne w różnych wariantach rolet, żaluzji fasadowych i markiz fasadowych, są niezawodne i łatwe w obsłudze.

TOPFOAM – jedna skrzynka dla wielu rozwiązań

2020-11-18

TOPFOAM – jedna skrzynka dla wielu rozwiązań

Ciepłe skrzynki systemu TOP FOAM wykonane są z niekurczliwego polistyrenu i łączą bardzo wysokie właściwości izolacyjne z wysoką uniwersalnością.

Grupa HELLA przygotowuje kolejną fazę wzrostu i wzmacnia integrację w Grupie

2019-10-30

Grupa HELLA przygotowuje kolejną fazę wzrostu i wzmacnia integrację w Grupie

Lider rynku austriackiego w zakresie nowoczesnych systemów przeciwsłonecznych zakończył ponad 12-letnią fazę akwizycji i koncentruje się obecnie na...

Więcej

Produkty i usługi HELLA Techniki Osłonowe Sp. z o.o.

hella - Żaluzje zewnĘtrzne – Żaluzje fasadowe

HELLA - ŻALUZJE ZEWNĘTRZNE – ŻALUZJE FASADOWE

Światło i cień indywidualnie: Żaluzje fasadowe i żaluzje zewnętrzne stanowią elastyczne rozwiązanie w zakresie ochrony przeciwsłonecznej. Zatrzymują do 97% promieni słonecznych wpadających bezpośrednio do wnętrza, zapewniają optymalną atmosferę w pomieszczeniu i stwarzają przyjemny nastrój. Skuteczne...

af 50/60/80/100 mm - Żaluzje zewnĘtrzne

AF 50/60/80/100 mm - ŻALUZJE ZEWNĘTRZNE

ŻALUZJE ZEWNĘTRZNE - LAMELE PŁASKIE AF 50 / AF 60 / AF 80 / AF 100 Czasem architektura wymaga miękkich linii. Odpowiedzią na ten wymóg są elastyczne lamele. Żaluzje zewnętrzne przekonują swoją wysoką elastycznością, dzięki czemu potrafią się oprzeć nawet najsilniejszemu wiatrowi, a potem powrócić do...

are - 63 - Żaluzje fasadowe

ARE - 63 - ŻALUZJE FASADOWE

ŻALUZJE FASADOWE ARE 63 mm– „S” LUB „Z” ECN® - ORGINAŁ NA KAŻDĄ OKAZJĘ   Do żaluzji fasadowych firma HELLA zaprojektowała lamele o szerokości 63 mm w kształcie litery S i Z tworząc w ten sposób żaluzje fasadowe dostosowane do wszystkich linii i...

Więcej