renowa24.pl

pakiet medialny

Kontakt

renowa24.pl
Opolska 182
52-014 Wrocław

[mapa]
tel.: 655 065 656
e-mail: marketing@renowa24.pl

Sklep budowlany Renowa24.pl, ugruntował sobie pozycję na rynku przez 22 lata istnienia. Jego właścicielem jest firma AB Bechcicki, będąca jednym z największych dystrybutorów materiałów budowlanych na terenie Polski. Hasło “Buduj i remontuj razem z nami” odnosi się do naszych wartości i ma ogromne znaczenie dla marki Renowa24.pl, gdyż dokładamy starań, by w naszym sklepie znalazły się wszystkie niezbędne produkty do wykonania remontu bądź przeprowadzenia budowy od A do Z. Znajdą Państwo u najszerszą na rynku gamę wysokiej jakości materiałów budowlanych, których bogactwo wciąż jest poszerzane. Dziś znajdują się tu m.in.: okna, farby, materiały budowlane i wykończeniowe, systemy dociepleń, jak i wiele, wiele innych produktów, dzięki którym w profesjonalny sposób można zadbać o każdy budynek.


Oprócz artykułów budowlanych sklep Renowa24.pl oferuje Państwu w pełni profesjonalną obsługę klienta i doradztwo. Dla Państwa wygody udzielamy porad budowlanych i remontowych drogą mailową, telefoniczną lub poprzez nasz czat. Sklep Renowa24.pl w wielu przypadkach ofiarowuje swoim klientom darmową przesyłkę, a wszystkie zakupy do 10 tys. złotych są ubezpieczane. Renowa24 to sklep z materiałami budowlanymi w pełni bezpieczny i profesjonalny, o czym świadczy zadowolenie naszych klientów. Oferowane produkty posiadają przystępne ceny, dzięki czemu klienci sklepu Renowa24.pl mogą zaoszczędzić czasem nawet kilkaset złotych. Zamawiane produkty są dostarczane w przeciągu 48 h, a płatności można regulować za pomocą wielu wygodnych metod. 
Wybierając sklep budowlany Renowa24, kupujesz bez ryzyka i masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. 

Aktualności renowa24.pl

Parowanie okien dachowych – jak poradzić sobie z tym zjawiskiem?

2021-05-26

Parowanie okien dachowych – jak poradzić sobie z tym zjawiskiem?

Skąd bierze się nieprzyjemne zjawisko parowanie okien dachowych i jak można nad nim zapanować?

Pionowe okna FAKRO – dlaczego warto mieć je w swoim domu?

2021-04-08

Pionowe okna FAKRO – dlaczego warto mieć je w swoim domu?

Duże przeszklenia dają nam możliwość kontaktu z naturą. Nie jest już ważne tylko to, co znajduje się wewnątrz domu, ale kluczowe dla nas staje się również to, co otacza nas na zewnątrz.

Obudowanie okna dachowego – jak prawidłowo wykonać obróbkę?

2021-03-18

Obudowanie okna dachowego – jak prawidłowo wykonać obróbkę?

Okna dachowe stanowią bardzo ważny element wykończenia dachu. Ich poprawny montaż i obróbka są istotne, aby cieszyć się ich komfortowym użytkowaniem.

Więcej

Produkty i usługi renowa24.pl

Okno dachowe VELUX GLU 0061B MK06 78x118 3-szybowe

Okno dachowe VELUX GLU 0061B MK06 78x118 3-szybowe

Okno dachowe Velux GLU 0061B 78x118 to okno  drewniano-poliuretanowe w kolorze białym, idealne do kuchni i łazienki , oraz miejsc ze wzmożoną wilgotnością. Rozwiązanie wykorzystane w oknie w postaci  eleganckiego białej klamki  umieszczonej w dolnej części skrzydła, pozwala na łatwe otwieranie i zamykanie okna....

Okno dachowe VELUX GGU 0062 SK08 114x140 3-szybowe

Okno dachowe VELUX GGU 0062 SK08 114x140 3-szybowe

Okno dachowe Velux GGU 0062 SK08-114x140 zostało wykonane z drewna pokrytego poliuretanem. Dzięki temu rozwiązaniu stolarka posiada zalety zarówno okien drewnianych jak i plastikowych oraz idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o podwyższonej wilogotności (łazience, kuchnii itp.)

Okno dachowe ROOFLITE+ TRIO PVC 78x140 3-szybowe + kołnierz IFC zestaw

Okno dachowe ROOFLITE+ TRIO PVC 78x140 3-szybowe + kołnierz IFC zestaw

Okno dachowe ROOFLITE+ posiada 3 szyby, dzięki czemu jest niezwykle energooszczędne. Idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienka i kuchnia, z względu na to, iż wykonywane są ze wzmocnionych stalowym kształtownikiem profili PVC.

Więcej

Filmy renowa24.pl

Jak uszczelnić okno dachowe?

Jak uszczelnić okno dachowe?

Nowe okna dachowe dobrej jakości produkowane są tak, by nie potrzebowały dodatkowego uszczelniania. Jednakże stare okna lub takie po wielu latach użytkowania mogą wymagać wymiany uszczelek na nowe. Jak to zrobić?

Obrabianie okien dachowych - krok po kroku

Obrabianie okien dachowych - krok po kroku

Jak wykonać obróbkę okien dachowych przy użyciu płyt kartonowo-gipsowych? Jak zbudować okna połaciowe przy użyciu szpalet? Odpowiedź na te i inne pytania poznasz słuchając naszego artykułu w wersji audio.

Jak umyć okno dachowe?

Jak umyć okno dachowe?

Osoby decydujące się na okna dachowe na swoim poddaszu często obawiają się ich mycia. Zadanie to jednak nie jest tak trudne jak mogłoby się wydawać. Odsłuchaj naszego artykułu audio i dowiesz się jak eksperci polecają myć okna dachowe.

Więcej