Kontakt

Pilkington IGP Sp. z o.o.
ul. Wołoska 18 Curtis Plaza
02-675 Warszawa

[mapa]
tel.: 22 548 75 00
e-mail: pilkington@pl.nsg.com
Fax: 22 548 75 22

Pilkington IGP Sp. z o.o.

NSG Group, właściciel marki Pilkington, jest jednym z największych na świecie producentów i przetwórców szkła budowlanego.

W Polsce dział produktów dla budownictwa reprezentowany jest przez producenta szkła firmę Pilkington Polska oraz sieć zakładów przetwórczych Pilkington IGP.

Różnorodność zastosowań szkła w nowoczesnej architekturze stawia wysokie wymagania producentom szkła budowlanego. Pilkington od początku swego istnienia jest liderem innowacji i stara się szybko reagować na zmieniające się potrzeby rynku. 

Motto Firmy: Chcemy być światowym liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych produktów ze szkła i systemów przeszkleń, przyczyniając się do oszczędności i generowania energii, pracując bezpiecznie i zgodnie z zasadami etyki.

 

Aktualności Pilkington IGP Sp. z o.o.

Natchnieni Szkłem ludzie z pasją

2020-12-16

Natchnieni Szkłem ludzie z pasją

Na blogu Natchnieni Szkłem prezentowane są najnowsze trendy w technologiach szklanych, jak również przykłady najambitniejszych projektów architektonicznych.

Więcej

Filmy Pilkington IGP Sp. z o.o.

Jak powstaje szyba zespolona? Część 2: Proces produkcji

Jak powstaje szyba zespolona? Część 2: Proces produkcji

Zapraszamy do drugiej części cyklu z procesu przygotowania szyby zespolonej w zakładach Pilkington IGP. W tej części przyjrzymy się elementom, których nie widać na pierwszy rzut oka m.in. ramkom dystansowym, uszczelniaczom czy absorbentowi wilgoci. Zapraszamy do drugiej części cyklu opisującego proces produkcji szyb zespolonych.

Więcej