Kontakt

CDA Polska Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Robotnicza 60
53-608 Wrocław

[mapa]
tel.: 071 7978028
e-mail: biuro@cdakcesoria.pl
Fax: 071 7978027

https://www.youtube.com/channel/UCaGZLSjWhbGvn6GYd3bg92Q
https://www.facebook.com/okuciadoszkla


Siedziba Firmy CDA Polska Siedziba Firmy CDA Polska Siedziba Firmy CDA Polska

Firma CDA Polska, istniejąca od 2003 r., należy do europejskiej czołówki producentów i dystrybutorów okuć, akcesoriów i systemowych rozwiązań dla szkła hartowanego. Obsługuje 15 krajów, w tym Litwę, Czechy, Estonię, Włochy, Norwegię, Chiny czy Singapur. W 2018 r. obchodziła 15-lecie istnienia, a jubileusz ten był okazją do zaprezentowania licznych osiągnięć firmy, którą cechuje nowoczesność, rzetelność i innowacyjność w wytyczaniu nowych trendów na rynku.

 

Siedziba firmy CDA Polska zlokalizowana jest we Wrocławiu, jednak posiada również swoje oddziały w Warszawie i Gdyni oraz rozbudowane zaplecze logistyczne. Przy każdym z oddziałów funkcjonuje niezależny magazyn, o łącznej powierzchni 1461 mkw. W połączeniu ze sklepem internetowym umożliwiającym składanie zamówień w trybie 24/7 oraz sprawną działalnością przedstawicieli regionalnych gwarantuje to szybką obsługę na terenie całego kraju. Od 2015 r. we Wrocławiu funkcjonuje linia produkcyjna zajmująca 825 mkw, na której powstają flagowe produkty, m.in. z serii Piemonte, Merano, Nuova Roma czy Lazio. Firma zatrudnia 50 specjalistów z różnych dziedzin i obsługuje ponad 5000 partnerów biznesowych.

 

W aktualnej ofercie firmy dostępnych jest aż 36 kolekcji okuć i akcesoriów spełniających najwyższe standardy jakości. Są to produkty dedykowane kabinom prysznicowym, szklanym ściankom oraz drzwiom, a także systemy składano-przesuwne i składano-harmonijkowe, systemy przesuwne, mocowania do daszków szklanych, okucia punktowe, systemy balustradowe oraz akcesoria do struktur bezramowych. Produkowane przez CDA Polska okucia posiadają znak budowlany B lub CE poświadczający zgodność z wymogami europejskiej normy, a większość z nich także rekomendacje Instytutu Techniki Budowlanej.

 

Liczne nagrody i wyróżnienia przyznane CDA Polska świadczą o dbałości o najwyższą jakość produktów. Firma siedmiokrotnie otrzymała wyróżnienie w rankingu Gazele Biznesu, otrzymała Diament Forbesa przyznawany przedsiębiorstwom o największej dynamice rozwoju, a w 2018 i 2019 roku została wyróżniona prestiżową statuetką Accanthus Aureus podczas targów Glass oraz Budma.

 

Konsekwentnie i systematycznie wdrażany plan marketingowy, dbałość o najwyższą jakość zgodną z europejskimi normami oraz nastawienie na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i stały rozwój, czynią CDA Polska liderem swojej branży, a także solidnego partnera biznesowego. Kompleksowy asortyment, sprawna i szybka obsługa, indywidualne podejście do Klienta sprawiają, że firma postrzegana jest jako nowoczesna, solidna i godna zaufania, co potwierdza aż 98% respondentów. CDA Polska za pośrednictwem najpopularniejszych tytułów medialnych w Polsce oraz mediów społecznościowych, publikuje eksperckie opracowania, porady i inspiracje z zakresu wykorzystania szkła w aranżacji wnętrz, umożliwiając tym samym śledzenie najnowszych trendów designu swoim Klientom.

Aktualności CDA Polska Sp. z o.o. Sp. k.

System TERNO DIVA jako alternatywa dla standardowych, rozwieranych drzwi

2020-11-06

System TERNO DIVA jako alternatywa dla standardowych, rozwieranych drzwi

System TERNO VETRO DIVA to ciekawa alternatywa dla standardowych systemów przesuwnych. W przeciwieństwie do nich, nie posiada wyeksponowanej maskownicy oraz prowadnicy głównej, co nadaje systemowi lekkości i nowoczesnego wyglądu.

Szkło na fasadzie – nie tylko dla biurowców

2019-02-27

Szkło na fasadzie – nie tylko dla biurowców

Warto pamiętać, że szkło świetnie sprawdzi się również na fasadach budynków mieszkalnych, np. formie balustrad czy zadaszeń. Co warto wiedzieć o zastosowaniu szkła na fasadzie?

Czym jest Deklaracja Właściwości Użytkowych i jakie wyroby muszą ją posiadać?

2019-01-24

Czym jest Deklaracja Właściwości Użytkowych i jakie wyroby muszą ją posiadać?

Obowiązek wydania Deklaracji Właściwości Użytkowych (DWU) wszedł w życie wraz z unijnym Rozporządzeniem Nr 305/2011 nazywanym inaczej CPR.

Więcej

Filmy CDA Polska Sp. z o.o. Sp. k.

CDA Polska dostawca i producent okuć do szkła hartowanego.

CDA Polska dostawca i producent okuć do szkła hartowanego.

CDA Polska to dostawca i producent okuć do szkła hartowanego oraz produktów i rozwiązań systemowych dla szkła w budownictwie. Działamy na rynku B2B. Nasze produkty znajdują swoje zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej: biurach, galeriach handlowych, hotelach, restauracjach, jak i w domach prywatnych.

Profesjonalizm jest najwyższym priorytetem CDA Polska.

Profesjonalizm jest najwyższym priorytetem CDA Polska.

CDA Polska dostawca i producent okuć do szkła hartowanego oraz produktów i rozwiązań systemowych dla szkła w budownictwie, działający na krajowym oraz europejskim.

Więcej