VEKA Polska Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

VEKA Polska Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 71
96-100 Skierniewice

[mapa]
tel.: (48) 46-834 44 00
e-mail: info_veka_pl@veka.com
tel.: (48) 46-834 44 34
Fax: (48) 46-834 44 74

VEKA Polska Sp. z o.o.

VEKA Polska Sp. z o.o. powstała w Skierniewicach w 1994 roku. Firma należy do międzynarodowej Grupy VEKA, działającej i produkującej profile okienne i drzwiowe PVC na wszystkich kontynentach. 

Firma VEKA posiada ponad 50-letnie doświadczenie i należy do pionierów produkcji systemów okiennych i drzwiowych z tworzywa sztucznego. To czołowy producent profili okiennych z PVC na świecie i dostawca systemów profili dla producentów drzwi, fasad i rolet. 

W 1994 roku VEKA Polska współpracowała z dwiema firmami produkującymi okna – dziś to ponad 150 firm w Polsce i za granicą!

 

Aktualności VEKA Polska Sp. z o.o.

VEKA Spectral – nowa struktura powierzchni profili

2017-01-04

VEKA Spectral – nowa struktura powierzchni profili

Struktura powierzchni profili w wersji Spectral jest aksamitna i delikatna w dotyku i ma charakterystyczne, głębokie, matowe wykończenie.

Więcej

Produkty i usługi VEKA Polska Sp. z o.o.

profile veka softline 82 md

!Profile VEKA SOFTLINE 82 MD

Profile Softline 82 MD należą do najnowocześniejszych profili, posiadają wysoką efektywność energetyczną. Mają współczynnik przenikania ciepła o wartości 1,0 W/m2K. Przy zastosowaniu pakietu szybowego o współczynniku Ug=0,7 W/m2K okno będzie miało U równe 0,91 W/m2K, co odpowiada wymogom stawianym domom...

vekapro do pielęgnacji okien

VEKAPRO do pielęgnacji okien

Produkty VEKAPRO do pielęgnacji okienVEKA oferuje profesjonalne środki czyszcząco-pielęgnujące do okien. Seria VEKAPRO to preparaty przebadane, gwarantujące skuteczność. Do czyszczenia profili PVC – białych i kolorowych, uszczelek, szyb. Skutecznie usuwają wszelkie zabrudzenie, również te uporczywe, trudne do zlikwidowania.

veka spectral w nowych kolorach

VEKA SPECTRAL w nowych kolorach

  Profile PVC w wykończeniu SPECTRAL to najwyższa jakość, doskonałe wzornictwo, estetyka. Profile są wyjątkowo efektowne, aksamitne i delikatne w dotyku. Ich ultramatowe wykończenie nadaje oknom szlachetny, elegancki wygląd. SPECTRAL można zamówić na profilach VEKA Softline 82 lub Softline 76. Dotychczas VEKA oferowała...

Więcej

Filmy VEKA Polska Sp. z o.o.

System VEKAMOTION 82.

System VEKAMOTION 82.

System VEKAMOTION 82. To nowe profile okienne PVC w ofercie VEKA Polska. System drzwi podnoszono-przesuwnych VEKAMOTION 82 to jeszcze bardziej udoskonalony system do zabudowy drzwi tarasowych o dużych gabarytach. Zastosowanie zaawansowanych technologii pozwoliło jeszcze bardziej podnieść jakość produktu.

Jakość VEKA - nowoczesne, bezpieczne i wygodne systemy tarasowe

Jakość VEKA - nowoczesne, bezpieczne i wygodne systemy tarasowe

Systemy podnoszono-przesuwne HST od VEKA to perfekcja wykonania, łatwość obsługi, bezpieczeństwo oraz efektowne, bardzo estetyczne wykonanie.

Kiedy wymieniać okna?

Kiedy wymieniać okna?

Kiedy najlepiej zaplanować wymianę okien? Czy można to robić na jesieni, czy raczej wiosna i lato to lepsze pory roku na taki remont? Czy temperatura około 0 stopni C jest odpowiednia do montażu nowych okien? Posłuchajcie, kiedy jest najlepszy czas na wymianę okien na nowe.

Więcej