REHAU Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

REHAU Sp. z o.o.
Baranowo, Poznańska 1 A
62-081 Przeźmierowo

[mapa]
tel.: 061 849 84 00
e-mail: poznan@rehau.com
Fax: 061 849 84 01

https://vimeo.com/rehaupolska
https://www.youtube.com/channel/UCmlTEmMAZ2mdm3pGCGeUmQw
https://twitter.com/REHAUpl


REHAU Sp. z o.o.

Firma REHAU od ponad 70lat na świecie i 25 lat w Polsce zawsze dążyła do tworzenia innowacji, które umożliwiają wykorzystywanie materiałów polimerowych. Byliśmy i jesteśmy wszędzie tam, gdzie można zastąpić konwencjonalne materiały bardziej zaawansowanymi polimerami. Pod jednym warunkiem – że ta zmiana wygeneruje nową wartość dodaną dla naszych klientów – pozwoli im robić coś lepiej, szybciej, bezpieczniej, sprawniej, bardziej efektywnie.


20 000 pracowników, w 54 krajach, na sześciu kontynentach jest partnerem klientów w wielu branżach  – w przemyśle, motoryzacji, budownictwie, urządzaniu wnętrz. Jesteśmy na ziemi, pod wodą, w kosmosie, w samochodach, samolotach, meblach, oknach – gdziekolwiek nie spojrzysz i czegokolwiek nie dotkniesz, jest szansa, że zastosowano tam rozwiązania REHAU.  


REHAU wciąż jest w rękach jednej rodziny i to ma wielki wpływ na wartości firmy. Niezawodność, zaufanie i innowacyjne myślenie są elementami kultury, które widać na co dzień w każdym oddziale firmy. Innowacje mają szczególne znaczenie w takich obszarach jak efektywność energetyczna, energia odnawialna, gospodarka wodna, mobilność i życie ludzi w przyszłości.  


Rozwijamy fabryki, tworzymy własne start-upy, wdrażamy innowacje, tworzymy nowe produkty, kończymy produkować inne. Każda decyzja jest podejmowana z ogromną odpowiedzialnością. Im jesteśmy więksi, im bardziej się rozwijamy, tym większą odpowiedzialność za ludzi i świat, który nas otacza, ponosimy. 

Aktualności REHAU Sp. z o.o.

REHAU odwołuje swoje uczestnictwo w targach Fensterbau Frontale – bezpieczeństwo przede wszystkim

2020-03-23

REHAU odwołuje swoje uczestnictwo w targach Fensterbau Frontale – bezpieczeństwo przede wszystkim

Zważywszy na oficjalną ocenę bieżącej sytuacji związanej z koronawiruse, REHAU postanowił zrezygnować z udziału w targach Fensterbau Frontale 2020.

Okna REHAU wyróżnione przez IRBS

2020-03-18

Okna REHAU wyróżnione przez IRBS

System GENEO dla domów pasywnych decyzją kapituły IRBS został laureatem V edycji programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarskiej 2020.

REHAU z nowościami na targach FENSTERBAU

2020-02-25

REHAU z nowościami na targach FENSTERBAU

Jak systemy okienne łączą zalety nowoczesnej technologii z najwyższymi standardami projektowania, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju?

Więcej

Produkty i usługi REHAU Sp. z o.o.

Okna GENEO

Okna GENEO

GENEO z tworzywa RAU-FIPRO - okna idealnie wyprofilowane GENEO to niezwykła innowacja w dziedzinie techniki okiennej. System GENEO jest niezaprzeczalnym liderem w swojej klasie w zakresie efektywności energetycznej. Unikatowa receptura tworzywa kompozytowego RAU-FIPRO została opracowana przez specjalistów z REHAU. To niezwykle...

Realizacja: Okna GENEO w budynku szkolnym w Estonii
Okna GENEO PHZ

Okna GENEO PHZ

GENEO PHZ - okna z certyfikatem do domów pasywnych Rodzina profili GENEO stale się powiększa. Kolejnym elementem rozbudowy systemu jest  certyfikowany przez Instytut Domów Pasywnych w Darmstatt system okienny GENEO PHZ. Dzięki wypełnieniu komór wewnętrznych wkładkami ocieplającymi oraz umieszczeniu we...

Okna SYNEGO

Okna SYNEGO

Okna SYNEGO - ciepło Twojego domu System SYNEGO oferuje różnorodność i doskonałe parametry. Profile dostępne są zarówno w wersji z uszczelką środkową, jak i odbojową. Osiągany współczynnik przenikania ciepła (Uf ≤ 1,0 W/m²K) sprawia, iż system SYNEGO spełnia przyszłościowe wymagania budownictwa...

Więcej

Filmy REHAU Sp. z o.o.

RAU-FIPRO X. Więcej światła, więcej komfortu

RAU-FIPRO X. Więcej światła, więcej komfortu

Dzięki zwiększonemu o ponad 50% udziałowi włókien szklanych w skrzydle okiennym z RAU-FIPRO X, możliwe jest uzyskanie niespotykanych dotąd wymiarów. Obecnie można realizować pewnie działające okna o wysokości kondygnacji, czyli do 2,80 m, bez dodatkowych naświetli.

REHAU Smart Guard – tak dziś zapobiega się włamaniom

REHAU Smart Guard – tak dziś zapobiega się włamaniom

Poznaj nowatorskie rozwiązanie REHAU Smart Guard. Inteligentna ochrona przeciwwłamaniowa – odstrasza, zanim powstaną szkody.

Na co zwrócić uwagę, szukając okien antywłamaniowych?

Na co zwrócić uwagę, szukając okien antywłamaniowych?

W branży okiennej stosowane są trzy klasy odporności okien na włamanie. Sprawdź, co oznaczają one w praktyce?

Więcej