Kontakt

SALAMANDER WINDOW & DOOR SYSTEMS S.A.
Al. Kazimierza Wielkiego 6a
87-800 Włocławek

[mapa]
tel.: 054 4135600
e-mail: salamander@salamander-windows.com
Fax: 054 4135611

SALAMANDER WINDOW & DOOR SYSTEMS S.A.

Salamander Window & Door Systems S. A.

Włocławska firma Salamander Window & Door Systems S.A., to jeden z wiodących producentów profili okienno – drzwiowych z PCW w Polsce i w Europie. Jest częścią niemieckiej grupy Salamander Industrie Produkte – i jako jej najwiekszy zakład produkcyjny jest wyłącznym producentem i dystrybutorem niektórych linii produktów (profile marki bluEvolution82 czy innowacyjnych systemów drzwi przesuwnych evolutionDrive). Spółka Salamander istnieje na rynku ponad 20 lat. W tym czasie przekształciła się z magazynu przerzutowego na rynek wschodni w prężnie rozwijającą się firmę, zatrudniającą obecnie na umowę o pracę ponad 470 pracowników. Salamander Window & Door Systems to (w liczbach): 23 linie ekstruzji profili, 2 linie do produkcji uszczelek, 7 linii okleinujących profile foliami dekoracyjnymi. Łącznie jej powierzchnia użytkowa wynosi 151 114 m2. Składają się na nią zadaszone obiekty produkcyjne i magazynowe, place składowe. Firma nieustannie od 20 lat odnotowuje wzrosty sprzedaży. Idzie to w parze z rozszeraniem się rynków zbytów, które aktualnie poza Europą siegają kilku krajów Azji oraz do Brazylii. Jest jednostką wciąż inwestującą w rozbudowę zakładu. To wzór dynamiki działań i konsekwentnej polityki rozwoju firmy.

Aktualności SALAMANDER WINDOW & DOOR SYSTEMS S.A.

Rozwój SALAMANDER Window & Door Systems SA trwa!

2020-08-13

Rozwój SALAMANDER Window & Door Systems SA trwa!

Ostatnie wydarzenia w SALAMANDER Window & Door Systems SA związane były z realizacją planów inwestycyjnych, odnoszących się do rozbudowy mieszalni.

Inwestycje w Salamander

2020-06-15

Inwestycje w Salamander

Mimo globalnego spowolnienia gospodarczego, wywołanego pandemią koronawirusa, SALAMANDER Window & Door Systems SA nie zwalnia tempa.

SALAMANDER rezygnuje z wystawiennictwa na Fensterbau Frontale

2020-03-26

SALAMANDER rezygnuje z wystawiennictwa na Fensterbau Frontale

Zarząd SIP podjął decyzję o całkowitej rezygnacji z wystawiennictwa na tegorocznych targach Fensterbau Frontale i Holz-Handwerk w Norymberdze.

Więcej

Filmy SALAMANDER WINDOW & DOOR SYSTEMS S.A.

Przyglądamy się fabryce Salamander Window & Door Systems

Przyglądamy się fabryce Salamander Window & Door Systems

Materiał wideo traktuje o zakładzie Salamander Window & Door Systems i ich produktach.

20 LAT SALAMANDER w Polsce

20 LAT SALAMANDER w Polsce

Gala Jubileuszowa 20 LAT SALAMANDER w Polsce.

Więcej