Metra SpA

pakiet medialny

Kontakt

Metra SpA
Via Provinciale Stacca 1
25050 Rodengo-Saiano (Brescia)

[mapa]
tel.: +48 609559339
e-mail: m.gaczynski@metra.it

Piramida pod Luwr

Metra należy do najbardziej znanych budowlanych systemów architektonicznych na świecie. Słynna piramida pod Luwrem jest jednym z niezliczonych naszych znaków rozpoznawczych.

Firma istnieje od 1962 roku i bardzo dobrze się rozwija na rynku polskim. Firma zatrudnia ponad 800 pracowników i ma ponad 5000 firm partnerskich na całym świecie. Posiadamy 9 pras do tłoczenia profili od tych najmniejszych przekroi do dużych profili wykorzystywanych w budownictwie i przemyśle.

Mamy dwie linie lakiernicze pionową i poziomą, anodownie i linię do okleinowania profili w kolorach drewnopodobnych, spełniamy standardy najwyższej jakości potwierdzone przez QUALICOAT, QUALIMARIN, QUALIDECORAL i QUALANOD.

W gamie produktów są wciąż nowe rozwiązania systemowe np: system okienny dedykowany budownictwu pasywnemu: NC90 STH-HES,
System fasad wentylowanych Metra Urano-Wall
Systemy fasad modułowych Poliedra Sky-Fast 80, bardzo popularny na rynku polskim z wieloma realizacjami, 
Systemy balustrad Theatron od standardowych po rozwiązania balustrad całoszklanych,
System okienne Aelle 100, w których aluminium połączone jest z drewnem (ostatnia realizacja w Polsce Rewitalizacja Portu Praskiego w Warszawie) 
Systemy drzwi wewnętrznych Metra-Flex z opaskową ościeżnicą na mur,
Systemy osłon przeciwsłonecznych Frangisole,
Systemy okiennic Aluminiowych Persiane Metra,
Systemy drzwi podnoszono-przesuwnych w tym nowość drzwi przesuwne system NC-S 120 STH SLIM złącze centralne o szerokości 30mm i możliwość pełnego rozsuwania narożnika 90 stopni.

Dostarczamy oczywiście całe know how od maszyn do software. Wspieramy również naszych odbiorców poprzez seminaria dla architektów i inwestorów. 

 

Aktualności Metra SpA

System przesuwny METRA NC-S 120 STH SLIM – krok w stronę wygodnego stylu życia

2021-01-25

System przesuwny METRA NC-S 120 STH SLIM – krok w stronę wygodnego stylu życia

Wybór systemu przesuwnego, takiego jak METRA NC-S 120 STH SLIM, oznacza przejście w kierunku coraz bardziej współczesnego i wygodnego stylu życia.

NC-S 120 STH SLIM – nowy system drzwi przesuwnych Metra

2018-07-02

NC-S 120 STH SLIM – nowy system drzwi przesuwnych Metra

Jednym z najnowszych rozwiązań przesuwnych jest system drzwi przesuwnych Metra NC-S 120 STH SLIM o bardzo cienkich profilach.

Fasada wentylowana Metra Urano-Wall

2017-09-20

Fasada wentylowana Metra Urano-Wall

Wentylowana elewacja, dzięki obecności izolacji, w połączeniu z komorą wentylacyjną, gwarantuje znaczną oszczędność energii.

Więcej

Produkty i usługi Metra SpA

Lakierowanie Proszkowe

Lakierowanie Proszkowe

Wybór wykończenia powierzchniowego lub obróbki z pewnością neleży do najciekawkszego i najbardziej twórczego moment przy zakupie aluminiowych okien i drzwi firmy Metra. Nawet osobom kochającym "natural wood" nie zabrania się marzyć o oknach i drzwiach z naturalnego drewna: które w odróżnieniu...

Linia Glass

Linia Glass

Prostota, trwałość i bezpieczeństwo. System balkony THEATRON został stworzony w celu uzupełnienia wachlarza oferty okien i drzwi firmy Metra. THEATRON proponuje także szeroki wybór linie i rozwiązań możliwych do zaadaptowania pod wymogi projektowe. Wybór kolorów jest praktycznie nieograniczony. THEATRON może...

Więcej

Filmy Metra SpA

Metra – Excellent Aluminium Profiles

Metra – Excellent Aluminium Profiles

Metra has specialised in the extrusion of aliminium profiles since 1962, placing particular importance on technological innovation and consistently aiming for excellence in the field. In Shanghai it is the supplier of extruded aluminium for the construction of the Italian Pavilion.

Więcej