Kontakt

RENSON Ventilation & Sunprotection
Industrie Zone 2 Vijverdam Maalbeekstraat 10
8790 Waregem, Belgia

[mapa]
tel.: +32 56 627111
e-mail: info@renson.eu

Osoba do kontaktu Grzegorz Bobela
tel.: +48 513 277 339
Fax: +32 56 602851

https://www.renson.eu/pl-pl/
https://www.youtube.com/user/RensonMarketing
https://twitter.com/rensonworldwide


RENSON Ventilation & Sunprotection

Państwa partner w dziedzinie naturalnej wentylacji i ochrony przed słońcem.

Firma RENSON ma bogate tradycje w zakresie innowacyjnego rozwijania systemów wentylacji i systemów ochrony przed słońcem. Od 1909 roku pracując w tym segmencie rynku, firma RENSON wypracowała sobie uznanie i autorytet.

Aktualnie firma RENSON kojarzy się jako uznany europejski lider w dziedzinie systemów naturalnej wentylacji i ochrony przed słońcem.

Główna siedziba firmy znajduje się w godnym uwagi budynku położonym przy autostradzie E 17 (Kortijek – Gent). Budynek ten jest przykładem zastosowania naszych rozwiązań i możliwości technicznych.

Głównym zadaniem firmy RENSON jest przedstawić sposoby zdrowego, naturalnego wietrzenia i energooszczędnych rozwiązań w tym zakresie dla naszych klientów.

Przedstawiamy pomysły, które przy niskiemu zapotrzebowaniu na energię pozwalają chronić środowisko naturalne.

Firma RENSON pozwoli Państwu osiągnąć sukces:

  • Różnorodne możliwości rozwiązań prezentowanych przez firmę RENSON gwarantują Państwu spełnienie wszelkich oczekiwań w zakresie ochrony przed słońcem i naturalnej wentylacji każdego budynku. Posiadamy wszelkie konieczne środki dla pomyślnej współpracy z firmami budowlanymi i specjalistycznymi.
  • Nasz dział badawczo – rozwojowy współpracuje, na co dzień z wiodącymi instytutami europejskimi. Pozwala to na szybkie realizowanie nowatorskich koncepcji i tworzyć nowe rozwiązania i systemy.
  • W Belgii, na obszarze 50.000 m², firma RENSON posiada: dział konstrukcji, zakład odlewniczy, zakład ekstruzji profili aluminiowych, automatyczną linię do malowania proszkowego, wydział anodowania, wydział produkcji elementów PCV, wydział montażu i magazyn.
  • Główna siedziba firmy RENSON, dział spedycji i marketingu znajduje się w Belgii. Nasze filie znajdują się też w Francji i Wielkiej Brytanii. Firma RENSON współpracuje z wieloma firmami handlowymi, które sprzedają nasze wyroby w całej Europie oraz na całym świecie. W Polsce do Państwa dyspozycji pozostają też nasi przedstawiciele w Polsce.

Aktualności RENSON Ventilation & Sunprotection

Renson Fixscreen obchodzi 15. rocznicę istnienia

2020-03-17

Renson Fixscreen obchodzi 15. rocznicę istnienia

Zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna Renson Fixscreen wprowadzona została na rynek w 2005 roku.

Pierwsza polska firma z tytułem Ambasador RENSON

2020-02-18

Pierwsza polska firma z tytułem Ambasador RENSON

Okazją do sfinalizowania umowy była wizyta w Polsce Paula Rensona, właściciela i CEO belgijskiego producenta innowacyjnych rozwiązań w zakresie naturalnej wentylacji i ochrony przed słońcem.

Renson wraz z Xcel na targach 4DD w Katowicach

2020-01-31

Renson wraz z Xcel na targach 4DD w Katowicach

RENSON, wraz ze swoim partnerem handlowym firmą Xcel, obecni będą na targach 4DD w Katowicach. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska nr 57.

Więcej

Produkty i usługi RENSON Ventilation & Sunprotection

Nawiewnik THM 90

Nawiewnik THM 90

Nawiewnik THM90 jest ciśnieniowym nawiewnikiem aluminiowym, który ze względu na swoją różnorodność rozwiązań technicznych, jest chętnie wykorzystywany w różnego rodzaju obiektach. Ten uniwersalny nawiewnik ,może być montowany zarówno na pakiet szybowy - 20,24,28 lub 33mm(THM90) jak i pod nim (THM90 PB), w...

Kratki wentylacyjne

Kratki wentylacyjne

Kratki wentylacyjne firmy RENSON to estetyczny i trwały pomysł na efektywną wentylację. Wszystkie kratki firmy RENSON wykonana są z aluminiowych, ekstradowanych profili. Dostarczane są jako gotowe do montażu, lub w systemie do samodzielnego wykonania. Posiadamy bogatą gamę zewnętrznych i wewnętrznych krat: kratki ścienne do...

AEROVENT

AEROVENT

Aerovent to ciśnieniowy, aluminiowy nawiewnik okienny, przeznaczony do montażu w oknach nowych jak i już zamontowanych, wykonanych z drewna, PVC i aluminium. Charakteryzuje się prostotą montażu i użytkowania. Posiada aprobatę techniczną ITB.

Więcej

Filmy RENSON Ventilation & Sunprotection

Ubierz swoją ścianę za pomocą systemu elewacyjnego Renson Linarte

Ubierz swoją ścianę za pomocą systemu elewacyjnego Renson Linarte

Renson Linarte ma ustanowić nowy wymiar w estetycznej, wertykalnej obudowie ściennej. System Linarte można projektować i aranżować na wiele różnych sposobów. Celem przyciągnięcia uwagi można go stosować zarówno jako akcent zewnętrznej fasady, jak i wykończenie ścian wewnątrz budynku.

Skye – modular, innovative, completely closable terrace roof

Skye – modular, innovative, completely closable terrace roof

The newest, most exclusive addition to the Renson® terrace covering range has aluminium blades in the roof which rotate and slide open. The blades offer protection from the rain, sun and wind. Hot air can escape in the summer and you can slide the roof open in the winter to enjoy the sunlight to the fullest. It is still important, especially...

Instrukacja montażu Invisivent

Instrukacja montażu Invisivent

Instrukcja montażu nawiewnika Invisivent evo

Więcej