WEGOMA POLSKA

pakiet medialny

Kontakt


Konrad Józefiak, dyrektor Wegoma Polska
Wegoma Polska jest przedstawicielstwem niemieckiej firmy WEGOMA Weiss Fensterbau Maschinen GmbH mieszczącej się w Eisingen w południowej części Niemiec. Firma Wegoma powstała w Niemczech w latach siedemdziesiątych i od początku zajmowała się produkcją i dystrybucją najwyższej jakości maszyn do produkcji stolarki okiennej z PCV, aluminium i drewna. W swojej ofercie posiada zarówno mniejsze i tańsze maszyny dla firm rozpoczynających produkcję na niewielką skalę, aż do najbardziej zaawansowanych technologicznie sterowanych numerycznie centrów obróbczych, zastępujących szereg pracowników i pojedynczych maszyn.

Rozwinięta sieć sprzedaży oraz produkty najwyższej jakości rozbudowały firmę do miary jednego z największych producentów tego rodzaju maszyn na całym świecie. Firma posiada przedstawicielstwa niemalże na każdym kontynencie i w większości państw. Jest marką znana i cenioną przez ogromną rzeszę zadowolonych producentów okien. Podstawowym atutem maszyn WEGOMA jest ich solidna i stabilna konstrukcja mechaniczna a także wysoko zaawansowana technika sterowania. Elementy i podzespoły pneumatyczne najbardziej znanych producentów: Festo, SMC, elektroniczne Siemens, Beckhoff oraz mechaniczne INA, stosowane w maszynach WEGOMA oraz ich dostępność na rynku są gwarantem niezawodności i najwyższej jakości maszyn.

Precyzja wykonania oraz najwyższe wymogi jakościowe sprawiają, że solidny i niezawodny park maszynowy WEGOMA wytwarza okna gwarantujące najwyższą jakość dla najbardziej wymagających odbiorców. Funkcjonalność maszyn oraz dostępność i profesjonalizm serwisu Wegoma Polska a także bogaty asortyment części zamiennych wciąż przysparza firmie kolejnych zadowolonych klientów.

Aktualności WEGOMA POLSKA

WEGOMA wprowadza do oferty 8-osiową temperówkę CNC pod uszczelkę

2020-06-26

WEGOMA wprowadza do oferty 8-osiową temperówkę CNC pod uszczelkę

WEGOMA oferuje nowy typ maszyny, jaką jest temperówka CNC pod uszczelkę. Jest to 8-osiowa maszyna, która pozwala na frezowanie dwóch profili czterema frezami jednocześnie.

WEGOMA Polska automatyzuje produkcję w AIFO GROUP

2019-08-05

WEGOMA Polska automatyzuje produkcję w AIFO GROUP

Wegoma Polska dostarczyła najnowsze przelotowe centrum obróbczo-tnące CNC FFA do aluminium i PVC do firmy AiFO Group.

WEGOMA na targach studiów dualnych i praktyk zawodowych

2019-05-27

WEGOMA na targach studiów dualnych i praktyk zawodowych

Wegoma Polska podjęła współpracę z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie celem kształcenia przyszłych inżynierów.

Więcej

Produkty i usługi WEGOMA POLSKA

Piła dwugłowicowa DS 130M

Piła dwugłowicowa DS 130M

Piła dwugłowicowa DS130M Długość robocza,  3350 mm , Obrót pneumatyczny głowicy w zakresie 45/90/45 stopni, Dwie tarcze HM 500*80mm hydropneumatyczny posuw piły,  Pełna osłona głowic tnących, automatycznie otwierana i zamykana, lewa głowica stała, prawa głowica jeżdżąca,...

Zaciskarka naroży EV 175

Zaciskarka naroży EV 175

Urządzenie do zaciskania naroży EV175, z chowanym blokiem dociskowym , ramionami podporowymi i 1 zestawem standardowych narzędzi, zawiera 3 zestawy noży zaciskających. Powyższy zestaw jest wystarczający dla zaciskania większości profili.

Piła do metalu

Piła do metalu

piła do metalu BG10D (prąd trójfazowy)  z urządzeniem chłodzącym z tarczą piły HSS 250x32

Więcej

Filmy WEGOMA POLSKA

Wegoma Polska na targach WinDoor-tech

Wegoma Polska na targach WinDoor-tech

Wegoma Centrum obróbcze 4 i 5 osiowe Junior 2550 Orion Bolero zaciskarka CNC do aluminium EV Automatic podczas targów w Poznaniu Budma/WinDoor-tech.

Więcej