Kontakt

Reynaers Aluminium sp. z o.o.
ul. Okulickiego 12B
05-500 Piaseczno

[mapa]
tel.: 022 7157777
e-mail: informacje@reynaers.com
Fax: 022 7157778

http://www.ogrodyzimowe.com
http://www.youtube.com/user/ReynaersAluminium
http://twitter.com/ReynaersAlu


Reynaers Aluminium sp. z o.o.
Ożywiamy aluminium

Dla producentów
Pracownicy firmy Reynaers Aluminium dołożą wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wsparcie i pomoc na optymalnym poziomie. Oferujemy łatwe w użyciu systemy profili aluminiowych, kursy oraz szkolenia. Oferujemy też programy komputerowe, maszyny, pomoc w zakresie sprzedaży i w wielu innych dziedzinach. Wychodząc na przeciw potrzebom rynku staramy się wciąż oferować nowe produkty i usługi.

Dla architektów i projektantów
Państwa plany i koncepcje oraz projekty domów nabiorą życia dzięki bogatemu wyborowi i szerokim możliwościom architektonicznym oferowanym przez Reynaers Aluminium. Nic nie ograniczy możliwości urzeczywistniania Państwa kreatywnych pomysłów.

Dla inwestorów (deweloperów i inwestorów prywatnych)
Jeśli marzą Państwo o atrakcyjnym projekcie lub wygodnym domu o niepowtarzalnym charakterze, firma Reynaers Aluminium oferuje wiele możliwości podkreślenia ich indywidualizmu dzięki oknom, drzwiom, drzwiom przesuwnym, przeszkleniom i innym elementom wytwarzanym z profili Reynaers. Stosując nasze produkty zapewnią sobie Państwo wieloletni spokój, zadowolenie i bezproblemową eksploatację.

Aktualności Reynaers Aluminium sp. z o.o.

Inspiracja Reynaers Aluminium: Apartament Hi-Finity na Śląsku

2021-04-19

Inspiracja Reynaers Aluminium: Apartament Hi-Finity na Śląsku

Minimalistyczny apartament na Śląsku ma imponującą powierzchnię 213 mkw. i jest pełen światła dzięki bardzo dużym oknom i ogromnym przeszklonym drzwiom tarasowym.

Inspiracja Reynaers Aluminium: The Nest

2021-04-14

Inspiracja Reynaers Aluminium: The Nest

Ze względu na podstawowe założenie, że budynek ma być tak „lekki” i wpisujący się w kontekst architektoniczny jak to tylko możliwe, jakość przeszklonej fasady była kluczowa dla całego projektu.

Więcej

Produkty i usługi Reynaers Aluminium sp. z o.o.

TR 200

TR 200

Izolowany system werandowy z krokwiami w kształcie odwróconego T. TR 200 to izolowany system aluminiowy służący do produkcji dachów werand. W systemie tym wypełnienie spoczywa na dolnej części krokwi, dzięki czemu dach werandy od strony wewnętrznej tworzy równą powierzchnię bez wystających krokwi.

CINTRO

CINTRO

System łukowych zadaszeń pasaży i świetlików. Cintro to system aluminiowy do produkcji świetlików dachowych, zadaszeń dla ciągów pieszych, doskonale nadający się do przykrycia basenów, hal produkcyjnych

CS 59

CS 59

System okienno drzwiowy termoizolowany. To nowoczesny system wykorzystywany do produkcji izolowanych termicznie okien i drzwi balkonowych, drzwi wejściowych i konstrukcji przestrzennych.

Więcej

Filmy Reynaers Aluminium sp. z o.o.

Vilnius University (Reynaers Aluminium)

Vilnius University (Reynaers Aluminium)

AKG Architects have wrapped the National Centre of Physical and Technological Sciences (NCPTS), at the University of Vilnius in Lithuania’s Sunrise (Saulėtekio) Valley, in a hexacon shaped façade inspired by chemical formulas. The idea of the chemical element as a basis for space planning, which then follows through the interior to register...

Więcej