HOMAG Polska Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

HOMAG Polska Sp. z o.o.
ul. Prądzyńskiego 24
63-000 Środa Wielkopolska

[mapa]
tel.: +48 61 647 4500
e-mail: info-polska@homag.com
tel.: +48 61 647 4509

https://www.youtube.com/user/homaggroup
https://www.facebook.com/HomagPolska/


HOMAG Polska Sp. z o.o.

Jesteś po właściwej stronie! 

Grupa HOMAG jest światowym liderem i dostawcą zintegrowanych rozwiązań technologicznych
w dziedzinie obróbki drewna zarówno dla małych i średnich zakładów produkcyjnych, jak i również tych produkujących na skalę światową.

Już ponad 50 lat tworzymy historię branży drzewnej i meblarskiej wprowadzając szereg innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym prężnie i globalnie działamy na całym świecie.
Wyróżnia nas wysoka jakość produktów i usług oraz to, że potrzeby i wymagania naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu.
Jako międzynarodowy koncern pragniemy nieustannie się rozwijać i każdego dnia towarzyszyć naszym klientom i partnerom w ich drodze do sukcesu. Wzajemny szacunek i partnerstwo to klucz
do sukcesu.

Od pojedynczych maszyn po kompleksowe linie produkcyjne – bogaty pakiet produktów i usług dostosujemy do każdego rodzaju produkcji. W ten sposób dzięki naszym produktom powstają najwyższej jakości meble, domy drewniane, okna, drzwi, schody i podłogi.

Posiadając prawie 30% udziału w rynku światowym w produkcji maszyn do obróbki drewna, a także ponad 1.000 patentów potwierdzających  innowacyjność naszych produktów, jesteśmy liderem
w naszej branży. Nie osiągnęlibyśmy takiego sukcesu bez wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej, która liczy ponad 6 000 pracowników na całym świecie.

 https://www.youtube.com/watch?v=CL7CozUmMjc

HOMAG Polska jest przedstawicielem Grupy HOMAG w Polska.

Oferujemy swoim Klientom szeroki wachlarz maszyn i urządzeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Z zaangażowaniem i satysfakcją świadczymy usługi w zakresie serwisu, gwarantując sprawną obsługę techniczną, a także szybki dostęp do części zamiennych.

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie!

  https://www.youtube.com/watch?v=RoD-wpJpfMI

 

Aktualności HOMAG Polska Sp. z o.o.

HOMAG Polska zaprasza na Dni Otwarte w firmie WEINMANN

2019-09-27

HOMAG Polska zaprasza na Dni Otwarte w firmie WEINMANN

W dniach 7 i 8 listopada HOMAG Polska zaprasza do St. Johann-Lonsingen na Dni Otwarte w firmie WEINMANN.

Dni Otwarte HOMAG Polska

2019-06-12

Dni Otwarte HOMAG Polska

HOMAG Polska zaprasza na trzy dni przepełnione technologią, nowoczesnymi rozwiązaniami oraz szeroką gamą produktów i usług przeznaczonych dla sektora drzewnego.

HOMAG wspiera edukację i dba o rozwój lokalnej młodzieży

2019-04-30

HOMAG wspiera edukację i dba o rozwój lokalnej młodzieży

W dniu 15.04.2019 r. Zarząd HOMAG Polska spotkał się z dyrektorem Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej oraz lokalnymi władzami.

Więcej

Produkty i usługi HOMAG Polska Sp. z o.o.

Centrum obróbcze HOMAG DRILLTEQ V-200 - małe jest wielkie!

Centrum obróbcze HOMAG DRILLTEQ V-200 - małe jest wielkie!

Centrum obróbcze HOMAG DRILLTEQ V-2OO  - mistrzowska klasa! szybka obróbka = oszzędność czasu kompaktowa budowa = oszczędność miejsca łatwa obsługa = oszczędność nerwów korzystna cena = oszczędność środków  Dane techniczne : Maks. wymiary elementu (dł. x szer. x...

Pilarka panelowa HOMAG SAWTEQ B-300- elastyczność, różnorodnośc i precyzja

Pilarka panelowa HOMAG SAWTEQ B-300- elastyczność, różnorodnośc i precyzja

Pilarka panelowa HOMAG SAWTEQ B-300 - sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom!   SAWTEQ B-300 to kompaktowa pilarka pojedyncza, która od lat zachwyca swoją wszechstronnością. Mimo, iż świetnie sobie radzi solo, najlepiej sprawdza się w duecie z naszym magazynem powierzchniowym.   Dane...

Pilarka panelowa HOMAG SAWTEQ B-200 - gwarancja profesjalnego rozkrokju płyt

Pilarka panelowa HOMAG SAWTEQ B-200 - gwarancja profesjalnego rozkrokju płyt

Pilarka panelowa HOMAG SAWTEQ B-200 - czyli moc, precyzja i duża elastycznosc Pilarki SAWTEQ B-200 łączą w sobie dokładnie to, czego potrzebują małe i średnie zakłądy produkcyjne. Seria SAWTEQ B-200 składa się z dwóch modeli podstawowych, które można doposażyć wybierając funkcję dodatkowe. Tak...

Więcej

Filmy HOMAG Polska Sp. z o.o.

HOMAG Polska na targach DREMA 2018

HOMAG Polska na targach DREMA 2018

HOMAG Polska na targach DREMA 2018. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z targów DREMA 2018. Nowy design maszyn i urządzeń, bogaty park maszynowy, dodatkowe usługi już na wyciągnięcie ręki. Przeżyj z nami niezapomniane chwilę i zobacz, co przygotowaliśmy dla naszych klientów.

Więcej