EXTE Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

EXTE Sp. z o.o.
ul. Zaolziańska 11
41-800 Zabrze

[mapa]
tel.: +48 32 332 0406
e-mail: exte@exte.pl
Fax: +48 32 332 0405

EXTE Sp. z o.o.

EXTE to ponad 50 lat doświadczenia w produkcji systemów PCW. Dziesiątki badań i doświadczen kadry inżynierskiej, ciągła współpraca z architektami a także setkami producentów rolet oraz firm montażowych kształtowały system rolet EXTE. Najnowocześniejsze rozwiązania techniczne oraz technologie sytuują EXTE wśród liderów branży.

FILOZOFIA FIRMY:

Oferujemy rozwiązania dla branży budowlanej. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, którego początki sięgają 1959 roku, mówimy tym samym językiem, co nasi klienci. Daje nam to możliwość zaoferowania produktów i systemów wysokiej jakości po atrakcyjnych cenach.

NASZE ZALETY:

  • Tworzenie rozwiązań w oparciu o doświadczenie
  • Nowoczesna budowa maszyn
  • Efektywna produkcja
  • Rozbudowana logistyka
  • Dynamiczna dystrybucja
  • Sprawna admnistracja

ULEPSZANIE NASZYCH PRODUKTÓW


W tym celu współpracujemy ściśle z naszymi klientami. Ich życzenia wynikające z potrzeb dyktowanych przez rynek są podstawą naszego rozwoju.

NAJWAŻNIEJSZA JEST CIĄGŁOŚĆ ROZWOJU


Nasze działania są stabilne i zrównoważone. Najważniejszy jest dla nas nie szybki zysk, lecz trwały i długofalowy rozwój przedsiębiorstwa.

NIEZALEŻNOŚĆ JEST PODSTAWĄ ZAUFANIA


Nasza niezależność jako średniej wielkości przedsiębiorstwa rodzinnego jest dla nas najwyższym priorytetem. Dla naszych klientów, dostawców i współpracowników jest ona długotrwałą podstawą zaufania.

Aktualności EXTE Sp. z o.o.

Szybszy montaż nasadowych skrzyń roletowych – nowy adapter do ościeżnic z aluminiową nakładką

2018-07-13

Szybszy montaż nasadowych skrzyń roletowych – nowy adapter do ościeżnic z aluminiową nakładką

Nakładka aluminiowa zwiększa szerokość i wysokość ościeżnicy i przez co utrudnia licujący montaż nasadowej skrzyni roletowej. Nowy adapter EXTE rozwiązuje ten problem.

System skrzyń roletowych EXTE z izolowanymi prowadnicami

2017-12-15

System skrzyń roletowych EXTE z izolowanymi prowadnicami

EXTE zmodyfikowało koncepcję swoich prowadnic i oferuje teraz specjalne kliny izolujące do systemów skrzyń roletowych z rewizją zewnętrzną i żaluzjowych.

Nowy wariant w systemie skrzyń roletowych EXTE Elite XT

2017-01-02

Nowy wariant w systemie skrzyń roletowych EXTE Elite XT

Skrzynia roletowa z trzema rodzajami rewizji i w wykonaniu z żaluzją do drzwi unoszono-przesuwnych HST.

Więcej

Produkty i usługi EXTE Sp. z o.o.

EXTE ELITE XT

EXTE ELITE XT

Innowacje techniczne dla tworzenia nowych wartości W nowym systemie skrzyń roletowych EXTE ELITE XT zawarte są wieloletnie prace rozwojowe firmy. Głównym wynikiem tych prac jest idea zmiennego otworu rewizyjnego: u dołu lub z tyłu skrzyni, albo alternatywnie – na zewnątrz budynku. Rozwiązanie to fascynuje swoją...

EXAKT

EXAKT

EXAKT - uniwersalny system rolet do stosowania w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych, prosty, szybki montaż, serwis szufladowy, klasyczna rewizja(nie zaleca się zatynkowania od strony pomieszczenia)

EXPERT

EXPERT

EXPERT - uniwersalny system rolet nadokiennych z rewizją dolną do pełnej zabudowy stosowany w domach nowobudowanych i remontowanych. 

Więcej