Kontakt

ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)
ul. Kujańska 10E
77-400 Złotów

[mapa]
tel.: 0672 650402
e-mail: bok.romb@grupakety.com
tel.: 0672 650412-419 Biuro Obsługi
Fax: 0672 650400

ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)

ROMB Spółka Akcyjna jest jedynym polskim producentem okuć obwiedniowych do stolarki otworowej. Firma działa na rynku od 1974 r. Podstawowym profilem działalności jest produkcja wysokiej jakości okuć dla stolarki PVC, drewnianej i aluminiowej. Firma produkuje również nowoczesne jednopunktowe zamki wpuszczane do drzwi. Poza własnymi produktami Spółka oferuje także wiele innych rozwiązań stosowanych do produkcji okien i drzwi. 

Okucia marki ROMB to okucia najnowszej generacji. Produkt ten, dzięki ciągłej innowacyjności oraz dbałości o jakość, jest obecnie jednym z najlepszych systemów oferowanych na rynku. Jakość to dla nas priorytet. Do produkcji wyrobów stosujemy surowce o najlepszych parametrach. Jednocześnie nieustannie je udoskonalamy pod kątem funkcjonalności. Okucie produkowane jest w Polsce, dzięki czemu kontrole przeprowadzane są na każdym etapie produkcji. Okucia spełniają najwyższe standardy zarówno jakościowe jak i estetyczne, co potwierdzone jest licznymi certyfikatami, m.in. QM 328 nadany przez niemiecki Instytut IFT Rosenheim.

W ofercie znajdą Państwo wszystkie rozwiązania potrzebne do produkcji okien i drzwi, m.in. rozwiązanie do łuków, skosów, przesuwek, zamykaczy naświetli czy zamków. Szeroki asortyment czopów pozwala na dowolną konfigurację garniturów okuć. Przy stosunkowo małej liczbie elementów producent może dowolnie wyposażyć swoje okna np. w końcówki czy narożniki i zaczepy utrudniające włamanie. Szeroki zakres regulacji pozwala prawidłowo ustawić skrzydło po wielu latach użytkowania. Elementy teflonowe, znalowe i stal o najwyższych parametrach trwałości pozwalają płynnie działać okuciom oraz udzielić wyjątkowo długiej gwarancji – 10 lat. Okucia przystosowane są zarówno do ręcznego jak i automatycznego okuwania. Uniwersalność elementów pozwala okuwać okna wykonane z PVC, aluminium czy drewna, zmieniając tylko stronę zawiasową i zaczepową.

Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na fachową pomoc techniczną zarówno w kompletacji okuć jak i samej produkcji okien. Swoim klientom zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, programy komputerowe oraz niezbędne narzędzia do montażu okuć. Dla stałych klientów oferujemy specjalne warunki współpracy powiązane z programami lojalnościowymi. Stabilność zakupów (ceny zawsze w PLN) oraz szybka realizacja zamówień pozwala zrealizować nawet największe kontrakty. Nieustannie modernizujemy produkty mając na celu zadowolenie Klienta. Naszym flagowym hasłem jest: „BEZPIECZEŃSTWO I GWARANCJA JAKOŚCI”.

Oprócz produkcji okuć obwiedniowych firma świadczy szeroki zakres usług w zakresie Laboratorium Pomiarowo-Badawczego, Galwanizerni, Narzędziowni.

W 2007 roku ROMB S.A. zmienił właściciela. Obecnie należy on do firmy Aluprof S.A. – jednej z najbardziej innowacyjnych firm zajmujących się dystrybucją architektonicznych systemów aluminiowych. Poprzez przynależność do Aluprof, ROMB S.A. wszedł w strukturę giełdową spółki – Grupa Kęty.

Znaczne nakłady inwestycyjne poczynione w ostatnich latach w zakresie rozwoju produktowego ROMB, jak również na nowe projekty, np. odlewnictwa akcesoriów dla systemów stolarki aluminiowej czy usług galwanizerskich i narzędziowych sprawiły, że Firma znacząco zwiększyła kooperację z firmami wewnątrz Grupy, jednocześnie budując coraz silniejszą pozycję na rynku krajowym.

Aktualności ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)

ROMB S.A wyróżniony przez Związek POiD

2016-05-30

ROMB S.A wyróżniony przez Związek POiD

Podczas VII Kongresu Stolarki Polskiej spółka ROMB S.A. została uhonorowana certyfikatem Związku POiD.

Dyplom Ministra dla ROMB S.A.

2015-07-06

Dyplom Ministra dla ROMB S.A.

Spółka ROMB otrzymała Dyplom Ministra Pracy i Polityki Społecznej ZA WKŁAD W TWORZENIE NOWYCH MIEJSC PRACY.

ROMB ALU EURO, czyli okucia do aluminium w ofercie ROMB S.A.

2015-04-23

ROMB ALU EURO, czyli okucia do aluminium w ofercie ROMB S.A.

Okucie ROMB ALU EURO służy do uchylania, zamykania i rozwierania skrzydeł okiennych w oknach aluminiowych z rowkiem okuciowym V.01 (eurorowek).

Więcej

Produkty i usługi ROMB S.A. (dawniej Metalplast Karo Złotów S. A.)

ROMB ALU EURO

ROMB ALU EURO

Okucie do okien aluminiowych z rowkiem okuciowym V.01 (tzw. eurorowkiem) wykonanych w systemach różnych producentów profili aluminiowych.   Poszczególne elementy okucia mocowane są zaciskowo w ościeżnicy i skrzydle za pomocą części złącznych zawartych w zestawie. Elementami przenoszącymi napęd i...

OKUCIE ROMB DYNAMIC

OKUCIE ROMB DYNAMIC

Nowe okucie, które pojawiło się jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, przeznaczone jest dla producentów okien szczególnie ceniących prostotę i ekonomię podczas produkcji. Głównym celem, jaki przyświecał w czasie konstruowania okucia, było ograniczenie asortymentu koniecznego do prawidłowego okuwania...

ROMB DYNAMIC ALU

ROMB DYNAMIC ALU

Nowe okucie do okien, służące do zamykania, rozwierania i uchylania skrzydeł okiennych w oknach aluminiowych z rowkiem okuciowym jak dla profili PVC.  W okuciu do okien aluminiowych ROMB DYNAMIC ALU funkcję sterowania pełni klameczka. Praktycznie wszystkie elementy okucia wyposażone są w elementy umożliwiające ich...

Więcej