PONZIO Polska Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

PONZIO Polska Sp. z o.o.
ul. Płocka 22
09-472 Słupno

[mapa]
tel.: 024 2675000
e-mail: ponzio@ponzio.pl
Fax: 024 2675001


PONZIO Polska Sp. z o.o.
Firma Ponzio jest producentem aluminiowych systemów budowlanych, które wykorzystywane są w konstrukcjach okienno-drzwiowych, ścian fasadowych, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych, jak również w wyspecjalizowanych rozwiązaniach różnego typu, m.in. w konstrukcjach przeciwpożarowych. Innowacyjne rozwiązania systemowe zastosowane w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu, spełniają rygorystyczne wymogi energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa. 

Systemy produkowane przez Ponzio posiadają niezbędne dopuszczenia do stosowania w budownictwie, a lakiernie i anodownie Grupy Ponzio należą do największych w Europie. Legitymują się certyfikatami jakości Qualicoat w zakresie lakierowania proszkowego oraz Qualanod w zakresie anodowania. Chronią również naturalne środowisko. 

Grupa Ponzio eksportuje swoje produkty do kilkudziesięciu krajów leżących na różnych kontynentach. Obiekty zaprojektowane oraz wykonane w systemach Ponzio można więc zobaczyć w wielu krajach na całym świecie, gdzie współtworzą obraz nowoczesnej architektury. Suma doświadczeń zdobytych podczas 70-letniej tradycji firmy na rynkach światowych oraz 25-letniej działalności na rynku polskim, lokują Grupę Ponzio w gronie największych dostawców systemów aluminiowych na świecie.

Współpracujemy z architektami, producentami oraz służymy pomocą indywidualnym inwestorom i generalnym wykonawcom. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy. Począwszy od projektu - służąc wsparciem technicznym, przez obsługę handlową przy realizacji obiektu, kończąc na terminowej dostawie zamówionego towaru, za co odpowiada nowoczesne centrum logistyczne. 

Potencjał naszej firmy z pewnością pozwoli Państwu na wspólną realizację wielu ciekawych, nawet najbardziej skomplikowanych projektów.   

 

Aktualności PONZIO Polska Sp. z o.o.

Wymieniamy stolarkę i oszczędzamy energię – PONZIO partnerem nowego programu społecznego

2020-07-21

Wymieniamy stolarkę i oszczędzamy energię – PONZIO partnerem nowego programu społecznego

Do udziału w kampanii „Wymień stolarkę z dobrym montażem” firma PONZIO, jako Partner Główny Programu, wybrała innowacyjne, najcieplejsze systemy okien i drzwi z aluminium.

Drzwi automatyczne PONZIO z obowiązkowym znakiem budowlanym B

2020-06-30

Drzwi automatyczne PONZIO z obowiązkowym znakiem budowlanym B

Firma PONZIO zakończyła wymagany cykl badań drzwi przesuwnych automatycznych na drogi ewakuacyjne zgodnie z obowiązkową normą wyrobu PN EN 16361 + A1:2016.

Ekonomiczne rozwiązanie dla okna w fasadzie Ponzio PF152

2020-06-16

Ekonomiczne rozwiązanie dla okna w fasadzie Ponzio PF152

Okna wychylne w fasadzie Ponzio PF152 z mocowaniem mechanicznym szkła to ekonomiczna alternatywa dla okna klejonego strukturalnie.

Więcej

Produkty i usługi PONZIO Polska Sp. z o.o.

PE78N ECO

PE78N ECO

Ponzio PE78N ECO - to ekonomiczna wersja okna stworzona na bazie systemu PE78N. Wprowadzenie drobnych zmian konstrukcyjnych oraz nowych akcesoriów pozwoliło obniżyć koszty wykonania konstrukcji przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich właściwości technicznych. W systemie zastosowano: nowe skrzydła okienne z rowkiem okuciowym PVC i...

SL1700TT

SL1700TT

W zaawansowanym technicznie systemie Ponzio SL1700TT zastosowano okucie o unikatowej pracy: skrzydło podczas ryglowania jest „dostawiane” do uszczelek umieszczonych na całym jego obwodzie. Punkty ryglujące umieszczone na obydwu pionach skrzydła oraz odpowiedni ruch wózków i rolek zapewniają właściwy docisk skrzydła do...

Ponzio PF152

Ponzio PF152

Okna wychylne w fasadzie Ponzio PF152 z mocowaniem mechanicznym szkła - to ekonomiczna alternatywa dla okna klejonego strukturalnie. Mechaniczne mocowanie zapewnia niezawodne zabezpieczenie szyby (szklenie od zewnątrz, jak dla fasady) i skrócenie procesu dostawy okna. Ponadto, okno jest atrakcyjne wizualnie w stosunku do standardowej...

Więcej

Filmy PONZIO Polska Sp. z o.o.

Ponzio PE78N SLIM – smukłe profile zaprojektowane z myślą o przestronnych wnętrzach

Ponzio PE78N SLIM – smukłe profile zaprojektowane z myślą o przestronnych wnętrzach

Ponzio PE78N SLIM to system okienny z bardzo wąskimi profilami zapewniający większy dostęp światła dziennego. Wąski słupek ruchomy o szerokości jedynie 90 mm ciekawie wpisuje się w design systemu i sprawia, że konstrukcja wygląda lekko i elegancko. Kompleksowe testy przeprowadzone w instytucie IFT ROSENHEIM potwierdziły bardzo dobre...

Jacek Meller o walorach profili aluminiowych

Jacek Meller o walorach profili aluminiowych

O walorach profili aluminiowych mówi Jacek Meller, Dyrektor ds. Handlowych firmy PONZIO, która w tym roku została partnerem Fabryki Okien na Żywo podczas targów WinDoor-tech.

Więcej