PONZIO Polska Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

PONZIO Polska Sp. z o.o.
ul. Płocka 22
09-472 Słupno

[mapa]
tel.: 024 2675000
e-mail: ponzio@ponzio.pl
Fax: 024 2675001


PONZIO Polska Sp. z o.o.
Firma Ponzio jest producentem aluminiowych systemów budowlanych, które wykorzystywane są w konstrukcjach okienno-drzwiowych, ścian fasadowych, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych, jak również w wyspecjalizowanych rozwiązaniach różnego typu, m.in. w konstrukcjach przeciwpożarowych. Innowacyjne rozwiązania systemowe zastosowane w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu, spełniają rygorystyczne wymogi energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa. 

Systemy produkowane przez Ponzio posiadają niezbędne dopuszczenia do stosowania w budownictwie, a lakiernie i anodownie Grupy Ponzio należą do największych w Europie. Legitymują się certyfikatami jakości Qualicoat w zakresie lakierowania proszkowego oraz Qualanod w zakresie anodowania. Chronią również naturalne środowisko. 

Grupa Ponzio eksportuje swoje produkty do kilkudziesięciu krajów leżących na różnych kontynentach. Obiekty zaprojektowane oraz wykonane w systemach Ponzio można więc zobaczyć w wielu krajach na całym świecie, gdzie współtworzą obraz nowoczesnej architektury. Suma doświadczeń zdobytych podczas 70-letniej tradycji firmy na rynkach światowych oraz 25-letniej działalności na rynku polskim, lokują Grupę Ponzio w gronie największych dostawców systemów aluminiowych na świecie.

Współpracujemy z architektami, producentami oraz służymy pomocą indywidualnym inwestorom i generalnym wykonawcom. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy. Począwszy od projektu - służąc wsparciem technicznym, przez obsługę handlową przy realizacji obiektu, kończąc na terminowej dostawie zamówionego towaru, za co odpowiada nowoczesne centrum logistyczne. 

Potencjał naszej firmy z pewnością pozwoli Państwu na wspólną realizację wielu ciekawych, nawet najbardziej skomplikowanych projektów.   

 

Aktualności PONZIO Polska Sp. z o.o.

Dlaczego warto wybrać okna i drzwi z aluminium?

2020-12-14

Dlaczego warto wybrać okna i drzwi z aluminium?

Aluminium jest nazywane materiałem przyszłości nie bez przyczyny. Wynika to z jego wyjątkowych właściwości. To metal niezwykle trwały, wytrzymały, odporny na korozję, a, co ciekawe, również lekki.

Ponzio SL1600TT HI – idealne drzwi tarasowe do apartamentów

2020-11-19

Ponzio SL1600TT HI – idealne drzwi tarasowe do apartamentów

Wybierając przesuwne drzwi tarasowe, które łączą przestrzeń domu z ogrodem, chcemy mieć jak najwięcej „otwartej” przestrzeni. Jednocześnie zwracamy uwagę na bezpieczeństwo, szczelność, izolacyjność termiczną i łatwą obsługę drzwi.

Centrum Biznesu w Kaliningradzie z systemami PONZIO

2020-10-23

Centrum Biznesu w Kaliningradzie z systemami PONZIO

W systemach Ponzio powstaje właśnie największy obiekt biurowy w stolicy obwodu kaliningradzkiego w Rosji, w którym stolarka aluminiowa stanowi kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych powierzchni elewacji.

Więcej

Produkty i usługi PONZIO Polska Sp. z o.o.

PE78N ECO

PE78N ECO

Ponzio PE78N ECO - to ekonomiczna wersja okna stworzona na bazie systemu PE78N. Wprowadzenie drobnych zmian konstrukcyjnych oraz nowych akcesoriów pozwoliło obniżyć koszty wykonania konstrukcji przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich właściwości technicznych. W systemie zastosowano: nowe skrzydła okienne z rowkiem okuciowym PVC i...

SL1700TT

SL1700TT

W zaawansowanym technicznie systemie Ponzio SL1700TT zastosowano okucie o unikatowej pracy: skrzydło podczas ryglowania jest „dostawiane” do uszczelek umieszczonych na całym jego obwodzie. Punkty ryglujące umieszczone na obydwu pionach skrzydła oraz odpowiedni ruch wózków i rolek zapewniają właściwy docisk skrzydła do...

Ponzio PF152

Ponzio PF152

Okna wychylne w fasadzie Ponzio PF152 z mocowaniem mechanicznym szkła - to ekonomiczna alternatywa dla okna klejonego strukturalnie. Mechaniczne mocowanie zapewnia niezawodne zabezpieczenie szyby (szklenie od zewnątrz, jak dla fasady) i skrócenie procesu dostawy okna. Ponadto, okno jest atrakcyjne wizualnie w stosunku do standardowej...

Więcej

Filmy PONZIO Polska Sp. z o.o.

Ponzio: bezpieczeństwo drzwi przesuwnych z napędem automatycznym

Ponzio: bezpieczeństwo drzwi przesuwnych z napędem automatycznym

Prezentujemy systemowe rozwiązania drzwi automatycznych - zgodnie z obowiązkową normą wyrobu PN EN 16361 + A1:2016. Klienci Ponzio, jako jedni z pierwszych w Polsce, mogą uzyskać certyfikat na drzwi automatyczne przeznaczone na drogi ewakuacyjne i zgodnie z wymogami prawa sygnować je znakiem budowlanym B.

Ponzio PE78N SLIM – smukłe profile zaprojektowane z myślą o przestronnych wnętrzach

Ponzio PE78N SLIM – smukłe profile zaprojektowane z myślą o przestronnych wnętrzach

Ponzio PE78N SLIM to system okienny z bardzo wąskimi profilami zapewniający większy dostęp światła dziennego. Wąski słupek ruchomy o szerokości jedynie 90 mm ciekawie wpisuje się w design systemu i sprawia, że konstrukcja wygląda lekko i elegancko. Kompleksowe testy przeprowadzone w instytucie IFT ROSENHEIM potwierdziły bardzo dobre...

Więcej