Kontakt

DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.
Stary Laskowiec 4
18-300 Zambrów

[mapa]
tel.: 086 276 35 00
e-mail: dobroplast@dobroplast.pl
Fax: 085 674 32 54, -55


DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.

Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. - lider stolarki PVC na rynku krajowym i czołowy producent okien i drzwi PVC w Europie. Firma powstała w 2000r. Nowoczesność, ogromny potencjał produkcyjny, zespół ludzi pracujących z pasją oraz prorozwojowe nastawienie sprawiły, iż w ciągu kilku lat staliśmy się punktem odniesienia dla wielu firm środowiska branżowego. Naszym celem jest dostarczanie Klientom produktów o najwyższej jakości i atrakcyjnej cenie.

Rzetelna praca i wieloletnie doświadczenie zaowocowały serią nagród i wyróżnień.

Produkcja profili PCV

Podstawą produkcji są własne 5- oraz 6-komorowe systemy profili Avantgarde 7000 i 9000 (w wersji prostej i półzlicowanej o szerokości zabudowy 70mm) - zaprojektowane przez najlepszych inżynierów w tej dziedzinie produkowane we własnej ekstruzji, wyposażonej w najwyższej klasy narzędzia austriackiego producenta Gruber & Co Group GmbH. Stały rozwój ekstruzji od 2005 roku pozwolił na wprowadzenie 8 innowacyjnych profili.

Produkcja szyb zespolonych

W 2003r. uruchomiona została własna produkcja pakietów szybowych. Na nowoczesnych liniach produkcyjnych, ze szkła dostarczanego przez czołowe koncerny szklarskie Guardian, Saint Gobain, Euroglas, wytwarzane są szyby zespolone o doskonałych parametrach termoizolacyjnych.

Produkcja okien

Ponad 50 000 m2 powierzchni hal produkcyjnych wyposażonych w pełni zautomatyzowane linie z najnowocześniejszymi maszynami renomowanych firma: ROTOX, FIMTEC, HOLLINGER pozwala na dzienną produkcję ponad 8 tysięcy jednostek okiennych w najwyższej jakości. Podstawą oferty jest szeroki asortyment okien elewacyjnych, drzwi zewnętrznych, okien w systemie angielskim oraz okien dachowych. Własne linie do okleinowania oraz gięcia profili umożliwiają szybką realizację najbardziej nietypowych zamówień.

Tabor transportowy

Starając się zapewnić naszym Klientom niezawodność i terminowość usług, nasza firma postawiła na najlepsze zaplecze transportowe. Tabor składa się obecnie z ponad 150 samochodów ciężarowych, które sprawnie dostarczają nasze produkty Klientom na terenie całej UE.

Aktualności DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.

Arbonia, właściciel marki Dobroplast, sprzedaje biznes okienny i wzmacnia pozostałe dywizje

2021-01-12

Arbonia, właściciel marki Dobroplast, sprzedaje biznes okienny i wzmacnia pozostałe dywizje

Arbonia zdecydowała się przyjąć ofertę duńskiej Grupy DOVISTA na sprzedaż swojego biznesu okiennego.

Dobroplast laureatem programu Odpowiedzialny Pracodawca-Lider HR

2020-07-24

Dobroplast laureatem programu Odpowiedzialny Pracodawca-Lider HR

Nagroda Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR trafia do firm, które tworzą bezpieczne i stabilne miejsca pracy oraz dbają przy tym o szeroko rozumiany rozwój kadry.

Walka z COVID-19: Dobroplast w gronie darczyńców dla lokalnych szpitali

2020-04-17

Walka z COVID-19: Dobroplast w gronie darczyńców dla lokalnych szpitali

Niewystarczająca ilość środków ochrony osobistej, takich jak maseczki, jednorazowe rękawiczki i żele do dezynfekcji, to w tej chwili jeden z największych problemów w walce z pandemią koronawirusa.

Więcej

Produkty i usługi DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.

TERMO LOFT PREMIUM

TERMO LOFT PREMIUM

Wyłaz dachowy TERMO LOFT PREMIUM technicznie odpowiada systemowi TERMO PREMIUM. Wyłaz dachowy zapewnia bezpieczne wyjście na dach w celu wykonania prac konserwacyjnych..  Wyłaz SKYLIGHT LOFT jest oparty na konstrukcji okna dachowego SKYLIGHT. Wykonany został z tych samych materiałów. Dzięki temu przejął wszystkie...

TERMO

TERMO

Okna dachowe PCV TERMO to nowość na rynku okien dachowych. Technicznie odpowiadają systemowi SKYLIGHT. Estetyczny, prosty profil nadaje produktowi atrakcyjny i nowoczesny wygląd. Do tego przenikalność cieplna Uw = 1,3 W/m2K. Zalety okien dachowych TERMO: estetyczny profil z odpornego na zabrudzenia, starzenie PVC, niewrażliwy na...

P-line

P-line

Okna P-Line wyróżniają się znakomitymi właściwościami technicznymi. Są one produkowane dokładnie według Twoich wymagań i oferują wiele możliwości konfiguracji, jak przykładowo szeroki wybór oklein. Ponadto są niezwykle proste w utrzymaniu i posiadają atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Nowy system okienny P-Line...

Więcej

Filmy DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.

Dobroplast - Avantgarde PVC

Dobroplast - Avantgarde PVC

Film prezentuje proces produkcji Avantgarde Dobropastu.

Produkcja profili PVC Avantgarde od Dobroplast

Produkcja profili PVC Avantgarde od Dobroplast

Prezentacja profili Avantgarde oraz proces ich produkcji w fabryce.

Więcej