KLAES POLSKA Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

KLAES POLSKA Sp. z o.o.
ul. Strzeszyńska 73/75
60-479 Poznań

[mapa]
tel.: +48 725 737 725
e-mail: AWierzman@klaes.com

https://www.youtube.com/channel/UCpglKekL92mEH5b4VL4I8jQ


KLAES POLSKA Sp. z o.o.

Firma Horst Klaes GmbH & Co. KG została założona w 1983 roku a jej siedziba znajduje się w Bad Neuenahr-Ahrweiler. Sprzedaliśmy ponad 16 000 licencji na nasz program, co stawia nas na pierwszym miejscu na rynku oprogramowania dla przemysłu okiennego w Niemczech.

Nasz program EDV jest specjalnie stworzony na potrzeby producentów okien i drzwi. Dla każdej firmy, czy to małej czy dużej, mamy odpowiednie oprogramowanie branżowe. Stworzyliśmy również oprogramowanie specjalnie "docięte" na potrzeby handlowców z branży okiennej.

Ze względu na ciągły kontakt z fachowcami z branży okiennej jesteśmy w stanie zaoferować oprogramowanie bliskie praktyce i przez to najczęściej kupowane.

Ciągły rozwój oprogramowania umożliwia dzisiaj indywidualne dopasowanie jego części składowych do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa. Rozdzielenie programu na pojedyncze moduły umożliwia Państwu rozpoczęcie od niewielkiej części programu. Później krok po kroku w spokoju można dokupywać kolejne moduły. W ten sposób gwarantujemy Państwu bardzo prosty początek korzystania z programu. Mogą Państwo być pewni, że wszystkie komponenty, które zostaną zakupione zawsze ze sobą współgrają.

Otrzymacie u nas Państwo, odpowiednie do potrzeb, produkty i usługi, w które zostało włożone wieloletnie Know-how specyficzne dla EDV. Pracuje nad tym prawie 200 wysoko wykwalifikowanych współpracowników na całym świecie.

 

Aktualności KLAES POLSKA Sp. z o.o.

Enjoy IT z KLAES na Fensterbau Frontale

2016-03-02

Enjoy IT z KLAES na Fensterbau Frontale

Dostawca oprogramowania Klaes przybędzie na targi Fensterbau Frontale z wieloma bardzo interesującymi rozwiązaniami.

Gdzie trafiają nasze śmieci? – OKNOPLAST i Fundacja The Bridge zorganizowały wyjątkowy pokaz filmowy

2015-12-12

Gdzie trafiają nasze śmieci? – OKNOPLAST i Fundacja The Bridge zorganizowały wyjątkowy pokaz filmowy

W Centrum Kongresowym ICE Kraków 9 grudnia 2015 roku odbył się pokaz wyjątkowego filmu ekologicznego pt. Trashed.

Let's TALK about IT! KLAES zaprasza na konferencję

2015-09-25

Let's TALK about IT! KLAES zaprasza na konferencję

Spotkanie pod hasłem „Let's TALK about IT!” odbędzie się 21 października w Warszawie i zostało zorganizowane przez dostawcę oprogramowania KLAES.

Więcej

Produkty i usługi KLAES POLSKA Sp. z o.o.

Klaes Premium

Klaes Premium

  Klaes premium Okno jest niezwykle złożonym produktem i stawia wysokie wymagania firmie. Przepływy pracy, zarządzanie informacją, organizacja produkcji i kontroling muszą być bardzo elastyczne i do tego absololutnie niezawodne. Z Klaes premium masz zwycięstwa w ręce, co pozwoli Ci na pomyślną realizację projektów...

Klaes CRM

Klaes CRM

Wiedza o Twoich klientach i kooperantach musi być dostępna za naciśnięciem przycisku! Wewnętrzne zapytania telefonicze, sprawdzanie e-maili, faksów i notatek – to już przeszłość!  Z Klaes CRM wszystkie informacje i dane klientów, kooperantów i dostawców są połączone i administrowane w...

Klaes CAM

Klaes CAM

Klaes CAM Kontroluj swoje maszyny CNC do drewna bezpośrednioz Klaes 3D! Potrzebujesz tylko trzech komponentów – maszynę, narzędzia i JEDNO oprogramowanie! Ta innowacja niesamowicie upraszcza process produkcji. Klaes CAM pozwala Ci zobaczyć wszystkie obróbki, zgodne z rzeczywistością, w widoku 3D. Klaes CAM...

Więcej

Filmy KLAES POLSKA Sp. z o.o.

Klaes na targach fensterbau/frontale

Klaes na targach fensterbau/frontale

„Enjoy IT” – to motto, patronujące targowej ekspozycji firmy Horst Klaes GmbH, podczas trwania targów fensterbau/frontale zyskało nowy wymiar.

Więcej