PREZ-MET

pakiet medialny

Kontakt

PREZ-MET
Romanów 68
42-260 Kamienica Polska

[mapa]
tel.: 034 3273237
e-mail: biuro@prezmet.pl
Fax: 034 3273237

https://www.linkedin.com/company/prez-met/


Historia firmy Polska myśl, Światowa jakość!

 

Prez-Met jest wiodącym w Polsce producentem maszyn do produkcji stolarki PCV i aluminium. To firma rodzinna z ponad 50-letnią tradycją. Właściciel, Pan Marek Klimek, jest konstruktorem, który bierze czynny udział w projektowaniu maszyn.

Oferta Prez-Met obejmuje wysokiej jakości zautomatyzowane centra obróbcze wyposażone w najnowsze rozwiązania techniczne. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii opartych na komponentach renomowanych firm Prez-Met skutecznie konkuruje z globalnymi producentami.

Firma jest całkowicie niezależna. Posiada własne hale produkcyjne, biuro projektowe, dział rozwoju, badań i programowania. Firma posiada wykwalifikowany dział serwisowy. Na swoim koncie posiada kilka patentów.

Polska myśl, światowa jakość!

Aktualności PREZ-MET

MK Okna z Pleśnej stawiają na polskie rozwiązanie Precision Line

2020-09-04

MK Okna z Pleśnej stawiają na polskie rozwiązanie Precision Line

Firma MK Okna z Pleśnej, uznany producent stolarki w południowo-wschodniej Polsce, wzbogacił swój park maszynowy o zgrzewarkę czterogłowicową ZGP 760 Precision Line od polskiej firmy PREZ-MET.

PREZ-MET z umową o współpracy z Technicznymi Zakładami Naukowymi w Częstochowie

2020-08-17

PREZ-MET z umową o współpracy z Technicznymi Zakładami Naukowymi w Częstochowie

Firma PREZ-MET podpisała umowę o współpracy z Technicznymi Zakładami Naukowymi w Częstochowie. Szkoła ta jest jedną z najstarszych technicznych szkół średnich w Częstochowie.

Cudze chwalicie, Swego nie znacie – rozmawiamy o maszynach PREZ-MET

2020-08-11

Cudze chwalicie, Swego nie znacie – rozmawiamy o maszynach PREZ-MET

Mieliśmy przyjemność spotkać się z Panem Markiem Klimkiem z PREZ-MET i przyjrzeć się produkcji maszyn tej marki. Była to też okazja do rozmowy, na którą Państwa serdecznie zapraszamy.

Więcej

Produkty i usługi PREZ-MET

Przecinarka 200 P

Przecinarka 200 P

   Piła do cięcia listew przyszybowych   2 silniki elektryczne 0,75 kW - 2800 obr/min 2 tarczące tnące o średnicy Ø 200 mm 2 tarcze podcinające o średnicy Ø 95 mm Mocowanie listwy za pomocą docisków dolnych Pozioma regulacja docisków dolnych Pneumatycznie regulowany...

Zgrzewarka ZGP 380

Zgrzewarka ZGP 380

Zgrzewarka dwugłowicowa do profili PVC    2 głowice (1 stała, 1 ruchoma) Możliwość ustawienia kątów na ruchomej głowicy Regulacja wypływki 0,2 mm - 2,0 mm Cykl pracy automatyczny Podwójne sterowanie bezpieczeństwa Sterowanie PLC Cztery blaty podgrzewane Dwa silniki trójfazowe 0,55 kW 2800...

Zgrzewarka ZG 940

Zgrzewarka ZG 940

Zgrzewarka jednogłowicowa ZG 940. Idealna do wykonywania nietypowych elementów.    Maszyna pneumatycznie mocuje obrabiane profile Automatyczny cykl pracy Sterowanie PLC Regulacja wypływki 0,2 mm - 2,0 mm Maszynę wyposażono w 4 podgrzewane blaty Wyposażona w ramiona podpierające profil  

Więcej

Filmy PREZ-MET

Prez-Met

Prez-Met

Kilka godzin pracy naszych zdolnych automatyków zaowocowało krótkim filmem o nas.

Więcej