Kontakt

Inoutic/Deceuninck Sp. z o.o.
ul. Poznańska 34
62-020 Swarzędz-Jasin

[mapa]
tel.: 061 8187000
e-mail: inoutic.polska@inoutic.com
Fax: 061 8187001

https://www.youtube.com/user/inouticpl


Inoutic/Deceuninck Sp. z o.o.

Inoutic jest częścią Grupy Deceuninck (www.deceuninck.com) jednego z największych na świecie producentów systemów profili PVC do produkcji stolarki otworowej, oraz systemów tarasowych i elewacyjnych w technologii Twinson, która może poszczycić się ponad 50-letnim doświadczeniem. 
 
Tworzymy i rozwijamy technologie produkcji z PVC i materiałów kompozytowych. W naszych fabrykach w Bogen (Niemcy), Jasinie (Polska) i Popuvkach (Czechy) przeprowadzamy pełne procesy produkcyjne - od wstępnego projektu produktu, poprzez jego testy laboratoryjne, aż po wytłaczanie i okleinowanie. Dzięki naszym zaawansowanym technologicznie produktom łączymy w kreatywny i innowacyjny sposób świat zewnętrzny z wnętrzem wszystkich rodzajów budynków. Nasze profile do produkcji stolarki otworowej i produkty budowlane są oceniane, nie tylko przez ekspertów, ale i swoich użytkowników, jako jedne z najlepszych na świecie.
 
W Polsce działamy od 1993 roku. Nasze produkty zdobyły uznanie wśród producentów stolarki otworowej, jak i użytkowników głównie dzięki bardzo wysokiej jakości. Korzystamy z siły integracji w Grupie Deceuninck, co pozwala na surową kontrolę każdego etapu produkcji.
 
Nasz cel / Najwyższa jakość
Przy projektowaniu naszych rozwiązań inspirujemy się nowoczesnym designem, ekologią oraz architekturą przyszłości. Naszym celem jest nie tylko zaspokojenie dzisiejszych wymagań naszych klientów, ale również tych, które przyniesie przyszłość.
 
Wszystkie nasze produkty przechodzą szereg rygorystycznych testów pod kątem wytrzymałości, trwałości, oraz jakości wykończenia.
 
Większość produktów jest certyfikowana przez znane międzynarodowe instytuty badawcze potwierdzające trwałość, bezpieczeństwo i wydajność energetyczną - czyli standard, przypisany do marki Inoutic.
www.inoutic.pl

Aktualności Inoutic/Deceuninck Sp. z o.o.

Deceuninck wprowadza iCOR: pierwszy uniwersalny rdzeń przekroju w profilach okiennych i drzwiowych

2019-11-22

Deceuninck wprowadza iCOR: pierwszy uniwersalny rdzeń przekroju w profilach okiennych i drzwiowych

Deceuninck, wiodący producent profili PVC i aluminiowych do okien i drzwi, wprowadza nowatorskie rozwiązanie w branży: iCOR.

Śniadanie prasowe Deceuninck

2019-10-21

Śniadanie prasowe Deceuninck

Bazą dla rozmów były innowacyjność, design i ekologia, które, jako filary marki Deceuninck, stanowią podstawę filozofii działania firmy i określają kierunek rozwoju jej oferty.

Grupa Deceuninck mianuje nowego CEO na Europę

2019-10-10

Grupa Deceuninck mianuje nowego CEO na Europę

Z dniem 1 października 2019 r. Stijn Vermeulen przejął stanowisko CEO w Europie. Od września 2018 r. funkcję tę tymczasowo pełnił Francis Van Eeckhout.

Więcej

Produkty i usługi Inoutic/Deceuninck Sp. z o.o.

System drzwi Arcade

System drzwi Arcade

4-komorowa technologia, głębokość zabudowy 71mm Współczynnik izolacji termicznej Uf=1,6 W/m²K 20-stopniowe skosy Stabilna konstrukcja ramy i odporność na deformacje, dzięki stalowemu wzmocnieniu o grubości 2,5m Specjalnie zaprojektowane wzmocnienia naroży skrzydła wykonane z odlewanych elementów...

System rolet PROtex

System rolet PROtex

Komfortu prywatności nie da się przecenić. Ale systemy roletowe PROtex to znacznie więcej korzyści. Jedną z najważniejszych jest dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem, które, jak mówią statystyki, w większości przypadków są dokonywane przez okna. Okno wyposażone w roletę znacznie...

Twinson Wall Premium

Twinson Wall Premium

Wykończenie fasady nadaje domowi charakteru i stylu, a jej remont zawsze wiąże się z dużymi kosztami. Dlatego warto wybrać przemyślane rozwiązania, które sprawią że elewacja będzie piękna i trwała przez wiele lat. Deszcz, śnieg, promienie UV i zmienne temperatury to czynniki, które potrafią w...

Więcej

Filmy Inoutic/Deceuninck Sp. z o.o.

iCOR – pierwszy uniwersalny rdzeń przekroju w profilach okiennych i drzwiowych

iCOR – pierwszy uniwersalny rdzeń przekroju w profilach okiennych i drzwiowych

iCOR to pierwsze takie rozwiązanie na świecie, pozwalające na wymienność i łączenie ze sobą wszystkich typów profili. Klasyczny, czy minimalistyczny design? Skrzydło zlicowane, czy proste? Profile wzmocnione włóknem szklanym, stalą, czy wzmocnieniem termicznym? Ten wyrafinowany rdzeń pozwoli na połączenie każdego typu ramy z...

Logistyczna rewolucja

Logistyczna rewolucja

Centrum Dystrybucyjne Inoutic to pierwszy element Logistycznej Rewolucji Inoutic i kolejny krok do zapewnienia najwyższego poziomu obsługi logistycznej w branży. Nowy magazyn profili okiennych w pełni pod dachem działa na wysokich obrotach. Centrum Dystrybucyjne Inoutic to doskonała obsługa logistyczna, najnowsze rozwiązania logistyczne...

Inoutic - instrukcja ciepłego montażu okien

Inoutic - instrukcja ciepłego montażu okien

Film szkoleniowy dla montażystów i dealerów – przygotowany wspólnie przez Inoutic i Soudal.

Więcej