KontaktHydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Sapa Aluminium to czołowy producent profili aluminiowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, ponieważ dla nas produkcja profili aluminiowych to dopiero początek. Na najwyższym poziomie oferujemy usługi obróbki mechanicznej i powierzchniowej: anodowanie i lakierowanie profili aluminiowych.

Kompletujemy pełne dostawy elementów.

Aby w pełni spełnić wszystkie wymagania, dysponujemy trzema prasami do wyciskania profili aluminiowych o wymiarach 6", 7" i 9". Nasz nowoczesny park maszynowy wykorzystywany w produkcji uzupełniają anodownia i lakiernia proszkowa, w których profesjonalnie wykonujemy usługi anodowania i lakierowania Państwa profili i komponentów.

Aktualności Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

EcoDesign – aluminium w służbie ekologii

2020-12-01

EcoDesign – aluminium w służbie ekologii

Prognozowany kryzys klimatyczny to problem, na który należy zwrócić uwagę tu i teraz, wprowadzając realne zmiany przede wszystkim w zakresie organizacji przemysłu, cyklu życia produktu i gospodarowania surowcami.

Anodowanie aluminium – kiedy lepsze jest przyjacielem dobrego

2020-10-22

Anodowanie aluminium – kiedy lepsze jest przyjacielem dobrego

Anodowane aluminium inspiruje projektantów, architektów i inżynierów do wprowadzania innowacji i przekraczania granic status quo.

Więcej

Produkty i usługi Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Producent profili aluminiowych

Producent profili aluminiowych

Oferujemy Państwu: Produkcję profili standardowych, Produkcję profili specjalnych wykonywanych na podstawie indywidualnych rozwiązań konstrukcyjnych, Obróbkę mechaniczną w zakresie zarówno prostych operacji jak również indywidualnych rozwiązań pozwalający otrzymać gotowy komponent , Obróbkę...

KĄTOWNIKI RÓWNORAMIENNE

KĄTOWNIKI RÓWNORAMIENNE

STOPY: 6060 (DIN AlMgSi 0,5 F19) 6063 (DIN AlMgSi 0,5 F22) 6005A (DIN AlMgSi 0,7 F27) katalog

Anodowanie profili aluminiowych

Anodowanie profili aluminiowych

Proces anodowania ma na celu wytworzenie na profilach lub detalach aluminiowych ochronnej warstwy tlenku aluminium oraz nadanie obrabianej powierzchni walorów estetycznych. Anodowanie jest poprzedzone procesem przygotowania profili i komponentów. Jednym z najistotniejszych elementów tego procesu jest trawienie....

Więcej

Filmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Made by Aluminium

Made by Aluminium

Documentary about the process of extruding aluminium and how to design products with aluminium.

Więcej