SORBUD

pakiet medialny

Kontakt

SORBUD
ul. Kresowa 11/15
95-200 Pabianice

[mapa]
tel.: 042 2271871
e-mail: sorbud@sorbud.pl
Fax: 042 2157428

SORBUD

Przedsiębiorstwo Tworzyw Sztucznych "SORBUD"

specjalizuje się w produkcji elementów do szklenia okien, drzwi, z PVC, drewna i aluminium, oraz produkcji paneli PVC. Naszym głównym atutem jest jakość oraz niska cena wyrobów. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne oraz narzędziownię, dzięki czemu nasza produkcja oparta jest na nowoczesnych technologiach.

Doświadczona kadra pracowników wdraża coraz to nowsze systemy zarządzania i kontroli produkcji. Celem naszego przedsiębiorstwa jest spełnienie oczekiwań klientów, dlatego dbamy nie tylko o wysoką jakość ale i o czas realizacji zamówień.

Mamy nadzieję że nasza oferta zadowoli wszystkich zainteresowanych.


 

Aktualności SORBUD

Zabezpieczające narożniki do transportu stolarki od SORBUD

2017-10-19

Zabezpieczające narożniki do transportu stolarki od SORBUD

Podczas zabezpieczenia elementów taśmą spinającą zdarza się, że ta, nieodpowiednio umiejscowiona, może uszkodzić ładunek.

SORBUD Pabianice wprowadza na rynek zestawy podkładek dystansowych do montażu okien

2016-11-08

SORBUD Pabianice wprowadza na rynek zestawy podkładek dystansowych do montażu okien

SORBUD Pabianice rozpoczął konfekcjonowanie podkładek dla monterów okien. To udogodnienie pozwala na zakup kompletu różnej grubości podkładek w jednym opakowaniu.

Nowe szaty SORBUD-U

2015-06-08

Nowe szaty SORBUD-U

Nowa odsłona sorbud.pl to nie tylko nowoczesna szata graficzna, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności całego serwisu.

Więcej

Produkty i usługi SORBUD

Podkładki bazowe

Podkładki bazowe

Podkładki bazowe służą do wyrównania powierzchni w profilu skrzydłowym pod szybę. Dysponujemy ofertą praktycznie wszystkich systemów okiennych dostępnych na naszym rynku. Zapewniamy dokładne spasowanie elementów do wybranego systemu okiennego Właściwości techniczne:  duża wytrzymałość mechaniczna, polipropylen

Podkładki dystansowe

Podkładki dystansowe

Podkładki dystansowe używane przez producentów Okien PVC, ALuminium, Drewnianych, stosowane w montażu okien jaki i w różnych pracach kamieniarskich. Doskonale nadają się do klinowania, poziomowania. Posiadają bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną. Produkujemy podkładki w następujących grubościach i...

Podkładki dystansowe - zestawy

Podkładki dystansowe - zestawy

Zestawy montażowe pakowane w przezroczyste pudełka plastikowe z rączką i deklem. Wygoda i funkcjonalność. Idealne rozwiązanie dla montażystów okien i nie tylko. Jeden zestaw zawiera 5 grubości podkładek dystansowych. Dwie wielkości wolumenowe 250 /500 sztuk, 4 rodzaje szerokości oraz Mix pozwala na wybór...

Więcej