GERDA Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

GERDA Sp. z o.o.
Sokołowska 49
05-806 Komorów

[mapa]
tel.: 22 329 10 30
e-mail: gerda.bh@gerda.pl

https://www.youtube.com/channel/UCenHH6JfH-7PONEuWgNsDog


GERDA Sp. z o.o.

O FIRMIE:

 

GERDA działa na rynku zabezpieczeń od 1987 roku, osiągając w tej dziedzinie pozycję lidera. Przez 30 lat działalności wykształciliśmy Zespół doskonałych fachowców (inżynierów, konstruktorów, technologów). Powszechnie znane z wysokiej jakości drzwi, zamki, kłódki, w tym te o zwiększonej odporności na włamanie, to efekt wprowadzenia innowacyjnych technologii i rozwiązań produkcyjnych. Zgodnie z oczekiwaniami odbiorców, GERDA przywiązuje dużą wagę do estetyki i wzornictwa swoich produktów, stara się stale je udoskonalać, tak by sprostać potrzebom rynku, a przede wszystkim wymaganiom Klientów.

Gerda stawia na wysoką jakość oferowanych produktów a zarazem na powszechną ich dostępność – zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Służy temu dobrze rozwinięta sieć dystrybutorów i przedstawicieli, zarówno na terenie kraju, jak i za granicą, która realizuje zamówienia hurtowni, supermarketów oraz współpracuje z biurami architektoniczno- projektowymi, generalnymi wykonawcami inwestycji budowlanych, spółdzielniami mieszkaniowymi, zarządami przedsiębiorstw oraz instytucjami publicznymi.

Stały wzrost udziału w rynku inwestycyjnym, rosnąca sprzedaż i zadowolenie naszych Kontrahentów z jakości  oferowanych  przez nas drzwi i serwisu, to kolejne powody do satysfakcji. Badania pokazują, że blisko 70 proc. ankietowanych  firm developerskich i budowlanych zna doskonale produkty oraz markę GERDA.

Nasz profesjonalizm został zauważony na rynku krajowym oraz zagranicznym i uhonorowany szeregiem nagród i wyróżnień.

 

AKTUALNOŚCI:

 

grudzień 2016

GERDA CIESZYN TO NIE MY!

W oparciu o zaufanie do naszych produktów, a przede wszystkim marki GERDA informujemy, że Gerda Sp. z o.o. posiada zastrzeżone znaki towarowe i używanie ich bez zgody właściciela jest naruszeniem prawa ochronnego, któremu podlega zastrzeżony znak towarowy.

W związku z napływającymi informacjami i zapytaniami informujemy, że firma działająca w Internecie pod adresem www.gerda.cieszyn.pl - to nie my!

Nie jest to nawet nasz Partner handlowy, a produkty oferowane w zakładce OFERTA 2016, seria Bastion nie są produktami Gerda Sp. z o.o. 

 

listopad 2016 

Certyfikat Wiarygodności Płatniczej dla GERDY!

Miło nam poinformować, iż całościowa ocena kondycji finansowej Gerda Sp. z o.o., w szczególności zdolność do terminowego regulowania zobowiązań została oceniona jako bardzo dobra i nasza firma zdobyła prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Płatniczej.  

Więcej informacji

 

Aktualności GERDA Sp. z o.o.

Nowy Prezes Zarządu GERDA

2019-04-10

Nowy Prezes Zarządu GERDA

Z dniem 1 kwietnia Piotr Gmiński objął stanowisko Prezesa Zarządu w Gerda Sp. z o.o. Z branżą budowlaną związany jest od 8 lat.

Produkty GERDA na targach Firex International w Londynie

2018-07-24

Produkty GERDA na targach Firex International w Londynie

Gerda Security Products Ltd wzięła udział w targach Firex International organizowanych corocznie w Londynie.

Twarze branży: wywiad z Prezesem GERDA Zbigniewem Mendlem

2018-07-19

Twarze branży: wywiad z Prezesem GERDA Zbigniewem Mendlem

Zapraszamy do rozmowy z Panem Zbigniewem Mendlem, Prezesem GERDA. Jaka znalazł się w branży, jakie były jego wcześniejsze doświadczenia zawodowe...

Więcej

Produkty i usługi GERDA Sp. z o.o.

Drzwi Gerda TT Plus Duo

Drzwi Gerda TT Plus Duo

Drzwi zaprojektowane specjalnie dIą klientów, którzy cenią sobie szerokie wejścia wynikające z przestronności domu/obiektu a taże hoIu czy korytarza, w wersji drzwi pełnych bez przeszklenia, celem całkowitego oddzielenia pomieszczeń wewnętrznych od otoczenio. Dodatkową zaletą drzwi dwuskrzydłowych jest ułatwienie...

Drzwi Gerda TT MAX

Drzwi Gerda TT MAX

W odróżnieniu od drzwi GTT PLUS, zamek główny drzwi GTT MAX składa się z zamka centralnego, który jednocześnie uruchamia również zamek pomocniczy i rygiel pionowy (lepsze zabezpieczenie przeciwwyważeniowe). GTT MAX NOWY LEPSZY SYSTEM RYGLOWANIA! Przeznaczone do instalowania jako drzwi zewnętrzne w...

Drzwi Gerda SX20

Drzwi Gerda SX20

Najbardziej odporne na włamanie drzwi zewnętrzne bez przeszklenia GERDA wyposażone w eleganckie panele ozdobne. ZNIŻKI TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH   Przeznaczone do instalowania jako drzwi zewnętrzne w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej (zamknięcie otworów budowlanych w ścianach zewnętrznych), z...

Więcej

Filmy GERDA Sp. z o.o.

Wyjazd do Krynicy Zdroju na uroczystości 30-lecia GERDA

Wyjazd do Krynicy Zdroju na uroczystości 30-lecia GERDA

Firma "Hermes" - Autoryzowany Partner GERDA - przedstawia film ze spotkania w Krynicy Zdroju z okazji 30. urodzin firmy Gerda, na które mieliśmy zaszczyt zostać zaproszonymi. Spotkanie odbyło się w dniach 27-28 marca 2017 w hotelu "Czarny Potok"

Więcej