Zapytaj o produkt
Firma przynależy do:

Kontakt

oknonet.pl Magdalena Parzonka
Mieszka I 47
58-309 Wałbrzych

[mapa]
Osoba do kontaktu Andrzej Parzonka
tel.: 507 029 853
e-mail: info@oknonet.pl

https://forum.oknonet.pl
https://www.youtube.com/user/oknonetpl
https://twitter.com/oknonetpl
https://pl.linkedin.com/company/oknonet-pl


Oknonet.pl koncentruje się w profesjonalny sposób na szeroko rozumianym przemyśle stolarki otworowej i samonośnej. Jest niezrównanym źródłem wiedzy o branży, produktach, firmach i ludziach. Nie ważne, czy jesteś dostawcą, producentem, czy dilerem, oknonet.pl jest najlepszym miejsce dla Ciebie i twojej firmy!

To dzięki Wam, waszej wiedzy i informacjom od Was (od początku istnienia opublikowaliśmy ponad 20 tysięcy informacji prasowych!) oknonet.pl ciągle się rozwija i jest odwiedzany średnio przez 60-70 tysięcy unikalnych użytkowników w skali miesiąca! Dzięki informacjom prasowym skierowanym nie tylko do branżowców, ale i inwestorów indywidualnych, portal jest bazą wiedzy zarówno dla jednych, jak i drugich (proporcje odwiedzin przedstawiają się mniej więcej 50/50). Oknonet.pl istnieje dla Was i dzięki Wam!

Aktualności oknonet.pl Magdalena Parzonka

oknonet.pl wspiera Biegające Anioły Hospicjum

2019-05-10

oknonet.pl wspiera Biegające Anioły Hospicjum

Wałbrzyscy biegacze przebiegną dystans 500 km, a celem jest zebranie 50 000 zł na rzecz wałbrzyskiego Hospicjum. Redakcja oknonet.pl wsparła to wydarzenie.

oknonet.pl w gronie członków Związku POiD

2018-05-02

oknonet.pl w gronie członków Związku POiD

Jest nam bardzo miło poinformować, że portal oknonet.pl dołączył do grona członków Związku Polskie Okna i Drzwi w charakterze członka wspierającego.

oknonet.pl też swój jubileusz ma!

2015-09-01

oknonet.pl też swój jubileusz ma!

Z okazji naszego 15-lecia chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim za to, że w czasie tych kilkunastu lat zaufaliście nam i współpracujecie z nami...

Więcej

Produkty i usługi oknonet.pl Magdalena Parzonka

Współpraca reklamowa

Współpraca reklamowa

Szczegóły współpracy reklamowej 

Forum

Forum

Przejdź do forum

OknoBlog

OknoBlog

Przejdź na OknoBlog

Więcej

Filmy oknonet.pl Magdalena Parzonka

Podsumowanie IX edycji Kongresu Stolarki Polskiej

Podsumowanie IX edycji Kongresu Stolarki Polskiej

Filmowe podsumowanie 9 edycji Kongresu Stolarki Polskiej organizowanej przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Wydarzenie odbyło się w dniach 17-18 maja 2018 w GrandHotel Tiffi w Iławie. O podsumowanie poprosiliśmy: - Szymona Nadzieja, Prezesa Zarządu PROVENTUSS POLSKA - Małgorzatę Walczak-Gomuła, Prezes Zarządu ASM CENTRUM BADAŃ I...

Gala Oknonet.pl na Budmie 2012

Gala Oknonet.pl na Budmie 2012

Przedstawiamy krótką relację wideo z Gali wręczenia Kryształowych Profili 2011 podczas tegorocznych Targów Budma w Poznaniu.

Więcej