Katalog Produktów

maszyny, obróbka powierzchni
maszyny
narzędzia i logistyka produkcji
maszyny, usługi
obróbka powierzchni
technologie lakiernicze
technologie oklejania
okleiniarki
okleiny
upgrade okleiniarek
chemia do okleinowania
akcesoria
usługa obr. powierzchni
hale przemysłowe
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
F4361014 Alux DB 703 Techprofil

F4361014 Alux DB 703 Techprofil

Benecke-Hornschuch Surface Group
Więcej informacji o firmie Hornschuch

Asortyment Metallic – skai® Alux

 

skai® Alux jest unikalna na rynku europejskim. Innowacyjna folia zewnętrzna służy do laminacji profili okiennych, drzwi i bram nadając bryle budynku dodatkowych walorów kolorystycznych i ozdobnych. Oklejona folią skai® Alux powierzchnia w wyglądzie i dotyku imituje powlekane proszkowo aluminium. Zapewniają to specjalne pigmenty użyte w procesie produkcji, które w połączeniu z tłoczeniem wytwarzają efekt poświaty.

 

Folia jest optymalnie przystosowana do użytku zewnętrznego, tzn. stabilna na działanie słońca, deszczu czy też mrozu. Jak przy wszystkich zewnętrznych foliach skai® opatentowana technologia Hornschuch „cool colors” w sprawdzony sposób chroni folię i jej nośnik, przez co znacznie redukuje przepływ ciepła.

Łącznie oferujemy naszym klientom ok. 100 kolorów i dekorów. Prawie wszystkie dekory należą do dostępnej od ręki kolekcji skai®, w której dominuje duży wybór folii jednobarwnych, drewnopodobnych oraz asortymentu Metbrush i Alux.

Przekonajcie się sami i odkryjcie nasz szeroki asortyment - Exterior: 

http://www.skai.com/en/exterior/range/  

 

Co by było gdyby? Jeżeli już raz próbowali Państwo, stworzyć w wyobraźni dom, to wiedzą Państwo, że wyobraźnia ma swoje granice. Z naszym konfiguratorem skai® teraz łatwo jest zestawiać zewnętrzne kolory i do woli projektować powierzchnię swojego wymarzonego domu. Pozwól uwolnić wodze fantazji! 

Więcej na: http://www.skai-konfigurator.com/index.php?lang=pl

 

 

 

 
Benecke-Hornschuch Surface Group Inne produkty z tej kategorii

F4366003 anthrazitgrau SFTN matt Techprofil F4466062 jet black matt cool colors PLUS F4703003 woodec Sheffield Oak concrete // NEW F4703002 woodec Sheffield Oak alpine // NEW F4703001 woodec Turner Oak malt // NEW F4362075 Eiche mocca Techprofil F4565053 altweiss TP 60 F4565015 beige TP 60 F4363042 Noce Sorrento balsamico Techprofil skai® techprofil cool colors plus

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Choco BrownShadow BlackWhiteCerezoWhiteOkleiny Realwood®Dark BlueTECOLINE obrzeża z powierzchnią finishBrownWalnut VTrompet C-32Okleiny